Įkraunama...
Įkraunama...

Stilinga ir jaunatviška 35 -40- metės apranga

pažiūrėjau kad sena tema pasibaigė o naujos nera, tai gal tesiam ??? rolleyes.gif


Yra moterų, kurios būdamos 40-ties, nesiruošia atsisakyti trumpų sijonų. Jos mano, kad ilgi sijonai - sendina!

O dabar įsivaizduokite jauną merginą, dėvinčią sijoną žemiau kelių arba siekiantį čiurnas - žinoma, ji atrodys rimtesnė ir ... senesnė.

Tarp sendinančių garderobo elementų taip pat verta paminėti drabužius su „petukais", beformes sukneles, švarkus, bjaurią avalynę. Beskonybė taip pat nenumes metų: tarkim, žemutė apvali vyresnė moteris su aulinukais, midi sijonu, striuke iki klubų, berete atrodys kaip senelė. Sendina ne tik drabužių tipas, bet ir nesugebėjimas rengtis.

Be to, neteisingai parinktos drabužių spalvos taip pat neigiamai veikia išvaizdą: spalvos turi suteikti tinkamą atspalvį odai, o ne pabrėžti jos blyškumą arba tamsumą.

Dalykinė tamsi apranga suteiks solidumo, bet pridės ir metų - atminkite tai. Ir neužsižaiskite su taip pamėgtais vintage drabužiais, blusturgiuose sužvejotomis grožybėmis - jos turi būti skoningas įvaizdžio akcentas, o ne paversti jus jauna dama iš praėjusio amžiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 02 lapkričio 2011 - 19:02
[quote=Liusii,2011 11 02, 19:58]

Oi kaip sunku vistik nenusisendinti,o kita vertus,kad stengiantis atrodyti jaunatviskai,baisu paaugliskai neapsiredyti,turiu omenyje spalvas ir bizuterija.
Atsakyti
pasirodau ir as, naujas derinukas  ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 02 lapkričio 2011 - 20:25
4u.gif
Man patiko šita tema, jungiuosi, džiaugiuosi, kad atnaujinot.

Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 10, 11:41)
4u.gif
Man patiko šita tema, jungiuosi, džiaugiuosi, kad atnaujinot.

gaila tik kad neprisijungia daugiau bendraamziu biggrin.gif


Atsakyti
Sveikos,

Jungiuosi ir aš 4u.gif .Nėra man dar tų 35, bet už mėn. jau bus ax.gif .Tai manau, kad tinku į Jūsų gretas smile.gif . Rūpi ir man ar tinkamai aš rengiuosi ir ar tinka man mano kasos ( nu ne kasos, bet ilgi plaukai) g.gif .
Atsakyti
QUOTE(sync @ 2011 11 10, 18:30)
Sveikos,

Jungiuosi ir aš  4u.gif .Nėra man dar tų 35, bet už mėn. jau bus  ax.gif .Tai  manau, kad tinku  į Jūsų gretas  smile.gif . Rūpi ir man ar tinkamai aš rengiuosi ir ar tinka man mano kasos ( nu ne kasos, bet ilgi plaukai)  g.gif .

manau ilgi plaukai tikrai nemaiso biggrin.gif netgi jaunina mirksiukas.gif aisku pencijoj ju jau nereikia bet dabar 35 metu moterys atrodo tikrai ne blogiau nei 25 biggrin.gif

pasirodysiu save ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 10 lapkričio 2011 - 21:03
QUOTE(Liusii @ 2011 11 10, 22:00)
pasirodysiu save  ax.gif

nu ant 35 tikrai netrauki - atrodai žymiai jaunesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 10, 23:07)
nu ant 35 tikrai netrauki - atrodai žymiai jaunesnė thumbup.gif

aciu 4u.gif man jau 38 doh.gif o sirdy tik 25 tongue.gif
Atsakyti
Nu tikrai labai vangiai einasi čia unsure.gif .
O dėl plaukų, tai ilgi tai ilgi...tik kad į bizę nešioju susirišusi dažniausiai ax.gif .Nu man taip patogiau ir vsio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sync @ 2011 11 11, 17:43)
Nu tikrai labai vangiai einasi čia  unsure.gif .
O dėl plaukų, tai ilgi tai ilgi...tik kad į bizę nešioju susirišusi dažniausiai  ax.gif .Nu man taip patogiau ir vsio  doh.gif

o man grazu suristi ir i virsu sukelti, pati turiu kare kirpima bet gal pasiauginsiu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 11 11, 18:04)
o man grazu suristi ir i virsu sukelti, pati turiu kare kirpima bet gal pasiauginsiu dabar  ax.gif

Bijau, kad iki pencijos taip ir pravaikščiosiu-su bize ax.gif . Eisiu paskui pasipuošusi ilga, žila arklio uodega lotuliukas.gif
Atsakyti