Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias laikrodžių apyrankes renkatės?

Sveikos, turiu toki galvos skausma del laikroduko. Noriu pirkti laikrodi, is begales pasiulymu issirinkau kazka panasaus: http://www.manodrabu...ipo-laikrodukai
Taciau niekaip negaliu apsispresti del laikrodzio apyrankes: metaline, plastamse, gumine ar keramine? Gal kas nesiojat tokius laikrodukus? Pasidalinkite patirtimi, kurie geresni? (suprantu, kad keramika, taciau jie patys brangiausi, noretusi kazko pigesnio). Is anksto dekoju
Atsakyti
Na aš asmeniškai daugiausia nešioju su tokia "apyranke" :

user posted image

Nes man atrodo dailiausiai ant rankos. Turiu visokių. Ir kiekvienas iš jų turi savų pliusų bei minusų. Plius kas kam labiau patinka ir tinka..

(P.s. nepirkčiau guminės. Nepatvaru ir nelabai jau gražu). mirksiukas.gif

O Tavo išsirinkto laikrodžio apyrankė ten blizgi ar tik man taip atrodo?
Atsakyti
Aš tai be laikrodžio negaliu. Turiu 4, bet dažniausiai nešioju tuos du kur su odinėm apyrankėm (man patogiausia), o ir dėl dydžio - laikrodukai tie patogesni man, kurie mažiausi. Tą, kuris didžiausias, nešioju rečiausiai. Dar priklauso prie kokio stiliaus drabužių dėvėsiu ir žinoma, kokia nuotaika būna. O jei vieną laikroduką, tai manau, kad reikėtų kokį tinkantį prie visko išsirinkti. bigsmile.gif Sėkmės! mirksiukas.gif


QUOTE(Eneila @ 2012 02 06, 12:46)
Sveikos, turiu toki galvos skausma del laikroduko. Noriu pirkti laikrodi, is begales pasiulymu issirinkau kazka panasaus: http://www.manodrabu...ipo-laikrodukai
Taciau niekaip negaliu apsispresti del laikrodzio apyrankes: metaline, plastamse, gumine ar keramine? Gal kas nesiojat tokius laikrodukus? Pasidalinkite patirtimi, kurie geresni? (suprantu, kad keramika, taciau jie patys brangiausi, noretusi kazko pigesnio). Is anksto dekoju

Atsakyti


O Tavo išsirinkto laikrodžio apyrankė ten blizgi ar tik man taip atrodo?
[/quote]


Taip, blizgi (dazytas metalas)
Atsakyti
QUOTE(Eneila @ 2012 02 06, 14:42)

Taip, blizgi (dazytas metalas)

Tai man tas blizgumas ten kiek pigokai atrodo.. ax.gif
Atsakyti
Aš renkuosi odinę apyrankę - patvari, patogi ir atrodo gražiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 02 06, 15:49)
Aš renkuosi odinę apyrankę - patvari, patogi ir atrodo gražiai  smile.gif

tikrai taip, renkuosi TIK odine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2012 02 06, 15:47)
Tai man tas blizgumas ten kiek pigokai atrodo.. ax.gif


Drauge parsiveze panasu is JAV, mokejo daug, bet vaizdas gan panasus g.gif
Atsakyti
Tik odinės, nes esu alergiška.
Atsakyti
as irgi uz odines.
Atsakyti