Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 13, 14:28)
Merginos, dar pasakysiu, kad ir as toookiu spuogu turejau, vos ne votys, baisiai skaudus, pulingi, maniau, kad viskas del hormonu issibalansavimo, nes buvo kaikkie nukrypimai, bet kontraceptiku negeriau ir negeriu.  Taciau, kaip jau rasiau, nepadejo jokie daktaru rasyti tepalai, vaistai...kol neatradau priezasties. O priezastys tokios: daug itampos, nervai, blogas miegas, prasta mityba, rukymas, visa tai ir sukele sveikatos negalavimus, spuogus ir t.t. Viskas pasitvarke tik tuomet, kai dingo itampa kelentys veiksniai, kai gerai maitinuosi, meciau rukyti ir sportuoju, zinoma, pries mmm atsiranda vienas kitas spuogiukas, bet joms tik prasidejus viskas dingsta  , kartais gali atsirasti nuo netinkamo maisto, pavyzdziui as megstu astriai, tai jei daug tokio maisto is vakaro suvartoju, kita diena turiu papuosalu ant veido  , kiek zinau, kiroms taip buna su saldumynais.  Niekas, jokie kremai ir nepades, kol nepakeisite gyvenimo budo!!! 
4u.gif

su tavim sutinku, bet kaip išvengti šiuolaikiniame pasaulyje paryškintų dalykų ?
Atsakyti
Man spuogai auga nuo pieno doh.gif Jauciu mano organizmas laktoze per oda ismest bando lotuliukas.gif Sia savaite du kartus pusryciam valgiau miusli su pienu ir kava su pienu geriau, ir ka turiu du grazuolius giluminius ant barzdos doh.gif
Atsakyti
Pries "tas dienas" ir po ju mane visada isberia.. arba jei itemptai mokytis reikia - pastoviai iskyla koks spuogelis.. irgi vargo turiu, bet nevisada.. ax.gif
Atsakyti
siaip mano veido oda labai pasikeite i gera puse sureguliavus mityba smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif o as jau galvojau , kad mane viena persekioja tokia problema niekada neturejau spuogu,veliau isvykau is lietuvos jie pradejo lysti .galvojau klimatas maistas kitas g.gif kariavau kariaviau su tais mazyciais,bet dabar jau atsirado tokiu dideliu panasiu i votys.nespaudziu ju nes manau liktu randas ir dar reiketu pradurt skylute sad.gif kad isspaisciau ta slykstyne.tai va prie temos ir kai jis man isnyksta pats lieka didelis raudonas plemas ir palietus jauciasi guziukas.ir dar prie tu spuogu prisiliest negaliu nes labai skauda.gal dar kam toks likimas help
Atsakyti
Ojej tos votys yra tikras kosmaras doh.gif unsure.gif
Gal pabandyk paprasciausia kraujo tyrima atlikt, gal truksta kokio cinko ar pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vildžiūnė: 15 kovo 2008 - 22:46
Man maistas turi įtakos, bet ne tokios didelės ir katastrofiškos. Po šokoladų ir apelsinų pradeda kažkas lįst, bet aš tai vadinu alergija. Šiaip dažnai po vakarėlių kai grįžtu namo ir krentu negyva į lovą, ryte baisu į veidrodį eit žiūrėt, nes visas makiažas užkemša viską.
Man padeda paprasčiausias vanduo. Kasdieną bandau išgert po litrą paprasto vandens, oda tikrai skaistėja, valosi (aišku kartu naudoju ir įvairias priemones). O taip pat ir saulė nukaitina viską labai gerai (soliariumų privengiu).
Atsakyti
Kažkada teko pavartyti knygelę,kurioje daugybė organizmo valymo patarimų(atskiriems organams:kepenys,inkstai...).Neatsimenu pavadinimo,gal kuri turit ją ar bent pavadinimą žinot 4u.gif
Atsakyti
Anksciau tikrai galejau dziaugtis idealiai lygia veido oda,o dabar nezinau kas atsitiko g.gif .Sausa,jautri,reaguojanti,atrodo,i viska ka valgau ar geriu.Matosi spuogeliai,bet tokie,kuriu isspausti neitu.Tarsi alerginiai...Nuejau pas dermatologa,bet nieko gero nepatare.Pasijutau tarsi is neturejimo ka veikti ligu ieskociau...Su kosmetika isvis dabar esu labai atsargi.Naudoju tik vaistinej pagaminta drekinanti kremuka.Jokiu krempudru! Ir labai laukiu vasaros,nes tada oda tikrai grazesne pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 03 15, 22:27)
siaip mano veido oda labai pasikeite i gera puse sureguliavus mityba smile.gif

O ką valgai dabar ? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes as visa diena galvojau cia kalti nervai g.gif ir ka jau padarysi , kad viskas erzina negaliu buti rami doh.gif g.gif gerai pagalvojau ir paskaiciavau , kad tie prakeiktieji pradejo lysti kai atsirado problemu darbe schmoll.gif blink.gif ir dar negaliu atsisakyti sokolado jis mane nuramina,mano mityba tai patikekit prasciausia kokia tik galetu buti g.gif va ir priezastis verysad.gif negerai reikia kazka keisti
Papildyta:
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 03 15, 21:44)
Ojej tos votys yra tikras kosmaras doh.gif  unsure.gif
Gal pabandyk paprasciausia kraujo tyrima atlikt, gal truksta kokio cinko ar pan.?

tai va ir dar problemele gyvenu ne lietuvoje,tai pas daktarus cia eiti tas pats , kad nieko ... duos parecetamolio ir sakys pades tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2008 03 16, 15:00)
Anksciau tikrai galejau dziaugtis idealiai lygia veido oda,o dabar  nezinau kas atsitiko g.gif .Sausa,jautri,reaguojanti,atrodo,i viska ka valgau ar geriu.Matosi spuogeliai,bet tokie,kuriu isspausti neitu.Tarsi alerginiai...Nuejau pas dermatologa,bet nieko gero nepatare.Pasijutau tarsi is neturejimo ka veikti ligu ieskociau...Su kosmetika isvis dabar esu labai atsargi.Naudoju tik vaistinej pagaminta drekinanti kremuka.Jokiu krempudru! Ir labai laukiu vasaros,nes tada oda tikrai grazesne pasidaro.

Ir man panasiai...Kazkokie alerginiai spuogeliai, berimai g.gif Prie visokiu stresu, mitybu dar prideciau ir uztersta ora.
Atsakyti