Įkraunama...
Įkraunama...

Pasijuokime ir mes!

Atviras kreipimasis į sinoptikus

Ei, po velnių, pavasarį įjunkit!
Ar ragint jus dar negana?!
Ir Saulės laužą danguje užkurkit,
įgriso iki gyvo kaulo jau žiema.

Na, susimilkite, nebūkit šmikiai
ir duokit pagaliau mums šilumos,
o tai gandrai parskridę tykiai
atgal vėl į Egiptą emigruos...

Ir išsimėžt prašyčiau sniegą,
seniai jau laikas sėti žibutes,
snieguoles žadinkit iš miego,
nes jau žiemos ėmiau nekęst.

Pavasario ir vištos pasiilgo,
Velykas greit turėsim švęst.
Kiaušiniai bus kaip... seno vilko,
jeigu negaus žolės užles
Atsakyti
Kaimas. Babulka susiruošė važiuot į miestą, į turgų apsiprekint (duonos,batono,vaistų ir t.t.) ir klausia savo diedo:
-Diedai,ką tau lauktuvių parvežt?
-A paimk, boba, man naujus kaliošus, šitie jau į pabaigą eina.
Na,boba ir išvažiavo. Nupirko diedui kaliošus, prisipirko batonų,
duonos, visi maišai pilni ir nėr kur kaliošų dėt. Pasikišo juos po
pažastim. Eina tada į vaistinę vaistų pasiimt ir nusprendė paklaust
vaistininkes:
-Ponia,gal kokia dėžę galėtumėt duot, neturiu kur kaliošų insidėt.
Na, negi vaistininkei bus gaila dėžės? Paėmė ir padavė. O ant dėžės
užrašas: "PREZERVATYVAI.1000 VIENETŲ". Įlipo boba į traukinį su visais
savo nešuliais, su kaliošais dėžėje ir atsisėdo. Šalia jos prisėdo
tokie du pacanai ir pamatė užrašą ant dėžės:
-Sakyk, močiut, ar ilgai tau jų užteks?
Babulka:
-Kai mano diedas taip drožia, tai per dvi savaites suvarys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
per LT ir RU premjeru susitikima,Kubilius siulo Putinui:
-Gal noretumet pirkti Lietuva?
Putinas klausia:
-O su zmonem ar be ju?
-Jei dabar pirksit tai su zmonem,o jei po dvieju metu tai be zmoniu.

multikas su gilia mintim
Atsakyti
is serijos "kalba vaikai" :

0.

Donatelis su mociute buvo Palangoje. Grizes pasakoja: oi,kiek mes visko veikiame, kiek veikiame. Tik niekaip negaliu suprasti, kodel mociute nuejusi i tualeta sisioja per uzpakali. As, kaip ir tetis normaliai, o ji ne.

(Donatas 4 m.)



Atsakyti
streso nuėmimui, FANTASTIKA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinas: 06 birželio 2010 - 14:29
Is mano kolekcijos 4u.gif


zenijasi Petras ir nekviecia Jono i vestuves, Jonas suzino is kitu apie Petro vestuves ir atejes sako:
-Petrai kaip cia yra, geriausi draugai nuo vaikystes o tu manes i savo vestuves nekvieti?
- Tai kad tu Jonai kai prisigeri nesamones darai.
- Gerai-sako Jonas - jei as pridarysiu kokiu baisiu nesamoniu, ikisk mane i backa, uzkalk ir paleisk i jura...

Po triju dienu Jonas atsibunda ziuri backoj, isspyre dangti, siaip ne taip parsigavo i kranta, nuejo pas Petra ir sako:
-Tai ka as tokio baisaus padariau, kad mane taip ziauriai.....
-Kai tu mano zmona paguldes ant stalo prie visu sveciu patvarkei, as kentejau -sako Petras - kai tu i mano svecius saudyt pradejai pasiemes automata, as kentejau, bet kai tu mano uosviene keturiom ant stalo pastatei, i burna ikisai morka, i uzpakali sluota ir pasakkei tegu sitas gandras jumsm laime atnesa, as nebeistveriau...
4u.gif
Atsakyti
Iš mano kolekcijos:
Sodų bendrijos sargo dienoraštis
05.15
Sodų bendrijos pirmininkas pasiūlė padirbėti sargu. Pamąsčiau, sutikau
05.16
Apžiūrėjau patikėtą teritoriją. Išsiaiškinau kur kas auga. Netoliese nuo ridikų ir svogūnų palikau keletą degtinės su laisvinančiaisiais butelių.
05.18
Sklypai gausiai patrešti organinėmis trąšomis
05.20
Butelių niekas nebeliečia, daržovių kol kas taip pat
05.21
Iškabinėjau skelbimus, kad tikrins ridikėlių radiacijos lygį. Kai kuriuos šakniavaisius nudažiau šviečiančiais dažais.
05.23
Vietinėje aludėje pasimėgaudamas klausiausi pokalbio apie tai, kad sodų bendrija įsikūrusi buvusioje radioaktyvių medžiagų laidojimo aikštelėje. Įsiterpiau į pokalbį ir pripliurpiau, kad ten dar ir nelabieji veisiasi.
05.25
Nuėjau pas tėvą Spiridoną. Gerai pasėdėjom ir sekančiame pamoksle užsiminė kaip elgtis sutikus nelabuosius.
05.28
Baigėsi mokslo metai. Iš biologijos mokytojo pasiskolinau skeletą. Šiaip ar taip per vasarą nenaudojamas.
05.29
Prijungiau skeletą su sirena prie iždininko žemuogių lysvės
05.30
Įranga suveikė. Vagis įsliuogė į trisdešimties metrų kriaušės viršūnę, kur anksčiau dar niekam įsilipt nepavykdavo. Kategoriškai atsisako išlipti.
06.03
Atvažiavo iždininkas, papasakojau kokia padėtis. Kategoriškai atsisako pjauti kriaušės viršūnę, tai pats aukščiausias medis. Lazdos tiek aukštai neskrenda, numušt vargšelio nesiseka. Reiks mastyt ką daryti
06.06
Perspėjau sėdintį kriaušėje, kad šiąnakt pilnatis ir į medžioklę išeina vilkolakiai. Vis tiek nelipa. Na - na ...
06.06 naktis
Išdažiau savo Sargį a-lia "Baskervilių šuo" ir paleidau į iždininko sklypą. Po galais... Tas tipas cirke turėtų dirbti, o ne sodus švarint... Tokių šuolių su trigubais salto dar nebuvau matęs.
06.13
Savaitę niekas nesirodė. Senutės einančios į kapinių koplytėlę baimingai žegnojasi. Atėjo tėvas Spiridonas ir biologijos mokytojas. Pasėdėjome, išgėrėme, pakalbėjome apie prietarų naudą ir žalą.
06.16
Viename sklype nušvilpė morkas ir kopūstus. Sriubos užsimanė ar ką?..
06.17
Kitame kaimo gale, apleistame name įsikūrė bomžai. Paėmiau seną žmonos peruką, vis tiek nebenešioja.
06.18
Užsimečiau peruką ir iš baidyklės pasiskolintą švarką, išgėriau su bomžais ir papasakojau, kad čia nesaugu. Nelabieji vaidenasi, žmonės dingsta. Apsimečiau miegančiu, sulaukiau kol išeis, numečiau avino griaučius, peruką ir viską apliejau trim litrais iš skerdyklos paimto kraujo.
06.19
buvo užsukęs įgaliotinis, domėjosi ar ne aš išgąsdinau bomžus. Pasiteiravau kas atsitiko. Papasakojo, kad laukė ryte norėdamas patikrinti dokumentus. Šie užėjo į namą ir išlėkė iš ten tokiu greičiu, kad motociklu pavyti nepavyko... Apsimečiau neturįs supratimo...
06.23
Iš pažystamos pramoninių prekių parduotuvės vedėjos pasiskolinau nenaudojamus manekenus. Iškabinėjau vyšniose ir abrikosų medžiuose.
06.24
Senutės turguje pasakoja, kad sodų bendrijoje įsikūrė satanistų sekta, ir kad naktimis vykdomos ritualinės žudynės. Beje keista... turguje nei vyšnių, nei abrikosų nusipirkt nėra. Kažin kodėl?
06.30
Atvažiavo brolis Petras su draugais, atvežė žadėtąją kaukę. Nebūčiau žinojęs, ką užsisakiau, garantuotai bučiau apsiš... išsigandęs. Sako, kad išrinko pačią mieliausią, o naktį ji dar baisesnė, nes šviečia... Išgėriau su jais.
07. 01-03
Kol brolis svečiuojasi, patruliuoju užsidėjęs kaukę ir jo baikerio raguotą šalmą. Vietinės senutės pasakoja, kad sodų bendrijoje vaikštinėja pats Šėtonas ir spaudžia tėvą Spiridoną imtis priemonių. Kažin, iš kur jos žino, kas čia dedasi, jei jau tokios niekuo dėtos?
07.04
išlydėjau Petrą
Atsakyti
No Money no Honey
Atsakyti
Vieno mažo miestelio prokuroras teisme kviečia liudyti savo pirmą
liudytoją - senutę. Pradeda apklausą:
-Misis Džouns, ar jūs mane pažįstate?
-Žinoma aš jus pažįstu, misteri Viljamsai. Aš jus pažinojau dar mažą
berniuką ir, tiesą pasakius, aš esu jumis nusivylusi. Jūs meluojate, esat
neištikimas savo žmonai, manipuliuojate žmonėmis ir šlykščiai apkalbate.
Jūs galvojat, jog esat didelis žmogus,bet jums tiesiog neužtenka smegenų,
kad suprastumėt, jog esat tik menkas biurokratas...
Prokuroras šokiruotas. Nežinodamas, ką daryti toliau, jis pirštu parodo į
advokatą, sėdintį kitam salės gale, ir klausia:
-Misis Džouns, o jūs pažįstate advokatą?
-Žinoma, kad taip. Aš jį pažįstu irgi nuo mažens. Jis tingus,
nepakenčiamas ir turi problemų su alkoholiu. Jis nesugeba bendrauti su
žmonėmis, o jo advokatų kontora - viena blogiausių mūsų valstijoje. Jau
nekalbant apie tai, jog jis neištikimas savo žmonai su trimis
skirtingomis moterimis. Beje, viena iš jų - jūsų, prokurore, žmona. Taip,
aš jį pažįstu.
Advokatas - nei gyvas, nei miręs.
Teisėjas pakviečia prieiti prokurorą ir advokatą ir tyliai tyliai:
-Jeigu kuris nors iš jūsų, idiotai, paklaus jos, ar pažįsta mane, aš jus
abu pasiųsiu į elektros kėdę!
Atsakyti
Kvailys Jonas ateina pas karaliu meta slibino galva po kojomis:
-Stai jums zadetoji slibino galva!
Karalius issitraukia rysuleli ir meta Jonui:
-O stai tau zadetoji princeses ranka.
Atsakyti
N18
... dvi bobukės mosikuoja kapliais lauke, vasarines bites gainiodamos, ankstyvas bulbukes bekapstydamos, kašikuciuosna bemėtydamos ir valdžių dėl palaidno būdo ir šėtonskos betvarkės bekeikdamos... cik staiga... plerrrr pirrrr tarrrr burrr plerrrrr... ogi pakelia galvas - mato kukurūznykas, pusės varsto aukštyje kosėdamas ir debesų marškom springdamas, mataškojasi bei vis pro nesijotus dūmus pirmyn prasiirti mėgina... ir tik staiga ūūūūūžt, kriooookt - užtyko ir stačiu galvu, it pašautas meresjevas į ankscyvų bulbikių lauką tik keveriokt ir druni... gi sparnai viens kito glėbin, uodega susisuko kap viduriai pas zakristijonų, ratai apie propelerį muses gainioja o šoperukas - kaip nemėginus jaunamartė parašiuto šniūriukus tampo ir leidžia visokius nepadorius kvapus ir garsus... Pažiūrojo bobulės, palingavo dirbtiniais žandikauliais, o viena neatlaikius nusispjovė pro skylę tarp kompensuocinių ilcinių ir porina: - blec, kokia valstybė - tokie ir teroristai... ir, mazgotukės kampuku nusivalius spjūvio likučius nuo drebančios nosies galo, toliau suėmus koto galą, nuog viso spėko stramužino velėną, kolorado vabalus bekeiksnodama ir ankstyvų bulbikių beieškodama...smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Tinas @ 2010 11 07, 21:46)
N18
... dvi bobukės mosikuoja kapliais lauke, vasarines bites gainiodamos, ankstyvas bulbukes bekapstydamos, kašikuciuosna bemėtydamos ir valdžių dėl palaidno būdo ir šėtonskos betvarkės bekeikdamos... cik staiga... plerrrr pirrrr tarrrr burrr  plerrrrr... ogi pakelia galvas - mato kukurūznykas, pusės varsto aukštyje kosėdamas ir debesų marškom springdamas, mataškojasi bei vis pro nesijotus dūmus pirmyn prasiirti mėgina... ir tik staiga ūūūūūžt, kriooookt - užtyko ir stačiu galvu, it pašautas meresjevas į ankscyvų bulbikių lauką tik keveriokt ir druni... gi sparnai viens kito glėbin, uodega susisuko kap viduriai pas zakristijonų, ratai apie propelerį muses gainioja o šoperukas - kaip nemėginus jaunamartė parašiuto šniūriukus tampo ir leidžia visokius nepadorius kvapus ir garsus... Pažiūrojo bobulės, palingavo dirbtiniais žandikauliais, o viena neatlaikius nusispjovė pro skylę tarp kompensuocinių ilcinių ir porina: - blec, kokia valstybė - tokie ir teroristai... ir, mazgotukės kampuku nusivalius spjūvio likučius nuo  drebančios nosies galo, toliau suėmus koto galą, nuog viso spėko stramužino velėną, kolorado vabalus bekeiksnodama ir ankstyvų bulbikių beieškodama...smile.gif))


kazkaip pavargau beskaitydama doh.gif
Atsakyti