Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 4

Mums irgi draudimas nuo kritinių ligų padėjo, nes kitaip būtume prasiskolinę "iki ausų" 4u.gif Todėl dabar net savo dukrą apdraudžiau ne tik nuo traumų, bet ir nuo kritinių ligų. Mums tai draudimo kompanija ilgai tikrino popieriukus. Bet dra noriu pasakyt, kad būtinai reikia per 1 mėnesį nuo ligos diagnozavimo informuoti draudimo firmą, nes tai įrašyta sutartyje (vėliau informavus, gali pinigų ir neduoti).

Prisiminkime visus tuos, kurių nėra tarp mūsų, kurie išėjo, neįveikę šios baisios ligos.
Atsakyti
Tai viskas ka reikejo padaryt - anketa uzpildyt, kur visas lapas klausimu apie sveikata (ar kuo sirgus, regejimas, svoris, ugis, klausia dar ar giminej yra atveju, na kazkas panasaus, nebepamenu) o jokie gydytojai tikrai netikrino

Tikrina, tikrina ax.gif Pati draudziausi jau po diagnozes, tai taip patikrino, kad galejau draustis tik kaupiamuoju gyvybes draudimu. Jei ta lapa uzpildysi nuslepdamas kokia diagnoze - ismoku negausi, aisku kalbu jau apie tuos kai liga diagnozuota.
O patikrinti sauleles labai lengva, yra duomenu baze, kurioje saugomi visi Jusu apsilankymai pas gydytoja ir diagnozes, ir net israsyti kompensuojami vaistai. Pati ka tik atradau, kad ir pats gali jei naudojiesi internetines bankininkystes paslaugomis prisijungti prie savo duomenu, lygiai taip pat kaip prie vmi deklaravimo sistemos.
Atsakyti
Aciu visiem kas atsiliepe,tikrai lengviau pasidare,kai gali pasidalint savo isgyvenimais smile.gif
Atsakyti
As irgi uždegiau daugybę žvakučių kapinėse, ant nelankytų kapų.. tiesiog šie metai.. taip norėjosi..

Apie draudimą- as norėjau juo draustis, bet pataupiau pinigų, o po kelių mėnesių susirgau.. Va o vidury gydymo apsidraudžiau kaupiamuoju, kad mirties atveju bent jau mano sukauptus pinigelius gautu artimieji.. tai va, gyvybės nuo ligų be gydytojų patikros negaučiau, o kadangi tingėjau tą patikrą daryt, tai savo gyvybę apdraudžiau šimtu litų.. tokia suma yra netikrinima... bet jei mirčiau- šeima gautu ne tik tą šimtuką, bet ir mano įmokas, bei kas priaugo ar sumažėjo per tuo smetus kai mokėjau įmokas... taip kad vis šis tas..
Atsakyti
Esamos ir būsimos Mamos,

SM mamos skyrelyje "Paremkime vaikus" jau paskelbė Kalėdines akcijas. Vieną onkologinams ligoniukams (žiūrėti čia), kitą - remtinoms šeimoms (žiūrėti čia). Vien tik onkologinių ligoniukų būna apie 40 vaikų, remtinose šeimose auga 2-4 vaikai. Visi jie, kaip ir mes, laukia Kalėdų Senelio.

Gal Jūsų tarpe yra norinčių padėti Kalėdų Seneliui aplankyti šituos vaikus? Gal kas galite prisidėti nedideliu lašeliu, kuris patekęs į mūsų visų sukurtą jūrą, padarys stebuklus? Mamos, nelikite abejingos wub.gif

Pinigėliai renkami į atskiras sąskaitėles. Visoms norinčioms sąskaitėlės bus išsiųstos per a.ž., tik rašydamos a.ž. pasakykite kam norite paaukoti. Arba užsukite į "Paremkime vaikus" skyrelį.

Mamos, juk reikia tiek nedaug, kad Kalėdos būtų stebuklingos group.gif

+333+
2006 vasarinukė


Atsakyti
Sveikos merginos,beguledama ligonineje pasiilgau jusu bendravimo.Namo gryzau vakar,jauciuosi neblogai,iskyrus tai, kad man ta koja tinsta,toks jausmas kad sprogs.Daktarai sako taip turi buti,nes man dar pasalino truputi kraujagysles.Nors radioterapijos daktaras sake,kad po svitinimo tas tinimas gali ir likti,kadangi kirksnis labai jautri vieta ir vel gali atsirasti problemu su kraujagyslem.Operacija praejo gerai,man tik labai sunkiai praeina narkoze,pykina ir vemiu,nors ir vaistus pirkaus nuo pykinimo(viena ampule 40lt.)o skausmu jokiu nejauciau ir dabar neskauda(per tiek metu turbut pripratau).Beguledama ligonineje sutikau labai stipriu,idomiu asmenybiu,kuriomis as labai didziuojuosi,supratau kad mano liga nebaisiausias dalykas gyvenime,viska reikia priimti taip kaip yra,o ne verkslenti.Visas savo ligas,diagnozes jos priima taip ramiai,kaip kad skaudetu danti.As daug ko ismokau.Dar susiradau ir draugiu su kuriomis buvo sunku net skirtis.Dabar" paatostogausiu",o lapkricio 27 diena vaziuosiu spinduliuotis,kibsiu i darba.
Ramunike,tu nesinervok del to guzo.Dabar kai daro magnetini rezonansa,ir kai jau yra guzas,suleidzia kazkoki tai reagenta i vena,kuris kainuoja 160lt(reikia nusipirkti paciai),parodo ar jis piktas.Man taip sake kai dare prie kirksnies ,as to regento nesipirkau,nes tai buvo pries vykstant i Berlyna,ir as jau nebeleidau pinigu.
Nenuleiskim ranku,o iskeltom galvom eikim i prieki -JUK TAI MUSU GYVENIMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Gelele1, nuoširdžiai džiaugiuosiu, kad tu jau namuose. Atrodo, kad turetume mes tave guosti, bet tavo poste tiek stiprybės ir padrasinančių žodžių mums, kad net ašara ištryško. wub.gif Tirai linkiu tik eiti į priekį ir nenuleisti rankų, nors ir kaip būtų sunku. Sakai, kad ligoninėj sutikai stiprių asmenybių, bet kai paskaitai čia, šioje temoje, suprantu kokios jūs visos stiprios. Pykstu kartais ant žmonių, kurie nemato gyvenime prasmės, bet juk gyvenimas ir yra pati didžiausia prasmė. Aš manau svarbiausia mylėti save, savo artimus, džiaugtis viskuo, kuo tik galime. Džiaugtis dabar, o ne kada nors.
Dar kartą sėkmės tau Gelele1, kuo greičiau sveikti.
Tau ir visoms kitoms mergaitėms noriu palinkėti sveikatos, meilės, šilumos ir supratimo. 4u.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Gelele 1 smagu tave girdeti, del skausmu Tu tikek, kad tau praeis, kad tikrai nebeskaudes, tikejime slypi jega. Atmenu pasake - pykins nuo chemijos. Nei pykino, nei ka. Tiesiog sau teigiau, kad turiu keltis ir viskas, kad negaliu leisti sau guleti pasikniaubus ant tualeto, ir net kai pykindavo rytais sau kartojau: Per negaliu, bet turiu atsikelti.

Ai mergaites neturiu kur pasiguosti, tik Jums. Kariauju su namo komendante del sildymo, siandien jau ir bendraminciu radau, bet zinot ka ta Ponia kabutese reke prie visu kaimynu: "Kai buvote skoloj, tai tylejot (cia uz buta), o kai prasigyvenot tai pretenzijas reiskiat". Dabar jau nepamenu tos skolos, gal ir buvo, taciau ji buvo paciais pirmais metais atsikrauscius gyvent i si nama, o ir liga uzklupo butent tada. Si ponia puikiai zino kuo sergu. Esu labai stipri, taciau butent dabar isgirdus siuos priekaistus taip susinervinau, net apsizliumbiau, visi vaizdai iskilo i pavisrsiu, kaip gavus pirma alga savo gyvenime, nusipirkau vaistus ir likau su maziau nei simtu litu menesiui, atmenu vaziuoju is kliniku po chemoterapijos ir verkiu, nes tiesiog prisiminiau kaip visi pasakoja ka is pirmos algos nusipirko ir pan., as suprantu, kad mokedama uz gydyma as nusipirkau sveikata, bet sirdi labai sopejo. Ir prasau po geru ketveriu metu gaunu toki antausi. Niekad nieko pikto nelinkiu, bet mintyse palinkejau tai poniai nors viena diena praleist mano kaily.
Atsakyti
4u.gif oi Rasyte, kaip tave suprantu 4u.gif

bet tai jau ne tavo problema, kad žmonės taip reaguoja... Tiesiog kai kurie žmonės jaučiasi tokie silpni, kad neiškenčia "nepadruskinę" kitiems žaizdų.. taiko į skaudžiausią vietą... gal jie jaučiasi geriau, kad kitiems skauda? gal geriau užjausti ją, kad jos gyvenimas TOKS nevykęs, kad geriau jaučiasi tik skaudindama?
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2006 11 09, 23:25)
Niekad nieko pikto nelinkiu, bet mintyse palinkejau tai poniai nors viena diena praleist mano kaily.


Pamatysi rasyte ,kaip tie jos zodziai apsisuks pries ja pacia viena diena,mane irgi viena tokia alia "ponia"(tarp kitko budama medike) bande visaip skaudinti, kiekvienoje situacijoje prikisdama mano liga ir ka jus manote,nepraejo nei pora metu ir pati su ja dabar kovoja.Cia as tuom ,nei dziaugiuosi nei ka,bet va kaip kartais negalima tokiais zodziais metytis g.gif
Atsakyti
Gelele 1,
na va pusė darbo jau padaryta smile.gif Jei tinsta koja, pabandyk, net miegodama laikyti pakėlusi ant kokios nors pagalvėlės. Nelabai patogu, bet pripranti. Man padeda taip laikau ranką, pasikišu dukros pliušinę karvę ir miegu tongue.gif, per naktį atslūgsta. Dabar stiprėk ir kaupk jėgas. smile.gif

Rasyte, moka žmonės užgauti, kartais prikiša tai, ko tikrai nederėtų. Savo pirmąją algą panaudojai labai prasmingai, tikėkimės, kad nusipirkai už ją savo pagijimą ir sveikatą likusiam ilgam gyvenimui.
Atsakyti
Rasyte, nepergyvenk ir nekreipk dėmesio. Tokie žmonės ne dažnai, bet pasitaiko. Nelaikyk jokio pykčio, tegul pyksta ir kenkia sau ji pati. Nuo tokių žmonių manau geriau atsiriboti.


Sutinku su Azalija. Tikrai yra žmonių, kurie gerai jaučiasi, įskaudinę kitus. bet tokių tikrai nėra daug.


Ko geriausios sėkmės ir geriausios sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti