Įkraunama...
Įkraunama...

La Senza

user posted image

Senoji tema čia:
http://www.supermama...?...188282&st=0

Atsakyti
La Senzoj dauguma tu liemeneliu man kazkaip savotiskai atrodo, nezinau su kuo palygint, na kazkaip su Moulin Rouge asocijuojasi, su tom kabareto sokejom, ir spalvos ir modeliai.

user posted image

user posted image

Nesakau kad jie negrazus, ne, jie tikrai idomus ir ryskus, bet pati sau kazkaip i kitokius zvalgausi. Tikiu kad yra kam kaip tik labai prie sirdies toks stilius, galbut cia nuo zodiako zenklo priklauso? biggrin.gif

Bet yra ir tokiu, o sitie man labai grazus wub.gif Bet manau tokio modelio mano dydzio liemeneles tikrai nebutu.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 24 rugsėjo 2011 - 13:52
La Senza Lingerie Fall 2011

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

yra visai graziu smile.gif
Atsakyti
Merginos gal kartais atkreipet demesi, ar nera siuo metu nuolaidu La Senzoj? Man patikdavo ju pizamos, galvoju ka nors isigyt kai bus ispardavimai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 01 26, 13:06)
Merginos gal kartais atkreipet demesi, ar nera siuo metu nuolaidu La Senzoj? Man patikdavo ju pizamos, galvoju ka nors isigyt kai bus ispardavimai. 4u.gif

Prieš kelias savaites buvau, tai jau buvo 4u.gif Gal dar ir dabar yra mirksiukas.gif
Atsakyti
kokioj jus cia la senzoj shoppinates? kanados? g.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 01 26, 13:06)
Merginos gal kartais atkreipet demesi, ar nera siuo metu nuolaidu La Senzoj? Man patikdavo ju pizamos, galvoju ka nors isigyt kai bus ispardavimai. 4u.gif


Yra ir net iki 50% ar 75%, bet bent jau aš sau neradau nei liemenėlės, nei pižamų - viskas labai jau didelių dydžių likę verysad.gif

O jei kalbant apie pačios La Senza'os stilių, tai man dauguma modelių irgi nepriimtini, na tokie neskoningi, perkrauti spalvų, bet kiti likę - man laaaabai gražūs wub.gif Kad ir iš prieš tai pateiktos kolekcijos, ieškojau vieno modeliuko, bet kaip visada, dydžio nebebuvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo overlook: 26 sausio 2012 - 15:51
kainos neatitinka ju apatiniu kokybes. uzkeltos labai , bent jau cia lt. ir siaip gan gariuniski triusikeliai bei liemeneles. aisku yra vienas kitas geresnis modelis., bet uz 170 litu pirkti kiek grazesne liemenele pas juos butu absurdas, nes net vs pigiau iseina, o kokybe geresne tikrai.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2012 01 26, 14:00)
kainos neatitinka ju apatiniu kokybes. uzkeltos labai , bent jau cia lt. ir siaip gan gariuniski triusikeliai bei liemeneles. aisku yra vienas kitas geresnis modelis., bet uz 170 litu pirkti kiek grazesne liemenele pas juos butu absurdas, nes net vs pigiau iseina, o kokybe geresne tikrai.


aš irgi pastebėjau, kad Lietuvoj LaSenzos kainos žiauriai užkeltos.. nežinau, po kiek galima nusipirkt per akcijas, bet Airijoj tarkim per akcijas medvilninių gerai atrodančių kelnaičių galima įsigyt po 1,50-2€, itin gerai atrodančių, bet sintetinių galima įsigyt po 2-3€ (čia per tuos išpardavimus), liemenėles galima rasti po 5-15€.. turbūt todėl atradau ir pamilau LaSenzą tik išvykus iš Lietuvos, nes kainos ne vien prieinamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 01 26, 20:34)
aš irgi pastebėjau, kad Lietuvoj LaSenzos kainos žiauriai užkeltos.. nežinau, po kiek galima nusipirkt per akcijas, bet Airijoj tarkim per akcijas medvilninių gerai atrodančių kelnaičių galima įsigyt po 1,50-2€, itin gerai atrodančių, bet sintetinių galima įsigyt po 2-3€ (čia per tuos išpardavimus), liemenėles galima rasti po 5-15€.. turbūt todėl atradau ir pamilau LaSenzą tik išvykus iš Lietuvos, nes kainos ne vien prieinamos  biggrin.gif


Kainos tai tikrai nedidelės per išpardavimus ir UK, bet aš tai dydžių neberandu, nors krūvos tų kelnaičių, liemenėlių, bet dydžiai atominiai... Nebent pirmom išpardavimo dienom reikia lėkti.
Atsakyti
QUOTE(Blueberrie @ 2012 01 26, 15:15)
kokioj jus cia la senzoj shoppinates? kanados?  g.gif

as tai Akropolio. ax.gif

QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 26, 13:03)
Prieš kelias savaites buvau, tai jau buvo 4u.gif  Gal dar ir dabar yra mirksiukas.gif

QUOTE(overlook @ 2012 01 26, 15:49)
Yra ir net iki 50% ar 75%, bet bent jau aš sau neradau nei liemenėlės, nei pižamų - viskas labai jau didelių dydžių likę verysad.gif

Aciu, 4u.gif itariu busiu pavelavus, bet gal dar ka rasiu, reiks uzlekt.
Atsakyti
ir as myliu Lasenza, deja USA tinklapyje nieko sau nerandu ko reikia, o UK uzsilenke verysad.gif bespejau tik kelnaiciu isigyt ir pyzama, kuria labai labai myliu wub.gif turiu Liemeneliu gal 3, gaila negaliu palyginti su VS, nes is jos nieko neturiu, o Lasenza nuostabi ir tikrai yra klasikinio stiliaus apatiniu, ne tik tie su kazpineliais ir t.t. 4u.gif
Atsakyti