Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(simoselis @ 2012 01 22, 20:54)
Tikrai labai liūdna, kad atsiranda tokių žmonių, kurie taip "pasistengia"  doh.gif Jei kas nors žinot, ko norit konkrečiai - rašykit AŽ, gal turėsiu ką nors išsisaugojusi. Šiaip esu sukūrusi grupę FB, bet minusas tas, kad neina kelti dokumentų išskyrus nuotraukas  unsure.gif



kaip grupe FB vadinasi ? noreciau prisijungti ir as, jei priimsit 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

jei ka ir pas mane yra sis tas is pasto like unsure.gif
Atsakyti
o gal kuri svociute apsiimtu kurti nauja pastuka? rolleyes.gif
sukeltumem visos ka turim..o dabar rasyti kiekvienai i AZ.. tik tas pasto administravimo teises kazkaip reiktu apsaugoti ir perduoti vis kitai svociutei..
jetau,nu buciau zinojus...buciau viska issisaugojus wink.gif
Atsakyti
Ką ten pašte apsaugosi, gali pasijungt, gali ir keitinėt. doh.gif Iš esmės aš pati kai saugojaus ir saugojaus kai kuriuos dalykus ne todėl, kad "dabar reikia", o kad supratau, kad toks variantas įmanomas. Gaila aišku, kad realybe patapo cool.gif , vis tik dalinamasi juo kažkiek pasitikint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 sausio 2012 - 09:46
kazkas tycia pasidarbavo, nes siaip slaptazodzio per klaida nepakeistum g.gif .. per daug vertingos informacijos buvo.
Aciu hi:) uz atsiuntima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurrita: 23 sausio 2012 - 10:53
va radau ideja gera, galima riesutus vietoj akmenuku panaudot
user posted image

Eisiu as naujo pastuko kurti ax.gif
Atsakyti
Gera mintis,kurti nauja pastuka thumbup.gif
Atsakyti
Sukuriau nauja pasta svociuciupastas@gmail.com tik dabar reiktu gal nusprest ka su slaptazodziu darom, ar cia iskarto viesai paskelbti ar tik cia bendraujanciom ir besiruosianciom, nes jei yra piktybinis zmogus, tai gali ir sitam paste pakeisti slaptazodi
Atsakyti
cia reikia rimtai pamastyti,nes ta blogiete taip pat gali paprasyt slaptazodzio. g.gif
Atsakyti
nu super svociute thumbup.gif kad nauja pastuka atidaret clap.gif
mano galva,nereik rasyt slaptazodzio forume,tik i AZ wink.gif
Atsakyti
As jau turima medziaga i pastuka kraunu ax.gif ir kitos galit ta pati daryt.
O del slaptazodzio kaip nuspresit taip padarysiu, nors kaip suprantu jei ji kas pakeis as galesiu atstatyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 01 23, 12:56)
O del slaptazodzio kaip nuspresit taip padarysiu, nors kaip suprantu jei ji kas pakeis as galesiu atstatyt  thumbup.gif

Manau ir tą patį dabar gali padaryt ano paštuko autorė mirksiukas.gif O kaip apsisaugot nuo piktai nusiteikusių, neaišku, visada gali tokių atsirast. Ir atsiranda, net apsimeta tuo kas nėra. Aš nemažai scenarijų esu išsisaugojus, vėliau pabandysiu irgi permest jei tikrai neatstatys senojo paštuko slaptažodžio.
Atsakyti