Įkraunama...
Įkraunama...

Steve Madden

Sveikos visos supermamos biggrin.gif
tikiuosi tema vietoje, esu naujoke tad dar nelabai gaudausi smile.gif
gal kuri nors turite batus is Steve Madden?
mane domina dydziai, ar atitinka, nes labai svarbiai progai noriu kuo skubiau uzsisakyti batus, taciau labai bijau nepataikyti su dydziu sad.gif
Atsakyti
Man patinka Steve Madden, batai kokybiski, patogus. Turiu vienas basutes ir ilgaaulius, lietuviska dydi nesioju 37-37.5, tai Steve Madden man tinka puikiai USA 7.5 smile.gif
Atsakyti
bet pagal ju size charta http://www.stevemadd...spx?pageID=1038
7.5 jau atitinka 38 dydi, ta ten gal pamazinti dydziai? nes ir pagal centimetrus kiek paskaiciavau, tai reikia imti truputi didesni. Mano ismiera 39, tai man kaip suprantu reiktu 9 dydi imt?
Atsakyti
turiu aulinukus,mano dydis 38,5,o maddeno turiu 7,5 ir dar vietos lieka siltai kojinei ,kas pagal ju size charta isvis neimanoma smile.gif
Atsakyti
mano dydis 38, turiu 7,5 USA basutes, puikiai tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackberry: 02 kovo 2012 - 17:04
Aš turiu aulinukus, bet nežinau, koks jų dydis, nes ant bato kažkodėl nerašo. g.gif
Atsakyti
Turiu aukštakulnius smile.gif. Lt nešoju 38, o jų pirkau US 7,5 ir tinka super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 03 01, 18:24)
Man patinka Steve Madden, batai kokybiski, patogus. Turiu vienas basutes ir ilgaaulius, lietuviska dydi nesioju 37-37.5, tai Steve Madden man tinka puikiai USA 7.5  smile.gif


Suklaidinau siek tiek, basuciu su atvirais galais pas mane USA 7 blush2.gif ilgaauliu, aukstakulniu 7.5, nes juos aviu su koijne smile.gif
Atsakyti
Turiu tris batu poras:

epadriles 8,5 - nesioju 39, puikiai tinka
balerinas irgi 8,5 irgi tinka
loaferius 9 dydi, nes rase, kad pamazinti, bet vistiek noretusi 8,5
4u.gif
tai sakyciau ju dydziai atitinka, nes visad batus perku 8,5 ax.gif
Atsakyti
turiu keturias poras, ilgaauliai tiek zemakulniai tiek aukstakulniai 8.5 dydis
vasariniai gladiatoriai 8.5 buvo vos vos didelis.

Nesioju 39
Atsakyti
Ar su 38/39 peda, kuri yra siaura, imti 8 ar 85 US? Linkstu link 8... g.gif

user posted image
Atsakyti
As irgi imciau 8 smile.gif Pati nesioju 37.5,tai kada kaip sauna,toki ir imu tiek 7 tiek 7.5 tinka smile.gif)
Atsakyti