Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus Mini darželis Šiaurės miestelyje

Gal yra mamyčių, lankančių vaikučius Mini darželyje Šiaurės miestelyje arba iš pažįstamų turinčių apie jį atsiliepimų.
Būtų malonu išgirsti nuomonę, pasidalinti mintimis ir įspūdžiais.
Internetinio psl.nuoroda yra čia:
http://www.minidarze...ie-mini-darzeli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 28 rugsėjo 2011 - 08:56
mano mazius eina i Mini ax.gif Priprato gana greit, per pora dienu, eina noriai. Labiausiai eina del to kad ten yra dideliu masinu biggrin.gif lotuliukas.gif vos nuvedu ir jau prie zaislu lekia. Skundu tikrai neturiu, vaikas pamaitintas, sausas, visada ir nusluostytas po valgio, tikrai suziuretas. Labai jaukus pats darzelis, toks tikrai mini ax.gif Vaiku irgi ner labai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 10 28, 14:00)
mano mazius eina i Mini  ax.gif Priprato gana greit, per pora dienu, eina noriai. Labiausiai eina del to kad ten yra dideliu masinu  biggrin.gif  lotuliukas.gif  vos nuvedu ir jau prie zaislu lekia. Skundu tikrai neturiu, vaikas pamaitintas, sausas, visada ir nusluostytas po valgio, tikrai suziuretas. Labai jaukus pats darzelis, toks tikrai mini  ax.gif Vaiku irgi ner labai daug  ax.gif

Na kaip faina drinks_cheers.gif
Papildyta:
O buvot iš pradžių kartu su juo?
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 10 28, 13:55)
Na kaip faina  drinks_cheers.gif
Papildyta:
O buvot iš pradžių kartu su juo?

nebuvau nei karto, jokiu pasilikimu nebuvo. Jei pradedavo verkt kad mama iseina, auklytes pasimdavo ir "nukalbedavo" ka nors idomaus parodyt kur nors ir nusivesdavo. Pora dienu gal paverke o paskui jau tik atia ir pats nueidavo. Dabar nebespeja ir atia parodyt, begte pas vaikus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 28 spalio 2011 - 20:15
Gal dar kas lankote si darzeli, kaip aukletojos?
Atsakyti
o as ne itin dziaugiuosi. Aukletojos jaunos, nepatyre, ne visad susitvarko su vaikuciais, o ir keiciasi kas 2-3men. Vaikai gal skirtingo amziaus, poreikiai ju skirtingi, aplink maziukus tenka daugiau sokineti, tai didesniems to demesio ne itin lieka. Kazkaip nuolat matau sloguojanciu ir kostinciu vaiku, tai prisibijau del saviskio sveikatos.
Atsakyti
Gal yra mamyciu, kuriu vaikai lanko ar lanke mini darzeli fabijoniskese..Rasykite i asmenine zinute, temos neseku.
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2011 11 01, 20:41)
o as ne itin dziaugiuosi. Aukletojos jaunos, nepatyre, ne visad susitvarko su vaikuciais, o ir keiciasi kas 2-3men. Vaikai gal skirtingo amziaus, poreikiai ju skirtingi, aplink maziukus tenka daugiau sokineti, tai didesniems to demesio ne itin lieka. Kazkaip nuolat matau sloguojanciu ir kostinciu vaiku, tai prisibijau del saviskio sveikatos.

O kiek vaikučių aplamai grupėje yra?
Atsakyti
Sveikos,
Ištiesu aš pakankamai gerai žinau šio darželio "virtuvę" ir kas kaip ten vyksta, ko tevai tikrai nelabai nepastebi. Ištikrųjų yra labai gaila, kai iš va tokių, ale darželių yra daromas biznis ir tik biznis. O šis darzelis yra neišimtis smile.gif Jame pagrindinis siekis yra įspudis tėvams, nes jie yra šio darželio išlaikytojai. Dėl nelabai gerų dalykų keičiasi ir auklėtojos tenai, bet čia manau, atskira tema. Aš, savo ruoštu, manau, kad niekada neleičiau savo vaikų į privatčius darželius, na nebent tik įsitikinusi, kad darželis nebus suinteresuotas tik pelnu. Aš manau, kad sužinojusios pakankamai įdomių dalykų apie šį darželį, nebusite labai patenkintos smile.gif Aš jo nesiekiu kazkaip apšmeišti, bet tik tiesiog noriu pasidalinti įspudžiais ir zinomais faktais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panda777: 17 lapkričio 2011 - 18:06
QUOTE(panda777 @ 2011 11 17, 19:05)
Sveikos,
Ištiesu aš pakankamai gerai žinau šio darželio "virtuvę" ir kas kaip ten vyksta, ko tevai tikrai nelabai nepastebi. Ištikrųjų yra labai gaila, kai iš va tokių, ale darželių yra daromas biznis ir tik biznis. O šis darzelis yra neišimtis smile.gif Jame pagrindinis siekis yra įspudis tėvams, nes jie yra šio darželio išlaikytojai. Dėl nelabai gerų dalykų keičiasi ir auklėtojos tenai, bet čia manau, atskira tema. Aš, savo ruoštu, manau, kad niekada neleičiau savo vaikų į privatčius darželius, na nebent tik įsitikinusi, kad darželis nebus suinteresuotas tik pelnu. Aš manau, kad sužinojusios pakankamai įdomių dalykų apie šį darželį, nebusite labai patenkintos  smile.gif Aš jo nesiekiu kazkaip apšmeišti, bet tik tiesiog noriu pasidalinti įspudžiais ir zinomais faktais smile.gif

Na bet taip ir yra visuose privačiuose darželiuose/mokyklose-siemas teigiamas įspūdis tėvams. T.y. tėvai bus patenkinti, jei jų vaikai bus patenkinti....
Kad auklėtojos keičiasi, čia jau vidiniai dalykai, tikriausiai, "išlenda"-gal keliama įtampa darbe, gal nemokama alga, gal mokama labai labai mažai, kas netaitinka auklėtojų įdėto darbo. Jei taip yra, tikrai labai gaila....
O tai, kas ten yra blogai, norime, kad pasakytumėt. Juk mamos ten veda/ruošiasi vesti vaikučius. Tad pasidalinkite savpo įspūdžiais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 11 17, 20:50)
Na bet taip ir yra visuose privačiuose darželiuose/mokyklose-siemas teigiamas įspūdis tėvams. T.y. tėvai bus patenkinti, jei jų vaikai bus patenkinti....
Kad auklėtojos keičiasi, čia jau vidiniai dalykai, tikriausiai, "išlenda"-gal keliama įtampa darbe, gal nemokama alga, gal mokama labai labai mažai, kas netaitinka auklėtojų įdėto darbo. Jei taip yra, tikrai labai gaila....
O tai, kas ten yra blogai, norime, kad pasakytumėt. Juk mamos ten veda/ruošiasi vesti vaikučius. Tad pasidalinkite savpo įspūdžiais. 4u.gif



blink.gif Hm..tikrai labai idomu, kas ten yra blogai,nes mes ir norime ten savo vaikuti leisti?
Atsakyti
Pirmiausia ten yra maitinimo problema, kuri tevams visai nepatiktų. Nes maistas nera kokybiskas ir visai neatitinka meniu, kuris buna pateiktas tevams. Kartais maistas buna atvestas is vakaro, kuri paskui aukletojos pasisildo. Nutinka taip, kad maisto vaikams neuztenka, nes buna neapskaiciuotas vaiku skaicius. Tada tiesiog vaikai kazkuo 'uzkisami'. Uzkandziai, kurie vaikams priklauso per priešpiecius, buna neduodami, nes ju tiesiog nebuna, nes jais nepasirupina darzelio savininke. Ir apskritai pati maisto kokybe yra nelabai gera, toks vaizdas, kad kas liko is to ir pagaminau.
Atsakyti