Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 21 vasario 2012 - 10:52
Man patinka,perku... mirksiukas.gif Auksta kokybe,taciau ir kainos nemenkos... bigsmile.gif
Atsakyti
cia nebent LT kainos nemenkos, ispanijoje per ispardavimus mizeri kainuoja mirksiukas.gif
Papildyta:
del kokybes: nepasakyciau, kad auksta, bet gera, man viename lygyje su sisley, ralph lauren (lauren linija, ne blue/black labal, aisku) smile.gif
Atsakyti
Ar LT parduotuveje yra sios bliuskutes, gal kuri matet, kokios ju kainos pas mus? ax.gif
http://www.massimodu.....2BBUTTON+BACK
http://www.massimodu.....2BWITH+ZIPPER
Atsakyti
jeigu yra, tai kainos tokios pacios, tik litais.
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 21, 12:06)
cia nebent LT kainos nemenkos, ispanijoje per ispardavimus mizeri kainuoja mirksiukas.gif


Va butent- per ispardavimus. O be ju, tai kainos aukstokos. Va nuziurejau kasmyrinis megztuka, kaina 50 svaru, o kasmyro tik kokie 5 proc. smile.gif Per ispardavimus kainos nusileidzia, bet reikia dydzius zvejot. O siaip man ju rubai patinka ax.gif
Atsakyti
jeigu tik 5%, tai anoks cia kasmyrinis megztinis smile.gif kai as noriu 100% kasmyrinio megztuko - perku j.crew, patinka ir ju kasmyras, ir kainos smile.gif
o MD pvz rankiniu kainos ir be ispardavimu geros, gera oda, geras modelis, nuo 400 lt - taip kad gera kaina rankinem uz gera kokybe, modeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 21 vasario 2012 - 13:41
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 21, 14:34)
*jeigu tik 5%, tai anoks cia kasmyrinis megztinis smile.gif  kai as noriu 100% kasmyrinio megztuko - perku j.crew, patinka ir ju kasmyras, ir kainos smile.gif
**o MD pvz rankiniu kainos ir be ispardavimu geros, gera oda, geras modelis, nuo 400 lt - taip kad gera kaina rankinem uz gera kokybe, modeli.


*Na, jie isdidziai ji kasmyriniu uzvadine biggrin.gif
** Nuo 400Lt man nera gera kaina ax.gif Tai vos ne maksimumas kiek galiu rankinei skirt. Rankine toks daiktas, kuris atsibosta panesiojus gera menesi, todel nematau reikalo i jas labai daug investuot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 21 vasario 2012 - 16:05
QUOTE(zaRAza @ 2012 02 21, 17:04)
*Na, jie isdidziai ji kasmyriniu uzvadine biggrin.gif



ir kaina atitinkamai uzlauze, kaip uz gera daikta biggrin.gif
Atsakyti
Labai patinka, perku wub.gif Tik Lietuvoje issluoja viska net ir uz pilna kaina doh.gif
Atsakyti
daugiausiai issluoja atvaziuojantys i akropoli baltarusai, rusai. lietuviai tiek neisperka, kainos vis tik ne pacios maziausios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 21 vasario 2012 - 16:58
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 21, 16:57)
daugiausiai issluoja atvaziuojantys i akropoli baltarusai, rusai. lietuviai tiek neisperka, kainos vis tik ne pacios maziausios.

Na,zinokit,lietuviai ir sluoja.Pritariu TIANI,nevisada gausi ka nors grazaus is naujos kolekcijos,nes buna ispirkta.O kainos ,lyginant su kitais butikais,tai tikrai nera aukstos.Kokybe superine.Kadangi as si zenkla atradus pries kokius 4m. Ispanijoj,tai rubu turiu nemazai.Tik dziaugiuosi jais...ir parduotuve LT. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuti: 21 vasario 2012 - 18:42