Įkraunama...
Įkraunama...

Crocs - 6

5-a tema

user posted image




Nelabai suprantu dydziu. Jei nesioju 38 ar 38,5 tai koks butu dydis crocsams w8 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2012 08 24, 22:42)
Atsiprasau iskart uz klausima, bet nelabai suprantu dydziu. Jei nesioju 38 ar 38,5 tai koks butu dydis  crocsams w8 ?  ax.gif

geriausia nueiti i parduotuve ir pasimatuoti. Siaip turetu tikti M6/W8. Mano yra tikras 38 d., tai W7 man mazi, o W8 dideli rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 24 rugpjūčio 2012 - 22:04
mano 38 >38,5
man ero 38,5-8w kaip tik man

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remele: 24 rugpjūčio 2012 - 22:15
QUOTE(remele @ 2012 08 24, 23:13)
mano 38 >38,5
man  ero 38,5-8w kaip tik man


Nu as jau irgi nesuprantu su ju dydziais doh.gif . Pirkau Lietuvoj Cleo, ant ju parasyta 8, nesioju 38,5, tai man ciki dydis. Is crocs.eu parsisiunciau Twentie batelius 38,5 (ten juk europiniais dydziais surasyta), ant bateliu uzrasyta 8, o man per dideli, puse, o gal net visu dydziu verysad.gif . Tas pats su laiveliais Semmy doh.gif . Tai kaip cia suprast ju dydzius?
Atsakyti
Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų informacija dėl šių basučių dydžio. Nešioju paprastai EU41dydžio avalynę, pėdutė 27cm. Tai kokio dydžio reiktų man juos pirkti? g.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti, kur galima isigyti crocs sagteliu uzkulnio juostelei?
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas mors turite molalla:
http://www.crocs.com...ootwear-sandals

arba:
http://www.crocs.com...8...ndals&sid=w

Gal galetumet pakomentuoti kaip su dydziais, ar patogus?
Atsakyti
QUOTE(saavaa @ 2012 09 01, 10:28)
Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų informacija dėl šių basučių dydžio. Nešioju paprastai EU41dydžio avalynę, pėdutė 27cm. Tai kokio dydžio reiktų man juos pirkti?  g.gif
http://ec2.images-am...MfL._SS424_.jpg

su tokia peda matavaus w10- idealiai wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal žinote ar nusimato kur nuolaida Crocs Crocband Jaunt batams? 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers smile.gif

Aš tai nesutinku su dydžiu lentele, kad 13 M dydis atitinka 47-47.5 smile.gif

MB kiek pirkom, 13 dydis su 46 koja tiko... Tiek Duet modeliuko, tiek tokių ale sportbatukų...

O pati matavausi Olivia 9 dydį, su siaura 39 koja vos vos didoki, labiau dėl pločio norėtųsi mažesnių smile.gif

Moteriški guminiai batai sakyčiau atitinka, draugei su 38 koja pirkom W8, tiko, didžiausias moteriškas dydis tiko 41-41,5 maždaug pėdai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 06 rugsėjo 2012 - 10:51
QUOTE(saavaa @ 2012 09 01, 10:28)
Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų informacija dėl šių basučių dydžio. Nešioju paprastai EU41dydžio avalynę, pėdutė 27cm. Tai kokio dydžio reiktų man juos pirkti?  g.gif


QUOTE(Linulee @ 2012 09 04, 21:34)
su tokia peda matavaus w10- idealiai wink.gif

Ačiū už info 4u.gif Nusipirkau W10, labai čiki piki patenkinta thumbup.gif , nors šiek tiek putlesnės pėdutės reikia šiam modeliui, nes man laisvoka.. einant nieks nesmukinėja, tad viskas liux. Gal kam reikalinga info - vidpadis lygiai 28cm nuo krašto iki krašto. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saavaa: 12 rugsėjo 2012 - 19:09
Sveikos, uzsimaniau Crocs™ Berryessa , kazkaip rinkausi tarpini varinajnta, kad ziema per pliurza negadinti uggsiuku, bet ir nebutu visai botai... labai prasau pakomentuokit. as sivaizduoju ,kad per balas braidysiu ir vargo nejausiu su jais, ir siaip lengvi ir smagus ir patogus 4u.gif ar as cia savjonese tik gyvenu? ar jie atlaikys ilgiau nei 1 sezona?
user posted image
Atsakyti