Įkraunama...
Įkraunama...

Kopenhagos dieta

Sweikos norincios suliekneti biggrin.gif Labai sudomino si dieta,tik kad informcijos nelabai randu sia tema.Tikiuosi prisijungsit ir bendrom jegom viska susideliosim, issiaiskinti ir sekmingai lieknesim thumbup.gif
Taigi:
Laikydamiesi Kopenhagos dietos kasdien išgerkite mažiausiai 2 litrus vandens.

1, 8 dienos
Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus;
Pietūs: 2 virti kiaušiniai, virtas špinatas, 1 pomidoras;
Vakarienė: 1 didelis žlėgtainis, salotos su citrina ir aliejumi.

2, 9 dienos
Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus;
Pietūs: 1 didelis žlėgtainis, salotos su citrina ir aliejumi;
Vakarienė: vienas gabaliukas kumpio, 2-3 stiklinės natūralaus jogurto.

3, 10 dienos
Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus, 1 riekė skrudintos duonos;
Pietūs: virtas špinatas, 1 šviežias vaisius, 1 pomidoras;
Vakarienė: 1 gabaliukas kumpio, 2 virti kiaušiniai, salotos su citrina ir aliejumi.

4, 11 dienos
Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus;
Pietūs: trinta morka, virtas kiaušinis, natūrali varškė;
Vakarienė: vaisių salotos, 2-3 stiklinės natūralaus jogurto.

5, 12 dienos
Pusryčiai: didelė trinta morka su cukrumi;
Pietūs: liesa žuvis;
Vakarienė:1 žlėgtainis, salotos ir brokoliai.

6, 13 dienos
Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus;
Pietūs: vištiena, salotos su citrina ir aliejumi;
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, didelė morka.

7 diena
Pusryčiai: puodelis arbatos be cukraus;
Pietūs: liesos mėsos gabaliukas;
Vakarienė: nieko.

Sekmes ir laukiu prisijunginciu thumbup.gif
Atsakyti
merginos jungiames-ryt startas thumbup.gif
Atsakyti
Kazkada laikiausi, bet man didelis minusas, kad ner pusryciu. Tai ne itin gerai organizmui, man labiau patinka delcios dieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2012 03 27, 17:37)
Kazkada laikiausi, bet man didelis minusas, kad ner pusryciu. Tai ne itin gerai organizmui, man labiau patinka delcios dieta  4u.gif

kiekvienam savo, zinoma 4u.gif as japonu dietos laikiausi tai pripratau prie pusryciu-kavos smile.gif
nu ka pirma dienele atlaikyta, baigiu vakariene valgyt ir laukiam ryt minuso biggrin.gif
Atsakyti
nu temuke tuscia, bet as aprasysiu savo pasiekimus bigsmile.gif Taigi , po vakar dieneles -1.2kg. thumbup.gif lekiu gert kavyte.
Atsakyti
Aš šiandien jau 3 diena laikausi šios dietos. Minus 3 kg

O žinot ką...be proto noriu dabar sumuštinio su rūkyta dešra biggrin.gif

Pasakau "ne" schmoll.gif ir sulaukiam Velykų suplonėjusios, o ne su chamiakiniais žandais bigsmile.gif


p.s. man labiausiai šiame reikale patinka 7 dienos vakarienė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sig: 28 kovo 2012 - 15:27
QUOTE(Sig @ 2012 03 28, 16:25)
Aš šiandien jau 3 diena laikausi šios dietos. Minus 3 kg

O žinot ką...be proto noriu dabar sumuštinio su rūkyta dešra biggrin.gif

Pasakau "ne"  schmoll.gif ir sulaukiam Velykų suplonėjusios, o ne su chamiakiniais žandais bigsmile.gif
p.s. man labiausiai šiame reikale patinka 7 dienos vakarienė biggrin.gif

nu klausykit puikus rezultatai 4u.gif thumbup.gif as irgi stengiuosi negalvot apie jokias desras, noras numest tuos kg stipresnis g.gif
o kaip jus ta spinata verdat? biggrin.gif nu man niekaip nesuprantama,kaip isvirti 1spinata? as kiek zinau spinati tai lapais buna...tai nejau 1lapa virt lotuliukas.gif to pasekoje visai jo nevalgau.
Atsakyti
nu va, vakariene jau sudorota.kumpio neturejau, tai apsiejau su indeliu jogurto.Vyrui kepu kepsnius su fri bulvytem-ot issukis bus man doh.gif
Atsakyti

Tuoj papasakosiu:
paimat 3 dėžutes su špinatais pvz.Rimi, tada išimat šerdelę iš kotelio (kiekvieną lapą taip reikia apdorot), nuplaunat labai gerai.
Šiek tiek ištirpinti sviesto puode, uždėt tuos špinatus ir patroškint ant mažos ugnies. Tada jie pavirsta į košę...patikėkit iš 3 dėžučių gaunasi du dideli šaukštai tos šlykstynės biggrin.gif Kad skaniau būtų aš pipirų šiek tik užberiu.

Manau kas parašyta - tą ir reikia valgyt. Labai nevarijuokit, jei kumpis, tai ir kumpis su jogurtu smile.gif
Va, tik dėl tų špinatų, nežinau ar juos virsiu kitą savaitę.

Veiksminga ši dieta ir brangoka, esu jos laikiusis anksčiau, numečiau iki 10 kg. Tačiau dabar nekrenta taip greitai tongue.gif Matyt, organizmas išsigandęs blink.gif

Nesilaikyčiau aš tų dietų iš vis, bet kai yra išbandyta arba neįlendi į džinsus...tad... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2012 03 28, 20:03)
Tuoj papasakosiu:
paimat 3 dėžutes su špinatais pvz.Rimi, tada išimat šerdelę iš kotelio (kiekvieną lapą taip reikia apdorot), nuplaunat labai gerai.
Šiek tiek ištirpinti sviesto puode, uždėt tuos špinatus ir patroškint ant mažos ugnies. Tada jie pavirsta į košę...patikėkit iš 3 dėžučių gaunasi du dideli šaukštai tos šlykstynės biggrin.gif Kad skaniau būtų aš pipirų šiek tik užberiu.

Manau kas parašyta - tą ir reikia valgyt. Labai nevarijuokit, jei kumpis, tai ir kumpis su jogurtu smile.gif
Va, tik dėl tų špinatų, nežinau ar juos virsiu kitą savaitę.

Veiksminga ši dieta ir brangoka, esu jos laikiusis anksčiau, numečiau iki 10 kg. Tačiau dabar nekrenta taip greitai tongue.gif Matyt, organizmas išsigandęs blink.gif

Nesilaikyčiau aš tų dietų iš vis, bet kai yra išbandyta arba neįlendi į džinsus...tad... doh.gif

hmmm, pas mus cia tai tik spinatai lapais..na tada visa paka reiks isvirt lotuliukas.gif
o koki jus kumpi valgot?as kazkaip kumpi man atrodo kitaip suprantu blush2.gif
nu joa, cia visos del to pacio tikslo kankinasi doh.gif
ryt rieke duonos pusryciam skrudinta...valiooooo thumbup.gif
Atsakyti
hy hy, svarstykles si ryt ne tokios donsios, kaip vakar, bet vistiek puse kg nukreciau thumbup.gif siandien pietukai labai jau skurdus, o nei spinatu neturiu..teks tenkintis vaisium ir pomidoru smile.gif
nuotaika puiki,formos grazeja-gyvenimas irgi lotuliukas.gif thumbup.gif
sig, o kaip jus zlegtaini ruosiat?
Atsakyti
pildau toliau savo dienorasti biggrin.gif taigi....siryta vel minusas ir pagliau perzengiau savo uzburta skaiciu...pirma skaiciu svarstykles rodo jau 6 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muniukas27: 30 kovo 2012 - 10:12