Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

o sakykit ka daryti jeigu visgi imi ir ispaudi ta spuoga , kaip siuo metu as padariau ir va zazdele atsirado verysad.gif o kaip geda rodytis zmonese, gal zinot kaip greiciau uzsigyditi ta zaizdele gal priemoniu ar budu kokiu zinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(ori @ 2008 04 22, 21:31)
o sakykit ka daryti jeigu visgi imi ir ispaudi ta spuoga , kaip siuo metu as padariau ir va zazdele atsirado verysad.gif  o kaip geda rodytis zmonese, gal zinot kaip greiciau uzsigyditi ta zaizdele gal priemoniu ar budu kokiu zinot g.gif



as tepdavau sieros suplaktine:)aciu dievui,dabar spuogu nebera,o ir rankos nekyla ju spaudyti:D
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 04 22, 21:33)
as tepdavau sieros suplaktine:)aciu dievui,dabar spuogu nebera,o ir rankos nekyla ju spaudyti:D



o is kur tos sieros suplaktines gauti, kas cia per daiktas g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ori: 22 balandžio 2008 - 21:03
Na is savo patirties galiu pasakyt buvau ziauriai spuogiukais apaugus kakta , nugara , krutine ziauru isvien galima sakyt raudona smile.gif ir ansvorio turejau ir viena diena pasakiau sau ,kad noriu but liekna ir grazia oda turet thumbup.gif pradejau nevalgyt jokiu saldumynu ,sokoladu ir kitu trucyznu 4u.gif ir ka per puse metu -26 kg ir odyte ,kad visos grazuoles pavydejo wub.gif buvo geris tik vienu momentu gyvenime tokiu sunkiu lb dalyku atsitiko ir viska pradejau skandint valgymu doh.gif ir kagi + 17 kg ir oda negrazi ne tokia kokia buvo ,bet ziauri blink.gif Pagaliau save suemiau i rankas , gyvenu ziauriai gerai , labai prisiziuriu maista cool.gif ir po menesio -5 kg mirksiukas.gif ir odyte daba VOLIO spuoguotaaa. Spekit del ko dziaugiuos mirksiukas.gif nes is patirites galiu pasakyt ,kad kai pradeda organizmas valytis tai toki eina ,kad rodos daugiau nei buvo . O paskuj ju nebera visiskai bent jau man thumbup.gif ir mintyse dykit ,dykit lotuliukas.gif ir su svoriu , ir su oda yra tas pats . Vienu momentu svoris nekrenta , oda baisi tam ,kad paluztum ir prarastum vilti tongue.gif na bet man sekas drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
aha, saldumynais labai lengva juos prisisaukt smile.gif
o, kad dar ju atsiradimas ir nuo valgomo maisto priklauso tai jau tikrai.
Atsakyti
Kaip jums gerai - jusu dauguma bent zino, nuo ko tie spuogynai dygsta - nuo saldumynu, alkoholio ir t.t. O as nezinau verysad.gif valgau sladumynus ar nevalgau, geriu alkoholi, kava ar negeriu - vis tiek tas pats. Jau 8 metus kovoju su veidu, bet nezinau jau, su kuo konkreciai kovot verysad.gif galvojau, kad gal su hormonais ne taip kazkas, dariau tyrimus - viskas gerai unsure.gif bet kas blogiausia, kad kai spuogai "issprogsta", jau tipo uzgyja, tai lieka toookie randai, kad padek Dieve, jokia pudra neuzmaskuoja verysad.gif nezinau, gal cia koks stresas ar kas?
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 04 22, 15:27)
Dar yra viena priežastis moterims dėl ko gali berti , bet garsiai nesakysiu  lotuliukas.gif

Ir kokia gi ta priezastis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija p. @ 2008 04 23, 09:37)
Kaip jums gerai - jusu dauguma bent zino, nuo ko tie spuogynai dygsta - nuo saldumynu, alkoholio ir t.t. O as nezinau  verysad.gif valgau sladumynus ar nevalgau, geriu alkoholi, kava ar negeriu - vis tiek tas pats. Jau 8 metus kovoju su veidu, bet nezinau jau, su kuo konkreciai kovot  verysad.gif galvojau, kad gal su hormonais ne taip kazkas, dariau tyrimus - viskas gerai unsure.gif bet kas blogiausia, kad kai spuogai "issprogsta", jau tipo uzgyja, tai lieka toookie randai, kad padek Dieve, jokia pudra neuzmaskuoja verysad.gif nezinau, gal cia koks stresas ar kas?

pas mane panasi situacija...tik va toks apumejimas yra jau metai..... g.gif irgi neatrandu priezasties....
nes saldumynu as nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 04 23, 11:13)
pas mane panasi situacija...tik va toks apumejimas yra jau metai..... g.gif  irgi neatrandu priezasties....
nes saldumynu as nemegstu  schmoll.gif



Ai, nesuprasi cia, koks velnias prikibes g.gif bet as netikiu, kad priezasties nera - juk siaip sau nebertu blink.gif gal tikrai kazkoks maistas netinka, bet mes tik nezinom, koks, ir valgom sau ramiai unsure.gif o spuogai bujoja verysad.gif kita vertus, juk ne vien nuo maisto tai priklauso... beje, ar tau lieka randai po spuogu?
Atsakyti
Turiu ideja g.gif Kadangi snekos eina tik apie tai kad maistas itakoja musu odos grozi, bet realiai problema nesprendziama, tak gal paimam ir sudarom koki sarasiuka maisto produktu kurie yra grazios odos saltiniai, ir kita sarasiuka - produktu, kuriu vartojima turetume apriboti... Na nebent kam nors nusispjaut kaip atrodo jo oda .
g.gif Tai kaip?
Atsakyti
puiki idėja

taigi pradedam
geri produktai

1. vanduo
2. avižinė košė
3. obuoliai




blogi produktai

1. saldumynai
2. kava
3. alkoholis
4. rūkyti mėsos gaminiai


tęskite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjaf: 23 balandžio 2008 - 10:39
nebus vieningo saraso schmoll.gif nes pvz kava man ne kiek neitakoja spuogu
o pvz obuoliai kuo skiriasi nuo kitu vaisiu? blink.gif arba darzoviu?
o avizine kose kaip ir bet kuri kita grudu kose, isskyrus ryziu ir grikiu, nes ten kazkokia sintetika man atrodo
Atsakyti