Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(rutika @ 2008 05 14, 09:11)
Siuo metu, esu Lietuvoje, Kaune. Neturiu kabineto ir kol kas nedirbu, bet jei tarp Jusu yra tokiu kurios galvoja, kad isbande viska, kreipkites as pakonsultuosiu nemokamai. Issiaiskinsime visus mitybos ir spuogu klausimus, kuriu beja nedaug tebera. Pasakysiu Jums ka atrado pasaulis, per paskutinius 5 metus ir ko Lietuva dar nezino.
Tikriausiai noretume paklausti, kokia man is to nauda? Taigi uzbegsiu uz akiu ar atsakysiu. Man begalo idomu spuogai, stebejimo, gyjimo procesas, zmogaus pasitikejimo savimi,- sugrizimas. Taip pat visada noriu patikrint surinktas zinias, paplidyti jas. O susidurus su sudetingesnemis problemomis,- sprendimo ieskojimas ir visa "kelione"link rezultato, man sukelia issuki ir pscihologini pasitenkinima.Gal kada nors atidaysiu "acne"klinika...

Sveikute, smagu kad nori padeti, bet gal pagrindines tendecijas del ko kyla spuogai ar kokias kitas idomias zinias galetum viesai papasakoti, manau ne vienai butu idomu. rolleyes.gif
Atsakyti
Begalo malonu rutika is tavo puses tikrai,bet as irgi, kaip kirkstole norejau pasiulyti, na juk galima kazka bendrai papsakoti cia, ka naujo atradai,suzinoja..kokie populiariausi mitai mus klaidina.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 05 14, 11:54)
Sveikute, smagu kad nori padeti, bet gal pagrindines tendecijas del ko kyla spuogai ar kokias kitas idomias zinias galetum viesai papasakoti, manau ne vienai butu idomu. rolleyes.gif


QUOTE(dilgelyt @ 2008 05 14, 14:02)
Begalo malonu rutika is tavo puses tikrai,bet as irgi, kaip kirkstole norejau pasiulyti, na juk galima kazka bendrai papsakoti cia, ka naujo atradai,suzinoja..kokie populiariausi mitai mus klaidina.. g.gif


Pritariu ir as drinks_cheers.gif Nes tikrai dauguma esame ne is Kauno ir nebutu mums galimybės susitikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varliuke @ 2008 05 14, 17:25)
Pritariu ir as  drinks_cheers.gif  Nes tikrai dauguma esame ne is Kauno ir nebutu mums galimybės susitikti  g.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai idomu butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2008 05 13, 12:12)
man ir kosmetologe ta pati patare. Ji issyk paklause pamacius oda ar aluti labai megstu ar vitaminus su B vartoju, dar pasakiau, kad alaus mieles esu vartojus, nes spuogu buvo uzdereje, tai va  ax.gif mano odai netinka, nes giluminiai nuo to susidaro  doh.gif
ir dar kai kilo raudoni ir skausmingi spuogai, tiesiog i nevilti buvau puolus- nieks negelbejo.Del kitu priezasciu pasidariau kraujo tyrimus ir labai mazas hemoglobino kiekis buvo, pradejau vartoti gelezi ir spuogai dingo  thumbup.gif
tai va kartais ne tik maistas itakoja spuogus  rolleyes.gif


Sakau ir man reikia gelezi profilaktiskai pavartoti ax.gif ziuresim kas bus, nes manau kad yra sioku tokiu negerumu ir pas mane kraujyje beto irgi kazkokie gilus skausmingi spuogai auga g.gif
Atsakyti
sweikutes gal esat kuri susidurus mane smulkuciai pilingi spuogeliai kankina visa laika. butent smakro kaireje puseje...visur kitur visai nieko iskyla vienas kitas dazniausiai PMS simptomas.. o ten visa laika.... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
na gasdinti nenoriu ,bet sako ,kad ant smakro kylantis spuogeliai rodo ginekologines problemas.
ir is patirties galiu pasakyti..metus laiko nesirgau menesinem, ir nuolat budavo pabertas smakras..
Atsakyti
Jeigu kalban apie maista ir spuogus tai juodaas sokolada = spuogai. aisku pas mane ju beveik nebuna bet jeigu tai gaerai uzvalgau sokolado iskarto veidas susaudytas pasidaro oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 05 15, 01:07)
sweikutes gal esat kuri susidurus mane smulkuciai pilingi spuogeliai kankina visa laika. butent smakro kaireje puseje...visur kitur  visai nieko iskyla vienas kitas  dazniausiai PMS simptomas.. o ten visa laika.... verysad.gif  verysad.gif



Pirma nueik pas ginekologe ir pasitikrink. Man ir atrode viskas gerai bet smakras ir apie lupas bere. Nuejau pas gydytoja tikrintis del gimdos kaklelio ir tada atrado mioma gimdoje. Tada vaziavau i klinikas ir pasitikrinau dar karta. Ir ten man patare gerti dilgeliu arbata. Na problema neisnyko bet paliko mazesne. (Dilgeliu arbata patare gerti ne kaip gydymui bet siaip kraujo valymui, tipo ir paciai odai geriau butu, tai ir vartoju su pertraukomis) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 05 16, 13:52)
Jeigu kalban apie maista ir spuogus tai juodaas sokolada = spuogai. aisku pas mane ju beveik nebuna bet jeigu tai gaerai uzvalgau sokolado iskarto veidas susaudytas pasidaro oro_buckis.gif



nezinau kaip kitoms bet man pasikeite spuogu padetis paketus mityba mirksiukas.gif as zinoma neatsisakiau saldumynu ir viso kito,tik stengiuos mazom porcijom valgyt juos blush2.gif o daugiau valgau vaisiu,tai manau irgi turi itakos odai ax.gif o jei negaliu atsispirti saldumynams,suvalgau pora gabaleliu tikro kartaus sokolado,tai noras preina ilgam lotuliukas.gif arba kokiu saldesniu vaisiu bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek man dermatologė kalbėjo, tai oda atspindi visokias ligas ir pan. ir nėra JOKIO maisto, kuris sukeltų spuogus, išsskyrus tik kad labai prasta, be vitaminų, daug konservantų, riebalų, cukraus mityba aišku atsispindėtų odoje.
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 05 26, 10:03)
Kiek man dermatologė kalbėjo, tai oda atspindi visokias ligas ir pan. ir nėra JOKIO maisto, kuris sukeltų spuogus, išsskyrus tik kad labai prasta, be vitaminų, daug konservantų, riebalų, cukraus mityba aišku atsispindėtų odoje.



pati sau prieštarauji

jei pakeitus mitybą, nebekyla spuogai, vadinasi nėra jokių ligų, tik buvo prasta mityba smile.gif
Atsakyti