Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 15, 01:03)
Riebaliukus ax.gif

na taip, bet jei kartais suvalgysi nieko nenutiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia'citrina @ 2009 05 14, 22:10)
na taip, bet jei kartais suvalgysi nieko nenutiks  ax.gif


drinks_cheers.gif
dievinu dziovintus vaisius (bet kaloriju daugiau nei sokolade) unsure.gif
Atsakyti
Kažkada nuėjau pas kosmetologę, nes veidas buvo b a i s u s ! Ji iškart pasakė: pradėsim nuo pagrindų - jokio šokolado!
Na ir gal jau po mėnesio su puse nevartojimo šokolado viskas pradėjo tvarkytis, dingo spuogeliai, oda išsilygino.
Na žinoma čia kaip kam, bet man taisykle, kad ką valgai matosi ant veido, tikrai galioja. Pastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(Rose. @ 2009 05 16, 10:19)
Kažkada nuėjau pas kosmetologę, nes veidas buvo b a i s u s ! Ji iškart pasakė: pradėsim nuo pagrindų - jokio šokolado!
Na ir gal jau po mėnesio su puse nevartojimo šokolado viskas pradėjo tvarkytis, dingo spuogeliai, oda išsilygino.
Na žinoma čia kaip kam, bet man taisykle, kad ką valgai matosi ant veido, tikrai galioja. Pastebėjau.



O,kad tik tokia būtų problema.Deja dažniau tam būna sudėtingesnės priežastys,tokios kaip hormonų veikla,stresas,psichologinis stovis,galų gale paveldimumas.Bandau ir aš viską - geriu kavą,negeriu kavos,daugiau skysčių,mažiau skysčių,suvalgau ir kiaušinių,ir sūrio,ir baltos duonos - niekad nenuspėsi,kada gali paberti,kada ne.
Atsakyti
QUOTE(Liberte @ 2009 05 16, 10:25)
O,kad tik tokia būtų problema.Deja dažniau tam būna sudėtingesnės priežastys,tokios kaip hormonų veikla,stresas,psichologinis stovis,galų gale paveldimumas.Bandau ir aš viską - geriu kavą,negeriu kavos,daugiau skysčių,mažiau skysčių,suvalgau ir kiaušinių,ir sūrio,ir baltos duonos - niekad nenuspėsi,kada gali paberti,kada ne.

Negalvok, kad viskas taip gerai dabar jau yra. Man tokie spuogeliai panašūs į paauglystės kamuoja. Ir inkštiriukai. Bet žinoma, nevalgant šokolado ir kitų saldumynų, laikantis rėžimo, matosi, kad odelė gražesnė būna. (:
Dabar yra labai geri tie maisto netoleravimo testai. Kur pagal kraują, rodos, nustato ką Tavo organizmas toleruoja, o ko ne. Bet kad tie testai labai jau brangiai kainuoja. doh.gif
Kaip norėčiau turėti puikią odą. Valgyčiau ką noriu ir odelė būtų lygi kaip kūdykėlio... Ech... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose. @ 2009 05 16, 18:16)
Dabar yra labai geri tie maisto netoleravimo testai. Kur pagal kraują, rodos, nustato ką Tavo organizmas toleruoja, o ko ne.



Dar vienas blefas.
Atsakyti
QUOTE(Rose. @ 2009 05 16, 16:16)
Dabar yra labai geri tie maisto netoleravimo testai. Kur pagal kraują, rodos, nustato ką Tavo organizmas toleruoja, o ko ne. Bet kad tie testai labai jau brangiai kainuoja.  doh.gif


Dariausi visus imanomus alerginius testus - ir TRUE (kur ant nugaros klijuoja), ir pagal krauja 2 testus - maistui ir ikvepiamiems alergenams. TRUE kainamo apie 90 lt, o kraujo - kiekvienas po 123 LT (tiksliai jau ir nepamenu), tai jie absoliuciai nieko neparode (tik TRUE del kontakto su tam tikrais metalais ka ir taip zinojau), o pagal kraujo testo rezultatus galeciau viska is eiles valgyt blink.gif deja doh.gif tikrai neverta svaistyt pinigu schmoll.gif nebent yra jau rimtos sveikatos problemos, o keliu spuogu ant veido priezasties jie tikrai nenustatys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 03 19, 00:47)
Aš tai viską savo kailiu patiriu - vakar Pringles visą dežutę susigrūdau, tai šiandien sėdžiu su 5 raudonais spuogais  biggrin.gif


Kazin ar zinote, jog ir vanduo, kuri reikia isgerti per diena 2 l turi buti ne bet koks.

Mat mineralinis vanduo, kad ir negazuotas daznai geriamas but negali, todel kad visos mineralines medziagos ilgainiui gali virsti druskomis.

Cia kas domesis tokia informacija tikrai ras nemazai jos.

Geriausia gerti yra virinta vandeni susaldzius i leda ir poto ji atitirpinus.
geriausia netgi gerti dar salta betirpstanti mazais gurksneliais.

Sakoma, jog toks vanduo vadinamas STRUKTURUOTU, koks ir sudaro 70 proc. musu organizmo smile.gif

pabandykit.

As tikrai isbandziau. netgi veida pries nakti svariai nuvalyta su leduku perbraukiu.

dabar mano oda thumbup.gif

Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimantech: 19 gegužės 2009 - 12:13
QUOTE(deimantech @ 2009 05 19, 13:09)
Kazin ar zinote, jog ir vanduo, kuri reikia isgerti per diena 2 l turi buti ne bet koks.

Mat mineralinis vanduo, kad ir negazuotas daznai geriamas but negali, todel kad visos mineralines medziagos ilgainiui gali virsti druskomis.

Cia kas domesis tokia informacija tikrai ras nemazai jos.

Geriausia gerti yra virinta vandeni susaldzius i leda ir poto ji atitirpinus.
geriausia netgi gerti dar salta betirpstanti mazais gurksneliais.

Sakoma, jog toks vanduo vadinamas STRUKTURUOTU, koks ir sudaro 70 proc. musu organizmo  smile.gif

pabandykit.

As tikrai isbandziau. netgi veida pries nakti svariai nuvalyta su leduku perbraukiu.

dabar mano oda  thumbup.gif

Rekomenduoju  smile.gif


Išbandysim būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
3 menesius nevartojau mesos, keptu visokiu gaminiu, pusgaminiu, gazuotu gerimu. Valgiau daug kosiu, vaisiu, yvairiu salotu, darzoviu, geriau daug vandens ir veidas buvo visiskai lygus, nors iki tol labai ilgai kentejau nuo berimu. Kurias gausiai beria, pabandykit kuriam laikui atsisakyt mesos, ypac vistienos, daugiau virto maisto valgykit, gal ir jums pades 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 28, 15:53-->
QUOTE(lovely smile.gif @ 2008 09 28, 15:53)
drinks_cheers.gif  as irgi pastebejau kad nuo sokolado ir man kyla spuogai  doh.gif

bet tai reikia atskirti, ar spuogas kyla nuo sokolado, ar albiau alerginis berimas
mano pazystama isberia spuogiukais jai net nespejus suvalgyt sokoladuko smile.gif

inkstirai inkstirais, bet ir nuo pulingu spuogiuku priemones reikia- man labiausiai patinka octenisan losjonas
Atsakyti
as tai kankinuosiu su tai spuogais jau turbut kokiu 10metu doh.gif ispradziu maniau,kad tai tik paauglyste,bet pasirodo, kad ne... isbandziau daaaaaaug priemoniu, lankiausiu ir pas kosmetologe ir pas dermotologe. visi sake,na jau kai pagimdysi,tai turetu praeit. pagimdziau,ir istikruju nestumo metu ir kol maitinau (3menesius) ju nebuvo smile.gif bet po to ir vel prasidejo verysad.gif nu bet turiu pasakyt kad daug maziau, bet db lankausi pas kosmetologe kiekviena menesi darau veido valymus,man padeda,naudoju priemones,geriu vitaminus ir BUTINAI ziuriu ka valgau,nes nuo saldumynu,padazu,riebaus maisto,alkoholio mane lb beria. Labai gerai valgyt apelsinus,greipfruktus,citrinas,brokolius,nes jie salina is organizmo kas nereikalinga,gerti zalia arbata.
Atsakyti