Įkraunama...
Įkraunama...

Triumph

Neradau temos apie sios firmos apatini trikotaza, o juk tai vieni seniausiai i LT vezamu gaminiu. Mano nuomone, sios firmos isskirtinumas tas, kad cia sau tinkanciu apatiniu drabuzeliu gali rasti labai ivairaus amziaus ir figuros moterys, jis orientuotas i plataus profilio auditorija, o tas man patinka ir kai ieskau sau ko nors niekad neaplenkiu ir Triumph. ax.gif
Kokia jusu nuomone apie Triumph apatini trikotaza, ar randat ten kazka sau patinkancio? 4u.gif


Triumph ruduo/ziema 2011/2012

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Kai kurie jau yra pas mus, matavausi 2 ir 3 is apacios, labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Miss Triumph
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man siaip patinka,kainos ir kokybes santykis taip pat vertinamas teigiamai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugilija @ 2011 09 26, 15:26)
Man siaip patinka,kainos ir kokybes santykis taip pat vertinamas teigiamai thumbup.gif

As tai tiesa sakant gana ilga laika maniau kad Triumph man yra brangu. Bet veliau nusprendziau kad ant liemeneles taupyt neverta, jau geriau ju turet maziau ir pataupyt ant kelnaiciu ar kokio virsutinio drabuzio. Ir dar beje Triumph deka as kazkada issiaiskinau koks yra tikrasis mano liemeneles dydis, nes pas juos budavo prie etiketes tokios lenteles pagal kurias galima nusistatyt. Dabar tai jau visur yra sitos informacijos. smile.gif
Va kazkas panasaus i tokias lenteles, tik ten dar iejo lyg G, H, I dydziai...

user posted image
user posted image
user posted image


Stai kokias liemeneles siulo Triumph pagal krutines tipa
http://www.bigbra4u..../Boob-chart.jpg
ir pagal kuno sudejima
http://www.bigbra4u..../Body-chart.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 30 rugsėjo 2011 - 13:29
laba vakara, sakykit kur galima internetu iš LT parduotuvių nusipirkti Triumpho apatinio trikotazo, ypac liemeneles 4u.gif
Atsakyti
nesioju tik is ten, puiki kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Pardaveja sake, kad Lietuvoje parduodami gaminiai yra siuvami LT. Galbut ne visi, bet dalis tikrai. Man tai atrodo, kad kokybe yra pablogejusi, nors sia firma labiausiai megstu del modeliu.
Atsakyti

turiu ju viena maudomuka, jam 4 metai o jis vis dar toks pat grazus ir atrodo kaip naujas wub.gif
Atsakyti
Vieną kartą teko ten apsiprekint, pagal dydį buvo tinkamos tik 3 liemenėlės, tad pasirinkimo gausos nepastebėjau biggrin.gif Kokybė pusė velnio, aš tikėjausi geriau už tokią kainą. Kelnaičių kokybe nusivyliau, mokėjau apie 50lt, nu gražios tikrai buvo, bet po kelių skalbimų atrodė taip pat kaip gariūninės už 5lt.
Atsakyti
gal galite kas rekomenduoti internetini puslapi,is kurio yra teke pirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 19 vasario 2013 - 23:22
Turiu keletą Triumph liemenėlių, kokybė tikrai gera, tarnauja jau 2 metus ir nenusiskalbia kaip kitos thumbup.gif
Atsakyti
as irgi labai patenkinta Triumph, pirkau ne Lietuvoje, bet siunciausi iš Vokietijos, skalbiu skalbimo mašinoje, kaip nauji thumbup.gif
Atsakyti