Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

dovzil,
tada dietu laikiausiu, plonyte buvau, tik tuo ir dziaugiauso,bijojau kad nuesiu pas gyditojus lieps valgyti...bet atsirado , po kiek laiko vel pusmeciui dingo bet dabar jau viskas gerai,man ir baisiai skamba, bet kai buvau pas daktare seip del tyrimu jai uzsiminiau,tai nesuregavo;/ sako jei susitvarke tai susitvarke..

Viduriu uzkietejimas dabar turbut del dietu, ir nzn kaip man kovoti jeigu neleidziu sau angliavandeneiu... kosiu, dziovintu vaisiu, buroku...iskart nuo ju storeju...
Shi ryta pradedu siltu vandeniu ir saukstu aliejaus..tikiuosi pramus..;/
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 10:10)
dovzil,
tada dietu laikiausiu, plonyte buvau, tik tuo ir dziaugiauso,bijojau kad nuesiu pas gyditojus lieps valgyti...bet atsirado , po kiek laiko vel pusmeciui dingo bet dabar jau viskas gerai,man ir baisiai skamba, bet kai buvau pas daktare seip del tyrimu jai uzsiminiau,tai nesuregavo;/ sako jei susitvarke tai susitvarke..

Viduriu uzkietejimas dabar turbut del dietu, ir nzn kaip man kovoti jeigu neleidziu sau  angliavandeneiu... kosiu, dziovintu vaisiu, buroku...iskart nuo ju storeju...
Shi ryta pradedu siltu vandeniu ir saukstu aliejaus..tikiuosi pramus..;/

Skaitau, lyg apie mane butu parasyta. Kur buvo mano protas tada doh.gif Labai suprantu tave. Tik as ne kiek pati dietos laikiausi, o kiek nuo stresu nevalgydavau unsure.gif Liudniausia, kad visa tai po 6 metu dar atsiliepia..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 30 kovo 2008 - 10:26
O spuogu tada neturedavau, tik koks vienas kitas islysdavo....gal, kad pagrindinis maistas budavo nuo paauglystes pamegta avizine kose ir salotos.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 01:37)
egluciukas,as metus laiko visiskai nesirgau menesinem ,tai mama man bambedavo ,kad todel spoguotas smakras...bet kai susirgau pagerejimo nemaciau. tai pvz man kaip ir visai nesusije vaidnasi..
Gal nuo velyku nebuvau tolete(viduriu uzkietejiams amzina problema)...bet nepastebejau ,kad veideliui butu nors kiek blogiau nei iprastai,tik kad atrodau kaip nestuke.gif  verysad.gif


baisu yra tai, ka pasakoji, nes tavo organizmui tikrai negerai doh.gif
tu galvoji apie spuogus ir plonuma, o tavo organizmas akivaizdziai negaluoja. negauna maisto tai ir streikuoja, o tas streikas gali labai skirtingai pasireiksti, kad ir spuogais, db tikriausiai tau tai atrodo nieko tokio, o juk elementarus viduriu uzketiejimas gali issivystyti i tokias ligas.... gali tekti ilgai ir nuobodziai pas uzpakaliuko daktara vaikscioti doh.gif
manau, svarbiausia laikantis dietos nepakenkti sau, juk organizmas kaip laikrodis, istrauksi viena sraigteli ir sutriks viskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 30, 11:21)
Skaitau, lyg apie mane butu parasyta. Kur buvo mano protas tada  doh.gif Labai suprantu tave. Tik as ne kiek pati dietos laikiausi, o kiek nuo stresu nevalgydavau  unsure.gif Liudniausia, kad visa tai po 6 metu dar atsiliepia..... verysad.gif


o kaip tau tai atsiliepia?Na bet jei man dar neatsiliepia kaip nors gal ir ateity nebus blogiau..;/
Papildyta:
QUOTE(mamukai @ 2008 03 30, 12:33)
baisu yra tai, ka pasakoji, nes tavo organizmui tikrai negerai  doh.gif
tu galvoji apie spuogus ir plonuma, o tavo organizmas akivaizdziai negaluoja. negauna maisto tai ir streikuoja, o tas streikas gali labai skirtingai pasireiksti, kad ir spuogais, db tikriausiai tau tai atrodo nieko tokio, o juk elementarus viduriu uzketiejimas gali issivystyti i tokias ligas.... gali tekti ilgai ir nuobodziai pas uzpakaliuko daktara vaikscioti doh.gif
manau, svarbiausia laikantis dietos nepakenkti sau, juk organizmas kaip laikrodis, istrauksi viena sraigteli ir sutriks viskas  verysad.gif



na bet dabar su menesinem viskas labai gerai..o del viduriu uzkietejimo kai nutrukstu nuo dietu( o mano nelaimei tai daznai) tada valgau visko ir daug ir iskart einu i toleta, o va kai pradedu laiktytis vel taspats...na bet i spuogus neatsliepia tai.
Atsakyti
Merginos, ar isprotejot? blink.gif Kaip galima taip drastiskai savo organizmui kenkti, kai jau pats akivaizdziai matai pasekmes? Na jau sorry, bet kam ta figura rupes, kai susigadinsi sveikata? Gal yra kitu budu islikti lieknai ir dziaugtis grazia oda? Kalbu apie sporta, saldumynu ribojima ir pan. Labai weird atrodo toks saves zalojimas...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 01:37)
egluciukas,as metus laiko visiskai nesirgau menesinem ,tai mama man bambedavo ,kad todel spoguotas smakras...bet kai susirgau pagerejimo nemaciau. tai pvz man kaip ir visai nesusije vaidnasi..
Gal nuo velyku nebuvau tolete(viduriu uzkietejiams amzina problema)...bet nepastebejau ,kad veideliui butu nors kiek blogiau nei iprastai,tik kad atrodau kaip nestuke.gif  verysad.gif

Su viduriu uzkietejimu visa gyvenima kankinausi.. kol man neisoperavo apendicito, nezianu ka ten tie daktarai padare, bet kazka ten patvarke ir nuo to laiko tikrai nesiskundziu viduriu uzkietejimu. Nors pamenu kaip kankindavausi anksciau verysad.gif visa papilkejus net budavau, nenoredavau nieko, nuotaika bloga.. neiseidavau i toleta apie 2 savaite doh.gif
Pabandyk pagerti kokius zuvu taukus, ar nakvisu alieju, sako kad sutepa gerai. Niu net nezinau bet tikrai nesikankink , juk visokiu klizmuciu yra.
Atsakyti
na bet geriu ryte semenu alieju...manaiu uzteks..
girdejau nakvisu aliejus sutavrko hormonus ir gali taip padeti net kovojant su spuogais,tad tikrai reiks isbandyti.
karta geriau menesinems prisikviest,bet poveikio neatsimenu;/

ir man buvo kad nejau dvoi savaites kazkur,bet tada ir nevalgiau beveik ,tai ir nesitikejau
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 16:11)
na bet geriu ryte semenu alieju...manaiu uzteks..
girdejau nakvisu aliejus sutavrko hormonus ir gali taip padeti net kovojant su spuogais,tad tikrai reiks isbandyti.
karta geriau menesinems prisikviest,bet poveikio neatsimenu;/

ir man buvo kad nejau dvoi savaites kazkur,bet tada ir nevalgiau beveik ,tai ir nesitikejau

Man cia jau panasu i valgymo sutrikimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 11:50)
o kaip tau tai atsiliepia?Na bet jei man dar neatsiliepia kaip nors gal ir ateity nebus blogiau..;/

Turiu gastrita, sutrikusia skydliauke, o pati liudniausia, kad niekaip negaliu susilaukt vaiku, nors pastoju iskart verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 30 kovo 2008 - 16:48
nuo 55 nusivariau iki sveriu kokiu 67,tagi tikrai valgymo sutrikimus nepanasu.
turedama omeny beveik nieko nevalgiau turejau omeny kafd maisto turis buvo lb mazas tad normalu kad tustinimuisi poreikio nebuvo,bet kcal gaudavau.
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 03 30, 15:25)
Man cia jau panasu i valgymo sutrikimus g.gif

Aha verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 30, 16:51)
nuo 55 nusivariau iki sveriu kokiu 67,tagi tikrai valgymo sutrikimus nepanasu.
turedama omeny beveik nieko nevalgiau turejau omeny kafd maisto turis buvo lb mazas tad normalu kad tustinimuisi poreikio nebuvo,bet kcal gaudavau.

Nu 55 dar nera taip blogai.....aisku ziurint koks ugis.

Tik mes cia biski ne i tema blush2.gif Cia tema apie spuogus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 30 kovo 2008 - 16:56