Įkraunama...
Įkraunama...

Neurochirurgas Kaune

4u.gif sveikos,
Man įdomu ar galit rekomenduot koki neurochirurgą Kaune, gali būti privatus kabinetas,nes nedraustam asmeniui prieiti kokiose klinikose nelabai įmanoma. Įdomu gal kas žino koks procesas po rimtos galvos traumos pasigydžius, po kiek laiko pasirodyti stebėjimui vis? Nes nepasigydo žmogus greitai manyčiau. Čia juk ilgas procesas vis gi...
4u.gif dėkinga už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(ovilija @ 2012 02 09, 21:22)
4u.gif  sveikos,
Man įdomu ar galit rekomenduot koki neurochirurgą Kaune, gali būti privatus kabinetas,nes nedraustam asmeniui prieiti kokiose klinikose nelabai įmanoma. Įdomu gal kas žino koks procesas po rimtos galvos traumos pasigydžius, po kiek laiko pasirodyti stebėjimui vis? Nes nepasigydo žmogus greitai manyčiau. Čia juk ilgas procesas vis gi...
4u.gif  dėkinga už atsakymą.

klinikose geras neurochirurgas Žobakas. Jeigu ka - turiu telefona, rasykit az.
Atsakyti
Nuo senų laikų žinau gyd. Tamašauską. Buvo tėvas ir sūnus. Pastaraisiais metais dirbo tik sūnus. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Vokelis jam tikrai ne pirmoje vietoje. O profesionalumas aukšto lygio. Ir žmogiškumas, sąžiningumas taip pat. Tikrai retas derinys šiais laikais.
Atsakyti
Kauno klinikuose-dr.Vaitkevicius ir dr B.Spakauskas neirochirurgijos skyriuje
Atsakyti
Reikalingas gydytojas geras toj srity GALVOS neurochirurgas Kaune, parekomenduokit, reikalinga galvos operacija
Atsakyti
Sveiki mano vyrui taip pat reikalinga galvos operacija sad.gif(( reta liga galvos aterovenine malformacija arba trumpiau AVM. Gal kas esat susidure? Ka zinote apie Kauno kliniku neurochirurgus. Bet kokia informacija labai reikalinga, Aciu visom pasisakiusiom isanksto. 4u.gif
Atsakyti