Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas "Pušynėlis"

Labas smile.gif
Gal kas lankot šį darželį?
Labai norėčiau sužinoti nuomones apie jį.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano mažius lanko šį darželį ir aš esu labai juo patenkinta, visu pirma tai aplinka labai tinkama vaikam, pušynas,grynas oras, kurio taip sunku rasti vidury miesto, rudenį gali riešutauti, pavasarį žibutes skinti, jokio intensyvaus eismo ir daug vietos žaidimams. biggrin.gif

Šiaip darželis mažiukas tik keturios grupės, tai visi cia kaip didelė šeima vieni kitus pažysta. Pavasario pabaigoj buna šeimos šventė, tai laukia kepamos dešreles teveliai ir alaus buteliuka prie dešreliu gali išgerti (negirdėjau, kad dar kuriam darželį tokia būtų), tai per tokia šventes ir tėveliai geriau susipažysta.

vienu žodžiu man jis labai patinka, na bent kolkas biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki tėveliai,
Gal dar kas vedat savo vaikelius į "Pušynėlį" ? Pasidalinkit savo įspūdžiais, ar patenkinti esat ? Skaičiau, kad darželis labai mažas, tik 4 grupeės yra. O kiek grupėse vaikučių, kokio amžiaus? Pagal kokią programą jie lavina vaikelius, ar daug švenčių ir užsiėmimų būna? Kaip auklėtojos, ar sunku patekti, jei nepriklauso pagal gyvenamąją vietą? Mūsų sūneliui 2,8 m., labai domintų šis darželis, nes darbas šalia, tik labai mažai atsiliepimų randu. Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt darželio pliusais ir minusais smile.gif
Atsakyti
Mieli tėveliai,

Norime savo 2 m. Matuką vesti į Pušynėlį, labai prašyčiau parašyti kas vedate savo vaikučius, ar šiaip žinote, apie šį darželį. Būtinai pliusus ir minusus, ar pakankamai ugdomi vaikai lyginant su kitais darželiais, ar peerdaug nesuvaržyti vaikai, kadangi kiek teko girdėti, vienuose darželiuose vaikai kaip kareivėliai, kituose liberalesnė aplinka, skatinamas vaikų kūrybingumas ir pan. Esame iš Jeruzalės, tai renkamės darželius po visą miestą. Dabar apsistojome ties "Pasaka" Žirmūnuose ir "Pušinėliu" Žvėryne, pastarasis darželis prie darbų, o apie "Pasaką" daug prirašyta Supermamoj, ir be to, draugė dukrelę veda, tai labai geri atsiliepimai.
Taigi labai lauksiu info ir nuomonių apie "Pušynėlį".
Atsakyti
Pries kokius metus rase laikrasciai apie aukletoja religine sektante irsiaip galima pastebeti tik uzejus i maziuku grupe kryziu per visa siena. Ten be to savaitinis darzelis, tai aukletojos ryte turi daug darbo vaikucius nuprausti, kasas supinti, uzsiemimams liek amaziau laiko. Gal jau kas pasikeite?
Atsakyti
Laba diena, mamos, na negi niekas nepasidalins ispudziais? Ketinu savo sunu vesti nuo ateinancio rudens. Buvau nuvaziavus pasiziureti aplinka, tai labai gera ispudi paliko. O kaip ten su vaikais elgiasi, kokia nuomone apie aukletojas, maista? Ar sunku ne tam rajone gyvenanciams patekti? Papasakokit kas nors prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosviene @ 2007 08 01, 12:27)
aplinka, tai labai gera ispudi paliko


gal as ne ten buvau nuvaziavus, bet aplinka, ty tai kas ten lauke yra ir pats pastatas, tai man slogu ispudi paliko, toks vaizdas kad nuo senu laiku niekas to darzeliuko neremontavo... sutinku, kad aplinka gamtos atzvilgiu ten labai puiki, bet siaip tai mane atbaide. tiesa, nebuvau viduje, tad negaliu vertinti... gal mamytes gali pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deta_: 03 rugpjūčio 2007 - 07:27
Pušinėlis pagal viską yra vaikams su plauciu,kvėpavimo ligomis.Astma,besikartojanciu bronchitu.Bet dauguma jį lankanciu vaikuciu-sveiki.I ta darzeli uzsirasyti galima tik turint gydytoju siuntima.Nueini pas gydytoja ir paprasai(negalime rasti vaikui darzelio,o i ta kuri norime leisti reikia siuntimo gal galit parasyt?)Paprastai gydytojos paraso ir tada nors ir nuo kitos dienos vaikiukas gali eiti.Ten niekuomet nebuna eiliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2007 08 15, 00:29)
Pušinėlis pagal viską yra vaikams su plauciu,kvėpavimo ligomis.Astma,besikartojanciu bronchitu.Bet dauguma jį lankanciu vaikuciu-sveiki.I ta darzeli uzsirasyti galima tik turint gydytoju siuntima.Nueini pas gydytoja ir paprasai(negalime rasti vaikui darzelio,o i ta kuri norime leisti reikia siuntimo gal galit parasyt?)Paprastai gydytojos paraso ir tada nors ir nuo kitos dienos vaikiukas gali eiti.Ten niekuomet nebuna eiliu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Cia paraset apie sanatorini darzeli Eglute esanti Miglos g. 3 O Pusinelis tai man man irgi paliko slogu ispudi - viduj ne ka geriau nei isore... unsure.gif Viskas labai apstriuze, viduj tamsu - gal kad mazai langu... Juolab kad kaip tik atvaziavau apziurejus Eglute, kuris labai viduj susiremontaves, nusivyliau... Finansavima juk visi panasu gauna, viskas priklauso nuo direktoriaus ukiskumo turbut... schmoll.gif
Atsakyti
Pasimečiau visiškai doh.gif.
Jau buvau nusprendudi saviškį čia leisi, bet po tokių postų pradėjau abejoti...
Gal gi vis tik Boružėlę rinktis g.gif, nors jos vaizdas iš išorės irgi ne ką geresnis, o aplinka lauke, tai visai prasta schmoll.gif
Papildyta:
Va kokį straipsnį radau apie Pušynėlį:
http://www.tavovaika...r/82/art/5.html

Visai gražu - reikia apsipręsti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva P.: 22 rugpjūčio 2007 - 14:48
QUOTE(Ieva P. @ 2007 08 22, 14:47)
Pasimečiau visiškai  doh.gif.
Jau buvau nusprendudi saviškį čia leisi, bet po tokių postų pradėjau abejoti...
Gal gi vis tik Boružėlę rinktis  g.gif, nors jos vaizdas iš išorės irgi ne ką geresnis, o aplinka lauke, tai visai prasta  schmoll.gif


As irgi prisikaiciau blogu atsiliepimu, nors man asmeniskai aplinka labai patiko. beje buvau neperseniausiai. Fantastiskas kiemas ir toks pat oras. Na pastatas apgriuves, bet geresnio neteko zveryne matyti. Saziningai apvaziavau visus. Baisiausias pasirode Birutes drazelis. Kaip is kokio siaubo filmo..... baisiai nutriuses. Boruzeles kiemas mano akimis - tragiskas. Siaip rinkausi tarp Pusynelio ir Linelio. Linelis - man patogesneje vietoje, tik gaila, kad gatviu sankryzoje... Tai va susipyniau visai..... help.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosviene @ 2007 08 22, 16:00)
As irgi prisikaiciau blogu atsiliepimu, nors man asmeniskai aplinka labai patiko. beje buvau neperseniausiai. Fantastiskas kiemas ir toks pat oras. Na pastatas apgriuves, bet geresnio neteko zveryne matyti.



Jau 3-čia diena, kaip mano mergaitė lanko šį darželį, sūnus jį jau lanko antri metai (perėjom iš Boružėlės), tai neįmanoma vaikų namo parsivesti- abudu įnikę į žaidimus, vos gali prikalbinti ruoštis namo. Abu per dieną būna išsilakstę, išsidūkę lauke, mergina vis įmantriai supintais plaukais (manęs šukuoti neprisileidžia, vos "uodegą" tespėju bėgte surišti, o auklėtoja prikalbina po dienos miego visam šukavimo seansui mirksiukas.gif ) Ačiū auklėtojoms už labai individualius santykius su vaikais, už dėmesingumą ir toleranciją.
Žodžiu, labai esu patenkinta šio darželio auklėjimo ir "susigyvenimo" su vaikučiais rezultatu, nes nieko nėra baisiau, kai vaikas tiesiog nekenčia darž-elio ir pradeda nekęsti ir išssiskyrimų su artimaisiais.
Atsakyti