Įkraunama...
Įkraunama...

Dabartinis lietuviškas slengas

QUOTE(Noa @ 2006 04 11, 21:48)
Viskas tautiškai...

"Jei, tipo, bus pravalas, tai aš tau, tipo, pašviesiu" bigsmile.gif

Na, jei jau tautiškai, tai:
"Jei, tipo, bus pragaištis, tai aš tau, tipo, pašviesiu" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2006 04 12, 07:50)
Na, jei jau tautiškai, tai:
"Jei, tipo, bus pragaištis, tai aš tau, tipo, pašviesiu" bigsmile.gif

Jei, atseit, bus pragaištis, tai aš tau, atseit, pašviesiu bigsmile.gif
Atsakyti
Čia kažkas rašė apie skystą duoną..
Tai va dar keletas, pusės litro degtinės butelys - tai sako puslitris, o va
0,33 litro - "piemenukas", o 0,25 litro - "merzavčikas". biggrin.gif
Atsakyti
Neseniai išgirdau, kad "kačialintis" vartojamas ne tik sportavimo reikšme, bet ir tada, kai norima apibūdinti informacijos siuntimąsi iš interneto. Ilgai "nepagavau kampo", ką žmogus turi omeny...
Atsakyti
o,250 L - čvertukas. Girtas - visiška koma. Vemti - šliaukintis. Nesėkmė - pravalas. Šašlykai - šašlai. BMW - bumeris. Virvė šokinėti į ežerą,pririšta prie medžio - tarzankė. Valgyti - chavat, čiavkat MAitsas - čiavka, chavanina. Kavinė, užkandinė miestelyje - mardaboika.
Atsakyti
QUOTE(sinutė @ 2006 04 12, 11:25)
o,250 L - čvertukas. Girtas - visiška koma. Vemti - šliaukintis. Nesėkmė - pravalas. Šašlykai - šašlai. BMW - bumeris. Virvė šokinėti į ežerą,pririšta prie medžio - tarzankė. Valgyti - chavat, čiavkat MAitsas - čiavka, chavanina.  Kavinė, užkandinė miestelyje - mardaboika.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu cia tai tu krutai pavariai... nu visiskas ledas lotuliukas.gif

as tai isgirdau MACIULA. tai kaip suprantu - tai reiskia girtuoklis, ar megstantis isgert. blush2.gif

Atsakyti
Važiuoti į Daugpilį - daugiadienės (daug pilti), Rygon - vemti. ŠAkių rajonas - visiškos šakės smile.gif Autas - visko pabaiga.
Atsakyti
Kazkada paskambinus puseserei paklausiau kaip gyvena.... ji atsake: "Atvaziavo pussesere is raudondvario.. tai nieko gero"! nu galkvoju, kad ji neturi jokiu puseseriu ten! nes ir as neturiu! pasirodo, tai dar vienas pavadinimas Raudonajai armijai/raudonajam terorui/ar dar kaip bepavadinsi sitas dienas... blush2.gif
Atsakyti
Nežinau, ar kas paminėjo, bet dar labai populiarus žodis "gezas", jis atkeliavęs, kiek žinau, iš Šiaulų. Taip vadinami tokie vaikinai kaip Kęsts ir Vyts iš Ežio reklamos smile.gif
Dar yra:
putiova mergikė (šauni),
nuliovas mersas (nerealus).
Atsakyti
Zabigalka-greito maisto kavinukė.
Atsakyti
Kabakas - kavinė, baras.
Lariokas - kioskas.
Tūsas, tusovkė, pasitūsinti - vakarėlis, šventė, pasilinksminimas ir pan. Gerai pasitūsijom - gerai atšventėm.
Gelda - automobilis. Sena gelda - senas automobilis.
Plūgas - neikam tikęs, kvailas, bernas. Sako, visiškas plūgas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 12 balandžio 2006 - 15:03
oho, daug juokingu posakiu cia perskaiciau biggrin.gif bet sitaip kalbet tai ne man... stengiuosi taisyklingai kalbeti smile.gif
Atsakyti