Įkraunama...
Įkraunama...

AllSaints

Perkame All Saints ir džiaugiamės naujais pirkiniais bei dalijamės patarimais!

user posted image

AllSaints UK (nemokamas pristatymas per kurjerius)
AllSaints US (pristatymas mokamas + muitai arba pirkti per tarpininkes)

Taip pat yra ARCHYVO skyrelis, kuriame pardavinėjami senų kolekcijų rūbai: Archive UK | Archive US

Atsakyti
Viska galeciau All Saints tureti doh.gif:
Esu tik gyvai pirkus kai budavau UK, tai apie shippinga nieko nezinau - radau ju www kad per DPD siuncia is UK i LT, bet apie kaina nieko. Tai ka, uzsisakai bet kokia maikyte uz keliasdesimt svaru, ir nemokamas pristatymas? bigsmile.gif Nera minimalios uzsakymo sumos..? 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nėra... Esu pirkusi džinsus už 40 svarų, nemokamai atsiuntė. Tik į Norvegiją per dieną gavau, o į Lietuvą kai užsakinėjau teko gerokai palaukti.
Atsakyti
Micefee .... nereikejo temos kurt biggrin.gif as gydausi priklausomybe All saints ,dabar inkubacinis periodas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 08 04, 09:05)
Man atrodo, kad nėra... Esu pirkusi džinsus už 40 svarų, nemokamai atsiuntė. Tik į Norvegiją per dieną gavau, o į Lietuvą kai užsakinėjau teko gerokai palaukti.

Na reiks rudeni ir man ismegint siustis gal.. Nu menesiais gal nekeliauja g.gif Arba sausi skrist ir "gyvai" pasiautet.. Pasiilgau ziauriai doh.gif
Atsakyti
nu gerai ,tada ,jei jau yra tema - pildom puslapius laugh.gif

gal kam pravers .is uk ,reiktu per tarpininke .jos nuostabios ir kaina nuostabi :

http://www.tkmaxx.co...-/invt/25792896


del situ nuzudyciau ,jei dydis butu biggrin.gif

http://www.tkmaxx.co...s/invt/25792569

o sie wub.gif ...tobuli ,jei tik pigiau kainuotu,virsijau jau islaidas savo... verysad.gif

http://www.tkmaxx.co...s/invt/25792926

ir bendrai, tkmaxx kartais turi All saints lobiu uz nerealiais kainas :

http://www.tkmaxx.co...ch?q=all saints
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 04 rugpjūčio 2012 - 09:39
QUOTE(marsele @ 2012 08 04, 09:21)
Na reiks rudeni ir man ismegint siustis gal.. Nu menesiais gal nekeliauja  g.gif  Arba sausi skrist ir "gyvai" pasiautet.. Pasiilgau ziauriai doh.gif


Ne, mėnesiais nekeliauja, tiesiog po siuntimo į Norvegiją tikėjausi, kad atsiųs per kelias dienas, o teko laukti ilgiau nei savaitę. biggrin.gif Esu buvusi Kopenhagoje AllSaints parduotuvėje, tai čiupinėjau rūbus ir visko taip norėjosi. biggrin.gif

QUOTE(liomi @ 2012 08 04, 09:29)
ir bendrai, tkmaxx kartais turi All saints  lobiu uz nerealiais kainas :


O kas čia per parduotuvė? Jie archyvą išparduoda?

Man patinka šis derinukas iš naujos kolekcijos:
user posted image

Tik džinsų kažkodėl neberodo pirkti nors prieš tai buvo. g.gif Šiaip džinsai iš Allsaints nelabai patiko, nes nelabai tamposi, sunkus ir kietas džinsas, tai sunku dėvėti...
Atsakyti
TKmaxx - dizaineriu ir ne tik, isparduotuve.praeitu sezonu dazniausiai ,taciau yra nuo Dior ir DKNY iki All saints ar Nike biggrin.gif taciau galima rasti nerealiu drabuziu wub.gif ..ech.... biggrin.gif
Atsakyti
Gera tema radau bigsmile.gif

Kazkiek ir as pamisusi del AllSaints.
Gyvenu Londone, tai daznai uzsuku seile pavarvinti i ju parduotuve.
Turiu keleta drabuzeliu sau ir savo vaikui.
Turiu pilka odinuke, maikuciu, suknele, kurios dar nei karto neuzsidejau, nes man per trumpa, dzinsus, megztuka, salika. Dar kazka, nepamenu jau.
Taip buna ju TkMaxxe, ir kainos ten labai geros. Ne viena daikteli ten pirkau.

Atsakyti
Toshiba, ir kitos ne mazai AllSaints turincios, papasakokit kokius dydzius su kokiom apimtim imat.. As daugiausia maikyciu turiu,.tai kaip ir aisku... UK koks dydis tinka irgi zinau, ne karta per sale'us sausi sturmuodavau biggrin.gif bet pvz kelniu? Dzinsu? Ar atitinka pagal size charta? Nes tarkim as dazniausiai dzinsus imu 29, bet yra kuriu ir 28 ir 30 tinka.. Na vienzo papasakokit 4u.gif
Atsakyti
Jezus, nu kam sitaip doh.gif susitaupyt masinai taip ir neiseis per All Saints skudurus laugh.gif
liomi, basutes! gerai, kad tkmaxx i lietuva nesiuncia laugh.gif

o is AllSaints i lietuva siuntiniai keliauja per dpd, mazdaug per 5 dienas :-) for free! laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryuk: 06 rugpjūčio 2012 - 08:23
liomi per jus nusipirkau tas basutes lotuliukas.gif
Atsakyti