Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Kodėlčiukas

Tesiam tema apie si darzeli thumbup.gif

Dukra lanko grupe GINTARELIAI...fantastiska aukletoja REGINA wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
norejau pasiteirauti ar yra sansu papulti i si darzeli jeigu nepriklausome jam pagal apylinke? ax.gif darzeli pradetume lankyti 2013 metu pavasari arba rudeni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^Dove^ @ 2011 08 31, 13:01)
O kas bus vietoj jos gal žinot? Nors tiesa pasakius, nelabai aš jos ir pasiilgsiu, nesutverta ji dirbti su vaikais...  schmoll.gif  Visą laiką tik šūkauja ir bumba "nebegaliu aš jau su tavim". Vaikas ateina i grupę, tai net nepasisveikina  doh.gif Suprantu, kad pavargsti nuo verkiančių vaikų, bet Danutė visiškai kitaip reaguoja - ir nuraminti, ir sudominti vaikus moka. Super aukletoja wub.gif

Nezinau. Man ji patinka, tikrai ne karto negirdejau taip jos sakant (kita jauna aukletoja is Nykstuku grupes, ji man pasirode, tokia nekokia, bet ji ir patirties nelabai turi). Visada pasisveikina ir labai maloni smile.gif Danute tikrai gera, bet matosi, kad ir patirties turi zymiai daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 08 31, 21:20)
Dukra lanko grupe GINTARELIAI...fantastiska aukletoja REGINA wub.gif


O cia kuri Regina? Berods jos dvi yra sitam darzelyje ax.gif Nes viena Regina rytais Nykstukuose dirba, o po pietu kitoje grupeje kaip supratau...

QUOTE(wilmute4u @ 2011 08 31, 22:14)
Nezinau. Man ji patinka, tikrai ne karto negirdejau taip jos sakant (kita jauna aukletoja is Nykstuku grupes, ji man pasirode, tokia nekokia, bet ji ir patirties nelabai turi). Visada pasisveikina ir labai maloni smile.gif Danute tikrai gera, bet matosi, kad ir patirties turi zymiai daugiau smile.gif


Nykstukuose jaunos auklytes jokios nera (buvo kol atostogos vasaros buvo). Dabar ten dirba Regina, Nijole wub.gif ir Galina (seimininkele).
Atsakyti
Mes nuo siandien pradejom lankyti katineliu grupe. Kol mama yra ir vaikui gerai. O kaip po to bus - neaisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzzy @ 2011 09 01, 11:31)
O cia kuri Regina? Berods jos dvi yra sitam darzelyje  ax.gif  Nes viena Regina rytais Nykstukuose dirba, o po pietu kitoje grupeje kaip supratau...

chm.. g.gif blush2.gif siuo metu ji dar atostogauja,berods gris dirbti tik nuo 18 dienos.Su akinukais,bet pavardes dabar nepasakysiu blush2.gif
Musu Regina buna irgi rytais dazniausiai,bet buna keiciasi.Jei neklystu vienu metu po pietu,kitu metu ryte rolleyes.gif
Atsakyti

Su rugsėjo 1-ąja,tegu šie mokslo ir žinių metai būna dar įdomesni, sveikesni dvasiškai ir fiziškai,ir tegu išmoko mus vis ko nors naujo. Mes visą gyvenimą mokomės -.....mylėti,,gražiai elgtis, rengtis, gaminti, žaisti, išklaustyti ir suprasti....juk nesėdime vienoje vietoje,kažką naujo pabandome....


Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 09 01, 13:02)
chm.. g.gif  blush2.gif siuo metu ji dar atostogauja,berods gris dirbti tik nuo 18 dienos.Su akinukais,bet pavardes dabar nepasakysiu blush2.gif
Musu Regina buna irgi rytais dazniausiai,bet buna keiciasi.Jei neklystu vienu metu po pietu,kitu metu ryte  rolleyes.gif


Tuomet kita smile.gif
Atsakyti
o mes nuo vakar verkiame labai ir net isterikuojame...
Gal kuri veda i Gudruciu grupe -3 -4m.
Atsakyti
sveikos mamos
as del maitinimo laiko-gal kuri mato kaip visa tai vyksta...ar vaikus skubina valgyti..nes grupems yra nustatytos valandos....berots po 15 min..tiksliai nezinau.....gal kas galetu placiau.....
Atsakyti
QUOTE(agnika @ 2011 09 06, 14:22)
sveikos mamos
as del maitinimo laiko-gal kuri mato kaip visa tai vyksta...ar vaikus skubina valgyti..nes grupems yra nustatytos valandos....berots po 15 min..tiksliai nezinau.....gal kas galetu placiau.....



Mes lankom lopselio grupe, kadangi valgom pacioje grupeje, tai vaikai valgo tol, kol pavalgo, o kaip ten valgykloje tai nezinau
Atsakyti
ar yra mamyciu,kuriu vaikuciai lanko priesmokykline grupe rolleyes.gif
Kokie butu atsiliepimai apie aukletojas ir paruosimus mokyklai bigsmile.gif
Galima ir i az,jei nenorite viesai mirksiukas.gif
Atsakyti