Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja Vilnia: Vilnelė

Sveiki! Gal kas vedat (vedėt) savo vaikučius į šį darželį? Ar tai lietuviškas darželis? Ar būtinas kyšis, kad čia priimtų vaiką? Kaip ten auklėtojos, po kiek vaikų grupėse? Būsiu dėkinga už informacija. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų.
Atsakyti
Jeigu neklystu,tai aš į šį lopšelį-darželį užrašiau savo sūnelį (jeigu čia buvęs 121) Jis lietuviškas.Na kyšio tikrai nereikėjo,labai maloniai priimė.O vaikų grupės priklausys nuo to kiek vaikučių bus užrašyta.Jis dar nelanko jo,tik 2007 m. pradės lankyti.Mano mama jame kažkada dirbo tai man tas darželis prie širdies wub.gif
Atsakyti
mano vyresnysis lanko si darzeli, ir mazaji i ji uzrasius
tai tikrai lietuviskas darzelis, bet i ji tikrai is anksto reik uzsirasyti, nes darzelyje tikrai grupes dazniausiai perpildytos,lopseliuose apie 15, na o bendrose grupese apie 20, tikrai ne maziau....jei is anksto neuzsirasai be tam tikro itikinimo tikrai nepakliusi, bet tai reiskia, kad turesi kazka nupirkti darzeliui, tikrai ne direktoriai...
na o jei esi vienisa, tai tau pirmenybe
esu labai patenkinta, vedu pas man gerai pazystama aukletoja, vaikas laaaaaabai noriai ji lanko, ten daug veiklos, daug vaikai turi zaislu ir loginiu uzsiemimu, daznai buna teatrai, yra sokiu burelis
taciau girdejau ir blogu atsiliepimu, tai net nezinau, turbut ziurint pas ka pakliusi
tiesa turiu pazymeti, kad kiemas laaaaabai prastas schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(beata777 @ 2007 02 18, 21:36)
esu labai patenkinta, vedu pas man gerai pazystama aukletoja, vaikas laaaaaabai noriai ji lanko, ten daug veiklos, daug vaikai turi zaislu ir loginiu uzsiemimu, daznai buna teatrai, yra sokiu burelis



gal galit parasyt aukletojos varda?
Atsakyti
Na mes jau nuo sio rudens pradesime lankyti si darzeli, girdejom visokiu atsiliepimu, bet matysim pagal save kaip kas .O kas del aukletoju, tai sako, kad geriausia yra Birute, labai svelni ir demesinga, mes kaip tik pas ja ir eisime.
Atsakyti
smile.gif Na stai, mes jau lankome si darzeli, tik sekasi nekaip, nes mano maziukas niekaip negali suprasti, kodel as ji ten palieku, kodel jis vienas lieka, be manes, mat namie buvo beveik 4 metelius. Nuolat verkia, jau is vakaro praso nevesti, su vaikais is viso nezaidzia, ir nenori sako.Laukia manes.O aukletoja atrodo nieko tokia visai, na dar tik pradzia, matysim veliau.Galbut dar kas nors pradejo lankyti si darzeli, kaip jusu vaikams sekasi, kaip jie pripranta, kaip elgiasi, pasidalinkim informacija ir patirimais. 4u.gif man kazko visai neramu, kad jis taip, na ir visa si savaite namie nieko kito nesneka, tik kad nepalikit manes ten, ar pasiimsit, ir taip kas inute, nu matau vaikui sunku.Na o siandiena jis susirgo, temp. 39, ir nezinau, ar cia persalo kur, ar cia nuo isgyvenimu siu. verysad.gif
Atsakyti
mano vaikas pradėjo lankyti šį darželį, grupė "Pipiras", auklėtoja Skaidrė. Kol kas esu patenkinta. Kai ateinam ryte, auklėtoja visad paima ant rankų, nuramina, sako, kad paskui neverkia.Po to žiūrėsim kaip bus.
ax.gif
Atsakyti
mes pradedam kita savaite ji lankyti tai bus matyt. Ash pati ji lankiau kazkada ir mama dirbo rolleyes.gif
Atsakyti
Ir mes si darzeli lankom nuo rugsejo pradzios. Esame "Pipiras" grupeje pas aukletoja Skaidre. Kolkas visai neblogai sekasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne77 @ 2007 09 07, 20:54)
smile.gif  Na stai, mes jau lankome si darzeli, tik sekasi nekaip, nes mano maziukas niekaip negali suprasti, kodel as ji ten palieku, kodel jis vienas lieka, be manes, mat namie buvo beveik 4 metelius. Nuolat verkia, jau is vakaro praso nevesti, su vaikais is viso nezaidzia, ir nenori sako.Laukia manes.O aukletoja atrodo nieko tokia visai, na dar tik pradzia, matysim veliau.Galbut dar kas nors pradejo lankyti si darzeli, kaip jusu vaikams sekasi, kaip jie pripranta, kaip elgiasi, pasidalinkim informacija ir patirimais.  4u.gif  man kazko visai neramu, kad jis taip, na ir visa si savaite namie nieko kito nesneka, tik kad nepalikit manes ten, ar pasiimsit, ir taip kas inute, nu matau vaikui sunku.Na o siandiena jis susirgo, temp. 39, ir nezinau, ar cia persalo kur, ar cia nuo isgyvenimu siu.  verysad.gif

Musu pradzia irgi sunkoka.Pirma diena dar nieko,o dabar jau kelias dienas ishtisai tvirtina,kad neis,nors aukletoja sako,kad viskas normaliai,priprato jau.Ziuresim,kolkas ash stipri ir kantri rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZuveleVarduVanda @ 2007 10 04, 13:31)
Musu pradzia irgi sunkoka.Pirma diena dar nieko,o dabar jau kelias dienas ishtisai tvirtina,kad neis,nors aukletoja sako,kad viskas normaliai,priprato jau.Ziuresim,kolkas ash stipri ir kantri  rolleyes.gif

Na mes irgi lyg jau ir nieko, rytais dar truputi, kol mane mato paliudim, o poto aukletoja sako, kad viskas gerai labai. Su vaikais zaidzia, aisku ne su visais, mat jau teko ir skirti su vienu berniuku, darbelius atlieka super gerai, ant kiek is namu atejom nelabai daug mokedami, tai per pusantro men tikrai daug pasiekem, labai graziai piesti pradejo, spalvoti , lipdyti, net neitiketina kazkaip, o ir valgo gerai, ko labai bijojau, mat buvo nevalgus namuose. Zodziu viskas puiku, aukletoja gera labai. Namuose daug pasakoja jis mums apie darzeli, sako patinka jam ten, bet vis dar tos rytines asareles kartais parieda verysad.gif
Atsakyti
labas, o pries kiek laiko reikia uzsirasyti, gal zinot?
Atsakyti