Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Pilaitėje

Sveikos mamos! 4u.gif
kreipiuosi pagalbos į Pilaitės mamytes. Kątik atsikraustėme į Pilaitę ir žinoma apie darželį 3,5 m. mergytei nėra ir ko svajoti. Skubiai ieškome namudinio-privataus darželio Pilaitėje (Zujūnai, Buivydiškės netinka, tik juos internete radau, bet per toli). Gal galėtumėte patarti, nes jau pradedu prarasti viltį ką nors arti surasti... sad.gif

aciu!!!!

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė2 @ 2011 08 10, 11:50)
Sveikos mamos!  4u.gif
kreipiuosi pagalbos į Pilaitės mamytes. Kątik atsikraustėme į Pilaitę ir žinoma apie darželį 3,5 m. mergytei nėra ir ko svajoti. Skubiai ieškome namudinio-privataus darželio Pilaitėje (Zujūnai, Buivydiškės netinka, tik juos internete radau, bet per toli). Gal galėtumėte patarti, nes jau pradedu prarasti viltį ką nors arti surasti... sad.gif

aciu!!!!

4u.gif


Sveikutė, yra vienas rodos Smalinės g. Mes gyvenam Pretorijaus 3, tai ant mūsų namo kabo skelbimas apie naujai atidarytą darželį (ar tai kažkokį dienos centrą). Jei turėsi kantrybės iki rytojaus, tai perksiatysiu grįžusi skelbimą ir rytoj iš ryto parašysiu kontaktus smile.gif

Parašiau žinutę, o paskui prisiminiau pavadinimą: Kiškių Pilaitė, Smalinės g. 17-12, yra internetinis puslapis http://www.kiskiupilaite.lt, susisiekit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo budvista: 10 rugpjūčio 2011 - 14:17


4u.gif

aciu labai! kiek tolokai nuo musu namu, bet vis sis tas!

4u.gif
Atsakyti
Sveiki

Mes lankome darzely Pilaitėje nuosavų namų rajone. Varnės gatvėje. Super darželis su super auklėtojom. Mes lankėme nuo 10 mėn. iki šiol. Jau mano 2 vaikai ten atlankė wub.gif
rekomenduoju.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bebras @ 2011 08 14, 22:13)
Sveiki

Mes lankome darzely Pilaitėje nuosavų namų rajone. Varnės gatvėje. Super darželis su super auklėtojom. Mes lankėme nuo 10 mėn. iki šiol. Jau mano 2 vaikai ten atlankė wub.gif 
rekomenduoju.
thumbup.gif


laba diena, aciu uz zinute. o gal ir kontaktus galima ir tikslu adresa?

aciu!

4u.gif
Atsakyti
parašiau į AZ 4u.gif
Įdomu būtų žinoti kaip Jums sekėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bebras @ 2011 08 14, 22:13)
Sveiki

Mes lankome darzely Pilaitėje nuosavų namų rajone. Varnės gatvėje. Super darželis su super auklėtojom. Mes lankėme nuo 10 mėn. iki šiol. Jau mano 2 vaikai ten atlankė wub.gif 
rekomenduoju.
thumbup.gif



Gal galite parasyti ir man kontaktus?
Atsakyti
QUOTE(plepuciuke @ 2011 08 16, 23:28)
Gal galite parasyti ir man kontaktus?



negaliu išsiųsti Jums asmeninės žinutės kažkodėl g.gif
tai parašysiu kontaktinį telefoną, gal dar kam prireiks drinks_cheers.gif
+37068526052 Ilona rolleyes.gif
Atsakyti
Mes lankeme namudini darzeli privaciu namu kvartale priesais naujaja maxima dabar, Stalupenu gatveje. Mums labai patiko, laukiu kol paaugs mazoji irgi vesiu 4u.gif jei reikia kontaktu kreipkites.
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2011 08 17, 12:18)
Mes lankeme namudini darzeli privaciu namu kvartale priesais naujaja maxima dabar, Stalupenu gatveje. Mums labai patiko, laukiu kol paaugs mazoji irgi vesiu  4u.gif jei reikia kontaktu kreipkites.


O gal galėtumėt plačiau parašyti: kokios sąlygos, kiek kainuoja ir pan. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bebras @ 2011 08 14, 21:13)
Sveiki

Mes lankome darzely Pilaitėje nuosavų namų rajone. Varnės gatvėje. Super darželis su super auklėtojom. Mes lankėme nuo 10 mėn. iki šiol. Jau mano 2 vaikai ten atlankė wub.gif 
rekomenduoju.
thumbup.gif


O cia gal jau Zujunai skaitosi ta Varnes gatve?!... g.gif Labai laukciau atsiliepimu apie si darzeli i AZ jei galima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedrė2 @ 2011 08 10, 14:59)
4u.gif

aciu labai! kiek tolokai  nuo musu namu, bet vis sis tas!

4u.gif



Tai kad ta visa Pilaite nuo vieno iki kito galo 15-20 min pesciomis! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2011 08 17, 12:18)
Mes lankeme namudini darzeli privaciu namu kvartale priesais naujaja maxima dabar, Stalupenu gatveje. Mums labai patiko, laukiu kol paaugs mazoji irgi vesiu  4u.gif jei reikia kontaktu kreipkites.



O gal gali konkretu telefona parasyti, labai idomu, kokios ten salygos, ar masta paciso aukletojos gaminasi?

Atsakyti