Įkraunama...
Įkraunama...

TALBOT

user posted image


Mergaites, nutariau atidaryti nauja temute apie Talbots, kad nesimaisytu su jcrew. Galesime cia padiskutuoti ir pasidemonstruoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 19 birželio 2011 - 15:30
tai gal plačiau apie muitus ir visą kita? mirksiukas.gif
Atsakyti
tax'ai bus ar ne, manau priklauso per kokia tarpininke bus uzsakinejama 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kas pirke Talbots batus, gal pakomentuotumet del dydziu. Su kokia peda koki usa dydi emet, aciu. 4u.gif
Atsakyti
Turiu basutes, su placia 39 dydzio peda tiko 9 dydis
Atsakyti
o buna kokiu papildomu nuolaidu sale prekes? taip reikia vienu bateliu, bet vis susilaikau 4u.gif
Atsakyti
Buna papildomu nuolaidos kodu, bet tada jie kainas uzkelia, gudrus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2012 02 04, 16:24)
Buna papildomu nuolaidos kodu, bet tada jie kainas uzkelia, gudrus doh.gif

aisku, na bet pastebajau ne vienoj internetinej parduotuvej taip gudriai daro doh.gif
jei ir toliau jie man is galvos neiseis, turbut reiks pirkti biggrin.gif ir slept nuo MB biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 04 vasario 2012 - 14:28
Aga as ir laukiu papildomo kodo, buna jie, bet savita teisi, uzkelia kainas taip, kad gaunasi tas pats.
Aciu uz atsakyma, manau su normalia peda, nesiojant 38 euro, 7,5 turetu uztekt.. g.gif Maciau pardavineja 8dydi aukstakulniu, tai raso jog atitinka 38 ar 38,5.
Papildyta:
QUOTE(kavamale @ 2012 02 04, 15:28)
aisku, na bet pastebajau ne vienoj internetinej parduotuvej taip gudriai daro  doh.gif
jei ir toliau jie man is galvos neiseis, turbut reiks pirkti  biggrin.gif ir slept nuo MB  biggrin.gif

As tai algos laukiu lotuliukas.gif Jau prikrovus kasika, tai svajoju iki to papildomo koduko, na nors maziuko sulaukt ax.gif
Atsakyti
Mano pėda 24,5 cm, neplati. Nešioju 38 dydį dažniausiai. Kokį dydį imti balerinų iš Talbots? Galvoju 7,5.
Ar geriau 8? Juk į ilgį batai nesitampo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daubarė: 04 vasario 2012 - 14:43
QUOTE(kavamale @ 2012 02 04, 14:20)
o buna kokiu papildomu nuolaidu sale prekes? taip reikia vienu bateliu, bet vis susilaikau  4u.gif

kokiu bateliu? bigsmile.gif

daubare, as tai su 24,5 peda emiau 8,5m bet mano nera siaura labai, o normali g.gif dabar manau kad didokos bus, imciau 8 geriau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 04 vasario 2012 - 14:43
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 04, 16:42)
kokiu bateliu?  bigsmile.gif

tu paciu vis dar reik biggrin.gif
Atsakyti