Įkraunama...
Įkraunama...

Camper batai

user posted image

Kur įsigyti?

Vilniuje Step top

Sveikos merginos,
forume neradau tokios temos. Labai norėčiau padiskutuoti apie Camper batus. Ar turite, ar Jums patinka? Man tai jie originalūs, spalvingi, o be to patogūs wub.gif
Gal žinote, kokios parduotuvės sostinėje prekiauja Camperiais?
Atsakyti
mano draugas tik sios firmos batus perka,jie kazkuom kotokie, dizainu ir siaip tokie neiprasti blush2.gif bet kokybe liuksiska,tampo kasdien. o atrodo lyg nauji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte89: 18 spalio 2011 - 15:18
Agnyte89,

dėl kokybės pritariu thumbup.gif , o kur perka? Gal dar kokios parduotuvės be step topo jais prekiauja?
Atsakyti
lb gaila,bet mes gyvename Dubline,salia Brown Thomas yra speciali ju parduotuve...beja,ir nuolaidu ten nebuna sad.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Camper mylėtojų thumbup.gif wub.gif LT irgi nelabai nuolaidų būna, na ir su nuolaida kaina būna pakankamai didelė blush2.gif ; bet kokybė tikrai viską atperka, o patogumas nesvietiškas. Tik gaila, kad dirbu ofise su oficiale apranga, tai Camper lieka tik laisvalaikiui smile.gif

Žinau, kad seniau Dolita Camper prekiaudavo, bet dabar nebeturi ax.gif
Atsakyti
Aš tai jau nebegaliu be Camperių tongue.gif bet perku tik su nuolaidom doh.gif
Dabar lakstau su tokiais My Webpage Pavasarį pavyko su ženklia nuolaida amazonėj nusipirkti, su visais tarpininkių % ir siuntimo išlaidom suma nesiekė 300 Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2011 10 18, 21:25)
Aš tai jau nebegaliu be Camperių tongue.gif bet perku tik su nuolaidom doh.gif
Dabar lakstau su tokiais My Webpage Pavasarį pavyko su ženklia nuolaida amazonėj nusipirkti, su visais tarpininkių % ir siuntimo išlaidom suma nesiekė 300 Lt thumbup.gif


Aš tai dar bijau internetu batus pirkti, nes su dydžiu baisu nepataikyt blush2.gif Jūsų batyčiai gražuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Batukai super, kokybiski isskirtiniai ir patogus. wub.gif Tik LT man ju kainos pasirode beprotiskos doh.gif
Pvz. siemet Step top pardavinejo basutes - jos buvo anu metu kolekcijos, ir kaina buvo virs 500 lt. Kaip tokias pacias Ispanijoje pirkau uz 86 e (su nuolaida, kaip senos kolekcijos preke). bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau šeštadienį Europos pc Step tope, tai vos kelios poros Camperių ir tie seno modelio, o jau kainos. Per išpardavimą tuos batukus už 200lt pirkau, o dabar vėl 500lt kainuoja (nors ne sezonas) ax.gif g.gif
Atsakyti



Beje, man labai grazus, originalus ju Twins serijos batai. Tokie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 spalio 2011 - 19:45

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Nariui už skelbimą, jei jis patalpintas ne Skelbimų lentoje, skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2011 10 25, 16:56)
Beje, man labai grazus, originalus ju Twins serijos batai. Tokie:
user posted image

Labai grazus wub.gif
Atsakyti