Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinančių (ir jau nebe) dietininkių namučiai


user posted image

Čia meta svorį maitinančios (ir jau nebe) mamytės!

Neprarask pienelio ir atrodyk puikiai!!!


user posted image
Mes neturim vienos bendros dietos, todėl dalinamės savo veiksmingiausiais svorio metimo būdais, ir mums tikrai neblogai sekasi!

Mes turime savo albumėlį. Visos naujai prisijungusios mamytės raktelį į albumą gauna intensyviai pabendravusios bent 3 savaites, tereikia parašyti
*Pipiriukas* AŽ.

Kiekvieną penktadienį savo svorį prisiduodame
*Pipiriukas* rašydamos jai AŽ. Šeštadienį lentelė įkeliama į albumą.

Naujai prisijungusios mamytės, kurios nori patekti į lentelę, turi parašyti AŽ
*Pipiriukas* ir nurodyti savo dabartinį svorį, ūgį, siekiamą svorį ir starto datą.

user posted image

Truputis naudingos informacijos
Atsako gydytoja dietologė Jūratė Lipeikaitė:
-Po gimdymo liko antsvorio. Ar tiesa, kad maitinimas krūtimi – pati geriausia dieta, kilogramai ilgainiui „ištirpsta“?
-Tikra tiesa – žinoma, jei maitinsitės sveikai ir su saiku. Pieno gamybai kasdien išeikvojama apie 300 – 500 kcal per dieną.


Tęsinys... Mamos žurnalas...[/i]


Naudingos nuorodos:

Kalorijų skaičiuoklė
Kalorijų skaičiuoklė2
Kalorijų skaičiuoklė 3
8 minutės pilvuko presui
8 minutės užpakaliukui
8 minutės kojoms
8 minutės rankoms
Kaip pasigaminti naminį jogurtą
Naminis varškės kremas

user posted image


Kiekvienas norintis atras 1000 galimybių, nenorintis - 1000 priežasčių



user posted image

user posted image

Geriausia motyvacija - tiesiausias kelias į sėkmę

siekių lentelė


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 09 gegužės 2012 - 19:28
registruojuosi naujuose namuciuose 4u.gif

QUOTE(Fifux'e @ 2012 04 17, 13:19)
man irgi ax.gif
ale nžn ko noriu-norėčiau apsi... blush2.gif
ech,pavargau jau tampytis ant vietos su tuo svoriu gun_bandana.gif


tai arba nieko nedaryk, arba imkis priemoniu ir negailek saves mirksiukas.gif nes tas tampymasis tai nieko ir neduoda, viena diena lyg ir dietintis, o jau kita vel valgyti ka nori. rezultate, manau, kad tik pliusa gali matyti. pamastyk ko nori, ir jei noras graziai atrodyti yra stipresnis nei noras valgyti, tai pradek liekneti mirksiukas.gif

QUOTE(0kristut0 @ 2012 04 17, 13:24)
as grizau,po limfodrenazo..lb noreciua po sito kurso isbandyti sausa masaza spa kapsuleje, sako stipriau tenais uzpovandenini masaza, lb daug zmoniu i ji eina.. gal kas bande.?
snd ejau su mazium i ta limfo, nes neturiu kam palikti.. ir dar 2 sykius eisiu su juo, o ka daryti, mamytei reikia pasigrazinti.



nesu as bandziusi jokiu masazu, tai nieko negaliu pasakyti lotuliukas.gif tai gerai kad tavo mazius isbuna su tavim, mano tai nei vienas neissedetu lotuliukas.gif

o as bandau save priversti, is ryto anksciau keltis ir pradeti begioti, nes vakarais dazniausiai nesigauna man sportuoti, nes ner kam vaikiuku palikti rolleyes.gif kazkaip reikia perlipti per save ir paaukoti pora valandu miego doh.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2012 04 17, 12:24)
as grizau,po limfodrenazo..lb noreciua po sito kurso isbandyti sausa masaza spa kapsuleje, sako stipriau tenais uzpovandenini masaza, lb daug zmoniu i ji eina.. gal kas bande.?
snd ejau su mazium i ta limfo, nes neturiu kam palikti.. ir dar 2 sykius eisiu su juo, o ka daryti, mamytei reikia pasigrazinti.

reijk begti sukti lanka.  ax.gif



QUOTE(0kristut0 @ 2012 04 17, 12:58)
fuu atplusau 20 min ,dar 20 pratimu isstenejau apatinei pilvo daliai , daugiau nepajegiau biggrin.gif

skamba liuks thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pipiriukas* @ 2012 04 17, 13:12)

tai arba nieko nedaryk, arba imkis priemoniu ir negailek saves  mirksiukas.gif  nes tas tampymasis tai nieko ir neduoda, viena diena lyg ir dietintis, o jau kita vel valgyti ka nori. rezultate, manau, kad tik pliusa gali matyti. pamastyk ko nori, ir jei noras graziai atrodyti yra stipresnis nei noras valgyti, tai pradek liekneti  mirksiukas.gif
nesu as bandziusi jokiu masazu, tai nieko negaliu pasakyti  lotuliukas.gif  tai gerai kad tavo mazius isbuna su tavim, mano tai nei vienas neissedetu  lotuliukas.gif



ačiū už spyrį į šikną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pipiriukas* @ 2012 04 17, 13:12)

nesu as bandziusi jokiu masazu, tai nieko negaliu pasakyti  lotuliukas.gif  tai gerai kad tavo mazius isbuna su tavim, mano tai nei vienas neissedetu  lotuliukas.gif


as jo nekeliu is vezimo, prisegus laikiau biggrin.gif lb judrus jis pas mane.. bet ten laidu visokiu, burzgimu ir t.t. tai susidomejes stebejo..ant galo jau nusibodo..bet ir baiges greit.
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2012 04 17, 14:22)
as jo nekeliu is vezimo, prisegus laikiau biggrin.gif lb judrus jis pas mane.. bet ten laidu visokiu, burzgimu ir t.t. tai susidomejes stebejo..ant galo jau nusibodo..bet ir baiges greit.


tai super vaikiukas kad issedejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pipiriukas* @ 2012 04 17, 14:33)
tai super vaikiukas kad issedejo  thumbup.gif

aha drinks_cheers.gif

kaži kodėl mano pana karščiuoja,o rankos ir kojos šaltos,ledinės,net mėlsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 04 17, 16:03)
aha drinks_cheers.gif

kaži kodėl mano pana karščiuoja,o rankos ir kojos šaltos,ledinės,net mėlsta unsure.gif


gal pasiskambink gydytojai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pipiriukas* @ 2012 04 17, 15:53)
gal pasiskambink gydytojai  g.gif

viena mama sakė,kad normalu.tipo kai kyla temp,sutrinka kraujotaka.kai pakils iki kiek reik,pradės kaisti g.gif žiūrėsiu jei bus blogai,tada lėksim iki greitosios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 04 17, 17:29)
viena mama sakė,kad normalu.tipo kai kyla temp,sutrinka kraujotaka.kai pakils iki kiek reik,pradės kaisti g.gif žiūrėsiu jei bus blogai,tada lėksim iki greitosios g.gif

Man gydytoja sakė- kylant temperatūrai šąla galūnės.
Laikykitės, sveikite! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audrolija @ 2012 04 17, 17:56)
Man gydytoja sakė- kylant temperatūrai šąla galūnės.
Laikykitės, sveikite! 4u.gif

aišku tada,nevažiuosim niekur į greitają smile.gif 4u.gif db nusimušėm temp,žiūrėsim aks bus toliau g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kaip gyvuojat?smile.gif
visia nebturiu laiko kada čia prisėst, dirbu daug ir ilgai, gryžtu namo, tai porą valandėlių pabūnu su šeima ir miegot, košmaras kažkoks doh.gif
Migdols mergaitė adaptuojasi visai neblogai, praeitą savaitę labai verkė ir nenorėjo į darželį, o šią savaitę jau visai neblogai smile.gif aišku be ašarų pa kol kas neapseinam ax.gif
Na aš nebesidietinu visai, nes nebeturiu kada. Pusryčius valgau ganėtinai lengvus, pietus normalius, o vakarienė kaip papuola, bet ji būna apie 19-19.30 val doh.gif anksčiau pavalgyti neišeina, o gryžtu tokia išbadėjus..., reikia kažkaip susiimt, bet nežinau kaip, stresas savo daro blush2.gif
Prasidėjo nauja savaitė, reiktų ir maitintis pradėt gražiai, nors kai pagalvoju šiandien nypatingai daug ir valgiau g.gif

vaikiukams sveikatos, o jums visoms gražių formųųų 4u.gif 4u.gif
Kristut ar teisingai supratau, tu pasiėmei siuntimą į limfodrenažą? moki dar už jį kažkiek? kaip gauti tokį siuntimą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrolija @ 2012 04 17, 18:56)
Man gydytoja sakė- kylant temperatūrai šąla galūnės.


Taip ir yra.
Pas maniski taip buna nuolatos kai tempa soka. Galiu net nematuot.
Jei salta, tada reikia apklot ir duot sitos arbatos. O jei atvirksciai kaista, karstis musa, tada reikia kuna vesinti vandeniu arba spiritu.
Atsakyti