Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(daisha @ 2007 07 18, 08:19)
kiek pamenu, yra tokia knyga "Sveikata visam gyvenimui", jei neklystu. visai gerų patarimų galima rast. o šiaip maitintis derinant maistą nėra labai sudėtinga. aš kažkaip pripratau ir jau senokai taip gyvenu. aišku, būna, kad kažką pasigaminu, kai suderintu maistu net nekvepia smile.gif o bulves aš irgi mėgstu, bet jas valgau su salotom, labai skanu  thumbup.gif



Ačiukas, pabandysiu pasidairyti knygyne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 09:43)
Nesu medikė, nemoku paaiškinti. Tik noriu pasakyti, kad dauguma žmonių tų padarų pilvuose turi ir net nežino. Kol jų neišsinaikini, turi problemų su oda, virškinimu, prakaitavimu ir t.t.


tai iš kur tokia informacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 18, 10:27)
tai iš kur tokia informacija? g.gif


Daug metų domiuosi ligų priežastimis. Domiuosi netradicine medicina, esu jos atstovė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 11:34)
Daug metų domiuosi ligų priežastimis. Domiuosi netradicine medicina, esu jos atstovė.


tai aš ir klausiu iš kur tokios žinios, gal kokią internetinę nuorodą gali nuorodyt ar kt šaltinį? nors jeigu daug metų domiesi tai gal ir smulkiau paaiškint turėtum g.gif
kažkaip sudomino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 18, 11:11)
tai aš ir klausiu iš kur tokios žinios, gal kokią internetinę nuorodą gali nuorodyt ar kt šaltinį? nors jeigu daug metų domiesi tai gal ir smulkiau paaiškint turėtum g.gif
kažkaip sudomino ax.gif


Esi iš tų, kurie nori gauti viską ant lėkštutės paduota smile.gif
Kirminai gali būti švairių odos problemų ir alergijų priežastis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 12:15)
Esi iš tų, kurie nori gauti viską ant lėkštutės paduota smile.gif
Kirminai gali būti švairių odos problemų ir alergijų priežastis.


o tai kaip kitaip paklaust ir sužinot plačiau jei nieko nesakai, tik sausą teiginį g.gif
švarių odos problemų....- ką tuo turi omeny? alerginį bėrimą?
alergijų.... na IgE tai aišku padaugėja, bet.... na vistiek nesuvedu aš čia galų g.gif vat dėl to ir norėjau šaltinį sužinot, nes taip po frazę aiškinantis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 18, 11:39)
o tai kaip kitaip paklaust ir sužinot plačiau jei nieko nesakai, tik sausą teiginį g.gif
švarių odos problemų....- ką tuo turi omeny? alerginį bėrimą?
alergijų.... na IgE tai aišku padaugėja, bet.... na vistiek nesuvedu aš čia galų g.gif  vat dėl to ir norėjau šaltinį sužinot, nes taip po frazę aiškinantis doh.gif


"įvairių odos problemų". Raidę ne tą parašiau.
Geras gyvas šaltinis gali būti bet kuris medikas...
Parazitai nuodija organizmą ir tai pasireiškia per odos problemas, padidėjusį prakaitavimą, virškinimo sutrikimus, nuovargį ir t.t Kas čia dar neaiškau? Elementarūs dalykai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 13:07)
"įvairių odos problemų". Raidę ne tą parašiau.
Geras gyvas šaltinis gali būti bet kuris medikas...
Parazitai nuodija organizmą ir tai pasireiškia per odos problemas, padidėjusį prakaitavimą, virškinimo sutrikimus, nuovargį ir t.t Kas čia dar neaiškau? Elementarūs dalykai.


nu matai, o atėmus ''i'' gaunasi švarių biggrin.gif
na tiek to tada, matau nieko čia nebus g.gif
medikai taip padrikai neaiškina, bent jau mus visada moko patogeneziškai viską sugebėt paaiškint, tada ir pačiam aišku ir kitiem galima įtikinamai viską išdėstyt.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 18, 12:18)
nu matai, o atėmus ''i'' gaunasi švarių  biggrin.gif
na tiek to tada, matau nieko čia nebus g.gif
medikai taip padrikai neaiškina, bent jau mus visada moko patogeneziškai viską sugebėt paaiškint, tada ir pačiam aišku ir kitiem galima įtikinamai viską išdėstyt.
4u.gif


Nesu medikė. Mane labiau domina dvasinės ligų priežastys ir gydymas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 14:09)
Nesu medikė. Mane labiau domina dvasinės ligų priežastys ir gydymas.


aišku...
Atsakyti
Aš taip pat turiu rūpesčių dėl spuogų. Todėl paskutiniu metu užsiimu žarnyno valymu: valgau daržoves, vaisius, uogas ir košes bei daigintus grūdus. Ryte atsikėlus pirmiausiai stiklinę vandens išgeriu. Spuogų beveik nebėra...Žiūrėsim toliau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 15:06)
Aš taip pat turiu rūpesčių dėl spuogų. Todėl paskutiniu metu užsiimu žarnyno valymu: valgau daržoves, vaisius, uogas ir košes bei daigintus grūdus. Ryte atsikėlus pirmiausiai stiklinę vandens išgeriu. Spuogų beveik nebėra...Žiūrėsim toliau...


sveikutė,
aš irgi labai norėčiau žarnyną išsivalyt... o gal galėtum konkrečiau parašyt, kokius produktus valgai, kokių ne, kiek laiko jau taip, kokius skysčius geri ir pan. būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti