Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 25, 15:06)
As zalios ir vaistazoliu arbatu niekada verdanciu neplikau, nuo uzvirimo palaukiu kelias min kad vandens temperatura butu apie 80 laipsniu (cia tik mazdaug  mirksiukas.gif ) ir tik tada pilu ax.gif

tai labai teisingai darai drinks_cheers.gif šitaip bet kokią arbatą reikia gert
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 03 25, 15:00)
tai labai teisingai darai  drinks_cheers.gif  šitaip bet kokią arbatą reikia gert


Mociute taip ismoke hihihi.gif beto ne visada prisimindavau iskart uzpilt kai uzverda arbatinis ax.gif taip ir ipratau sveika arbatele daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Swar @ 2009 03 25, 09:58)
O koks arbatos pavadinimas? kokios markės?


Imetu nuotraukyte
DR STUART'S SKIN PURIFY (Naturally caffeine free tea)
user posted image

Manau LT dar ir geresniu galima nusipirkt 4u.gif Mama vis pirsdavo medetkas, ramuneles (nes jos malsina uzdegimus) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 03 25, 18:00)
tai labai teisingai darai  drinks_cheers.gif  šitaip bet kokią arbatą reikia gert


aha, aš irgi taip darau smile.gif
o dėl tų odai sveikų ir nesveikų maistų: kai užvalgau kokių saldumynų, daugiau riebalų, daugiau prieskonių, druskos, alkoholio užgeriu, tai kitą dieną garantuotai pūpso bent jau kokia penki spuogai ir oda suirzta, nežinau, ar tai alergija, ar šiaip kas nors, bet man rodos, ryšys tarp maitinimosi ir odos būklės tikrai yra. Nebent žmogaus oda ir taip labai sveika, tai jam jokie produktai žalos nedaro, bet jei oda jautroka, tai.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 25, 19:06)
Imetu nuotraukyte
DR STUART'S SKIN PURIFY (Naturally caffeine free tea)
user posted image

Manau LT dar ir geresniu galima nusipirkt 4u.gif  Mama vis pirsdavo medetkas, ramuneles (nes jos malsina uzdegimus) ax.gif


medetkas galima vartoti tik isoriskai. arba gerti tik tada,jei gydytojas taip nurode
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 03 26, 15:30)
medetkas galima vartoti tik isoriskai. arba gerti tik tada,jei gydytojas taip nurode


O kodėl? kokios jų savybės kad jau šitaip?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 03 26, 12:30)
medetkas galima vartoti tik isoriskai. arba gerti tik tada,jei gydytojas taip nurode


Vienu medetku ir negerdavau, dedavau i arbata su kitom zolelem ax.gif
Atsakyti
man tai pieno produktai, kai tik uzvartoju, kita dien ajau isberta visa.
Atsakyti
O prancuziskos grozio salotos(pavadinimas toks)?
Skaiciau kazkur toki receptuka- is vakaro uzmirki keleta saukstu avizu dribsniu(vandenyje), ryte sutarkuoti obuoli, supjaustyti dziovintu vaisiu ir riesutu. Sumaisyti dribsnius, tuos vaisius ir riesutus su pienu ir medumi. Va, tokius pusrycius patariama kasdien valgyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 03 26, 17:50)
O prancuziskos grozio salotos(pavadinimas toks)?
Skaiciau kazkur toki receptuka- is vakaro uzmirki keleta saukstu avizu dribsniu(vandenyje), ryte sutarkuoti obuoli, supjaustyti dziovintu vaisiu ir riesutu. Sumaisyti dribsnius, tuos vaisius ir riesutus su pienu ir medumi. Va, tokius pusrycius patariama kasdien valgyti.  g.gif

organizmas issivalys ir gaus reikalingu medziagu dienai mirksiukas.gif
Atsakyti
labai neblogu arbateliu galima susimaisyti ir pacioms, viena geriau ir galiu pasakyti jog visai nebloga, man padejo, kazkur girdejau kad jos krauja valo, o tai zinoma atsiliepia ir odai....jeigu bus idomu,galesiu parasyti receptus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2009 03 26, 20:14)
labai neblogu arbateliu galima susimaisyti ir pacioms, viena geriau ir galiu pasakyti jog visai nebloga, man padejo, kazkur girdejau kad jos krauja valo, o tai zinoma atsiliepia ir odai....jeigu bus idomu,galesiu parasyti receptus ax.gif


Parasyk 4u.gif
Atsakyti