Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(Linaute @ 2007 06 27, 14:22)
[Merginos, tai ka jus valgot, jei nevalgot nieko, kur yra miltu, cukraus ir pan. vien tik darzoves su vaisiais kemsat??
idomu suzinoyi valgiarasti... Man pieno produktu negalima, tai vielgi nieko bevalgau kur yra pieno...
Pasidalinkit valgiarasciais... blink.gif


mano valgiaraštį paprastai sudaro įvairiausios salotos su alyvuogių aliejum, vištiena, kalakutiena, žuvis, vaisiai, kruopos įvairios, jogurtas. aš stengiuosi derinti produktus (čia dėl svorio labiau). bet žiūriu, kad jau pastarąsias kelias savaites kažkaip visai ne kas gaunasi su ta mityba (gimtadienis po gimtadienio, baliukas po baliuko). reikia ir vėl imtis priemonių. o dabar dar pms'as, tai vakar pusę picos suslamščiau blush2.gif ir dar pagalvojau, kad ir man reikėtų atsisakyti pieno produktų... smile.gif
Atsakyti
na pas mane spuogai kildavo nuo maisto, pati savo kailiu tuo įsitikinau. ėjau pas įvairiausius gydytojus dėl savo spuoguotos veido odos, pirkau visokiausius tepaliukus, gėriau antibiotikus, vartotojau KT ir ko tik aš nedariau kad oda būtų nespuoguota bet niekas man nepadėjo. kol nusprendžiau pradėti sveikiau maitintis. atsisakiau saldumynų, visokių traškučių, riebių patiekalų ir pan. ir oda labai pasitaisė. aišku prireikė laiko ir daug kantrybės, bet rezultatais labai džiaugiuosi. aišku kartais išdygsta vienas/du spuogeliai bet ne taip kaip anksčiau. smile.gif
Papildyta:
radau internete tokį straipsniuką tai įkeliu, gal kam įdomu bus.
Svarbi ir mityba

Netinkama mityba nėra spuogų atsiradimo priežastis, tačiau netinkamai maitinantis spuogų gali padaugėti. Ypač būklę pablogina gausiai vartojami angliavandeniai. Todėl venkite riebios mėsos, rūkytų gaminių, pyragaičių, baltos duonos, bulvių, šokolado, aštrių padažų, kavos, kakavos, alkoholio. Turintiems spuoguotą odą patartina daugiau valgyti liesos mėsos, vaisių ir daržovių, avižinių dribsnių, aliejaus, medaus, grikių, gerti žolelių arbatą, neskaidrintas obuolių sultis. Išbandykite limfos drenažą. Jis ypač tinka, jei ant veido ėmė kilti spuogelių. Tai švelnus raminamasis masažas specialiu aparatu. Masažas atliekamas kosmetikos kabinete. Po dviejų ar trijų drenažų odos būklė pagerėja, pagreitėja kraujo ir limfos apytaka tarp ląstelių, iš organizmo pašalinami šlakai.

o čia visas straipsnis.
http://www.kulturizm...p2_articleid=20
Atsakyti
QUOTE(cover_girl @ 2007 06 28, 14:31)
na pas mane spuogai kildavo nuo maisto, pati savo kailiu tuo įsitikinau. ėjau pas įvairiausius gydytojus dėl savo spuoguotos veido odos, pirkau visokiausius tepaliukus, gėriau antibiotikus, vartotojau KT ir ko tik aš nedariau kad oda būtų nespuoguota bet niekas man nepadėjo. kol nusprendžiau pradėti sveikiau maitintis. atsisakiau saldumynų, visokių traškučių, riebių patiekalų ir pan. ir oda labai pasitaisė. aišku prireikė laiko ir daug kantrybės, bet rezultatais labai džiaugiuosi. aišku kartais išdygsta vienas/du spuogeliai bet ne taip kaip anksčiau. smile.gif
Papildyta:
radau internete tokį straipsniuką tai įkeliu, gal kam įdomu bus.
Svarbi ir mityba

Netinkama mityba nėra spuogų atsiradimo priežastis, tačiau netinkamai maitinantis spuogų gali padaugėti. Ypač būklę pablogina gausiai vartojami angliavandeniai. Todėl venkite riebios mėsos, rūkytų gaminių, pyragaičių, baltos duonos, bulvių, šokolado, aštrių padažų, kavos, kakavos, alkoholio. Turintiems spuoguotą odą patartina daugiau valgyti liesos mėsos, vaisių ir daržovių, avižinių dribsnių, aliejaus, medaus, grikių, gerti žolelių arbatą, neskaidrintas obuolių sultis. Išbandykite limfos drenažą. Jis ypač tinka, jei ant veido ėmė kilti spuogelių. Tai švelnus raminamasis masažas specialiu aparatu. Masažas atliekamas kosmetikos kabinete. Po dviejų ar trijų drenažų odos būklė pagerėja, pagreitėja kraujo ir limfos apytaka tarp ląstelių, iš organizmo pašalinami šlakai.

o čia visas straipsnis.
http://www.kulturizm...p2_articleid=20

Tai nori pasakyti, kad jokio saldaus dalyko visai nesuvalgai??? net arbata geri be cukraus??? Man idomu ta sveika mityba, tik nelabai as ja surantu. Ar visiskai kazko reikia atsisakyti ar retkarciaias galima truputeli??? g.gif
Atsakyti
reikia maitintis kaip pirmyksciai zmones biggrin.gif darzoves, vaisiai, mesa kepta ant groteliu ar virta, grudai,o saldumynai ir kt nuostabieji dalykeliai yra tik zmogaus ismislas tai va jie naudos ir neatnesa tik malonuma gomuriui verysad.gif
mano veiduka labiausiai neigiamai veikia kepti riebaluose maistai, sokoladas, kava... sokolado atsisakiau isvis nes ir figura itakoja blush2.gif mesos nevalgau ax.gif keptu riebaluose ir del skrandzio vengiu, na nebent kartais keptos duonytes su suriu uzkramtau ax.gif kava irgi geriu tik po bemieges nakties biggrin.gif tai nelabai ir turiu bedu del spuogeliu, buna aisku iskyla , bet nekreipiu perdaug demesio irnesakyk.gif
Atsakyti
O man atvirkščiai. Prieš kokius metus pastebėjau, kad siaubingai ėmė terštis veidas - juoduliukai, spuogeliai ir t.t. Tada pradėjau siaubingai reguliuoti savo mytybą ir didelių rezultatų nepasiekiau, figūra pagražėjo, tačiau veidas neatrodė geriau. Aplankiau galybę brangių ir didelų grožio centrų, kur investuodavau į veido valymą, tačiau po savaitės po procedūros viskas gryždavo į savas vėžes. verysad.gif Kadangi nesu milijonierė, po poros mėnesių nuleidau rankas. Tačiau kaip tik tada mano draugė parekomendavo kosmetologę, kuri dirba savo namuose ir kainuoja pakankamai nebrangiai (30-40 lt už valymą). thumbup.gif už tokius pinigus galėjau sau leisti pavaikščioti kokį mėnesiuką reguliariai ir veidas susitvarkė. Kosmetologės aiškinimu pas mane buvo paprasčiausia veido infekcija - užsikrėčiau nešvariomis rankomis ar pan. Tad dabar kartą per kelias savaites nueinu, kaukytę pasidarau ir problemų nebeturiu. thumbup.gif
Atsakyti
vakar astria pica valgiau( bais astriai megstuuser posted image), siandien jau kakta paberta..
Atsakyti
svečiavausi pas mamą šį savaitgalį, tai, aišku, visokie saldainiukai, torčiukai, ir šnd keli "gražuoliai" pasirodė smile.gif kaip reikia nesusigundyt tais saldumynais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2007 07 07, 10:41)
reikia maitintis kaip pirmyksciai zmones biggrin.gif darzoves, vaisiai, mesa kepta ant groteliu ar virta, grudai,o saldumynai ir kt nuostabieji dalykeliai yra tik zmogaus ismislas tai va jie naudos ir neatnesa tik malonuma gomuriui verysad.gif
mano veiduka labiausiai neigiamai veikia kepti riebaluose maistai, sokoladas, kava... sokolado atsisakiau isvis nes ir figura itakoja blush2.gif  mesos nevalgau  ax.gif  keptu riebaluose ir del skrandzio vengiu, na nebent kartais keptos duonytes su suriu uzkramtau ax.gif  kava irgi geriu tik po bemieges nakties biggrin.gif  tai nelabai ir turiu bedu del spuogeliu, buna aisku iskyla , bet nekreipiu perdaug demesio irnesakyk.gif

Tai turbut neturi DIDELIu problemu del spuogu, jei tik tiek atsisakius nieko nera. O as praktiskai nieko negaliu valgyti. jau ka sneket apie saldumynus.
Atsakyti
man šeimos gydytoja pasakė, arba valgai ką nori, arba atrodai kaip nori doh.gif
ir liepė daug vandens gert
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 07 09, 12:47)
man šeimos gydytoja pasakė, arba valgai ką nori, arba atrodai kaip nori doh.gif


geras pasakymas biggrin.gif
oi reikia ir man gerai susimastyt apie tuos saldumynus g.gif
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2007 07 09, 16:10)
geras pasakymas  biggrin.gif
oi reikia ir man gerai susimastyt apie tuos saldumynus  g.gif


aš saldainių paprastai nemėgstu, bet juk kartais toks nesveikas noras, kad kelios plytelės juodo šokolado su nesmulkintais riešutais nieko nereiškia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
g.gif merginos, o kaip bananai? ar nuo ju iskyla spuogai?
Atsakyti