Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie & Fitch, Hollisterco, Gillyhicks

Sena tema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gailiute @ 2012 04 17, 21:53)
Kaip jai faina, kad yra tokia mazyte ir megztinio ilgis geras lotuliukas.gif

turiu ta megztuka, tai jis tikrai nera toks trumpas palyginus su dabartiniais aberio modeliais
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 04 17, 21:38)
turiu ta megztuka, tai jis tikrai nera toks trumpas palyginus su dabartiniais aberio modeliais

Aš ir turiu, jis mano mylimiausias ir ilgis normalus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 04 17, 20:53)
Aš ir turiu, jis mano mylimiausias ir ilgis normalus wub.gif


Na va reiskia nezinau koki modeli pirkti biggrin.gif
Siaip is dalies pavyko man "pailginti" megztuka uzsakius didesni dydi. Atkeliavo mano L dydzio megztukai - abu kaip ir tinka, tik ant pilvo siek tiek apsmuke, bet i akis nekrenta. O manau nepaskendau L dydyje nes peciai mano platus.
Bet viena galvoju parduoti, nes panasus modelis i jau turima Keegan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gailiute @ 2012 04 17, 22:57)
Na va reiskia nezinau koki modeli pirkti biggrin.gif
Siaip is dalies pavyko man "pailginti" megztuka uzsakius didesni dydi. Atkeliavo mano L dydzio megztukai - abu kaip ir tinka, tik ant pilvo siek tiek apsmuke, bet i akis nekrenta. O manau nepaskendau L dydyje nes peciai mano platus.
Bet viena galvoju parduoti, nes panasus modelis i jau turima Keegan g.gif

ne nemokat, o tieisog dabar modeliai suprasteje, platus , trumpi, nelabai verti demesio...
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 04 17, 21:01)
ne nemokat, o tieisog dabar modeliai suprasteje, platus , trumpi, nelabai verti demesio...



bet kainos nemazeja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tyčia tiek Hollisterio megztinių gera kaina pilna, o ryt kai darys užsakymą turbūt nieko neliks doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Mergytes kokio dydzio reiktu sortuku su 90-91cm. klubais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 19 balandžio 2012 - 14:49
QUOTE(traputis @ 2012 04 19, 16:49)
Mergytes kokio dydzio reiktu sortuku su 90-91cm. klubais?

manau, 0. bet palaukit, gal kas tiksliau zinos 4u.gif
dedu apkalbeta dzemeperi, kur del dydzio diskusijos buvo. Tai visgi abi puses netoli tiesos - ant ribos toks, tinka, bet gal didesnis graziau atrodytu biggrin.gif . deviu S dydi, krutine apie 90 cm. tai jauciu, reiks gal siulyt mainytis arba parduot ir pirkt M g.gif Tai pirmasis mano dzemeperis aberio, tai galiu pasakyt - labai fainas, puikios kokybes, minkstas ir malonus wub.gif jei dar gerai neisojas, tada labai verti demesio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 19 balandžio 2012 - 15:05
QUOTE(kavamale @ 2012 04 19, 16:03)
manau, 0. bet palaukit, gal kas tiksliau zinos  4u.gif
dedu apkalbeta dzemeperi, kur del dydzio diskusijos buvo. Tai visgi abi puses netoli tiesos - ant ribos toks, tinka, bet gal didesnis graziau atrodytu biggrin.gif . deviu S dydi, krutine apie 90 cm. tai jauciu, reiks gal siulyt mainytis arba parduot ir pirkt M  g.gif  Tai pirmasis mano dzemeperis aberio, tai galiu pasakyt - labai fainas, puikios kokybes, minkstas ir malonus  wub.gif  jei dar gerai neisojas, tada labai verti demesio 
user posted image

dekui 4u.gif metausi tarp 0 ir 2 ax.gif
labai grazus dzemperiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 04 19, 17:16)
dekui  4u.gif metausi tarp 0 ir 2 ax.gif
labai grazus dzemperiukas wub.gif

nors gal tikrai 2. Paziurejau i senus skelbimus, pardavinejo 2 dydzio, rase, kad klumams 90-94 cm. 4u.gif
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 04 19, 16:49)
Mergytes kokio dydzio reiktu sortuku su 90-91cm. klubais?

Su 93 cm turiu 2 dydį džinsinių šortų ir džinsų. Pats tas.

QUOTE(kavamale @ 2012 04 19, 17:03)
manau, 0. bet palaukit, gal kas tiksliau zinos  4u.gif
dedu apkalbeta dzemeperi, kur del dydzio diskusijos buvo. Tai visgi abi puses netoli tiesos - ant ribos toks, tinka, bet gal didesnis graziau atrodytu biggrin.gif . deviu S dydi, krutine apie 90 cm. tai jauciu, reiks gal siulyt mainytis arba parduot ir pirkt M  g.gif  Tai pirmasis mano dzemeperis aberio, tai galiu pasakyt - labai fainas, puikios kokybes, minkstas ir malonus  wub.gif  jei dar gerai neisojas, tada labai verti demesio 

Aš jo noriu biggrin.gif Keist į ką neturiu, bet jei nuspręsit parduot, parašykit 4u.gif
Atsakyti