Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis - mokykla „Vaivorykštė“

Sveiki,
keista, kad taip mazai atsiliepimu apie si darzeli.
Man penktadieni paskambino is darzelio, sake, jei planuojame nuo rugsejo lankyti, tai laukiami pirmadieni susirinkime....
Eisime, ziuresim ka sakys.
Siaip daug neblogu atsiliepimu is draugu girdejau apie si darzeli, tik didziulis minusas, kad vaikai nuo 4-5 m. jau nebemiega..... As labai noreciau, kad mano mazylis iki mokyklos tikrai kiekviena diena miegotu!!!!
Labai noretusi isgirsti daugiau atsiliepimu bei nuomoniu.
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oxxik @ 2011 05 31, 09:09)





bigsmile.gif Sveiki
Mes lankisim si darzeli nuo rugsejo. Is pirmo apziurejimo, lyg ir ne blogas darzelis. ax.gif
Mes irgi pasiziurejom daug kur, ivairiuose forumose, taciau beveik nera pasisakymu apie si darzeli g.gif
Atsakyti
Apie gerus darzelius mazai nuomoniu biggrin.gif

Vaivorikste ir kulverstukas skaitosi geriausi rus. darzeliai.

Daug draugu ten vaikus vedasi, labai patenkinti!

Mums netiko, kad nuo 3m priima. unsure.gif
Atsakyti
o ne pagal gyvenama vieta ten priima? g.gif
O kazkokio mokescio "reikmems ar yra?
Atsakyti
Sveiki,tai rusiskas darzelis ar yra ir lietuviu grupes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2011 07 06, 22:55)
Sveiki,tai rusiskas darzelis ar yra ir lietuviu grupes?  4u.gif




Tai rusiskas darzelis, deja lietuviu grupiu nera. schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes lankome si darzeli nuo pernai. Net negaliu apsakyti kaip as patenkinta, kaip mums sis darzelis patinka (ir man ir vaikui). GaIla kad velokai perejom, praktiskai pora metu veltui praleidome kitame darze. Darzelyje labai draugiska aplinka, profesionalios aukletojos, geras maistas, atskiras poziuris i kiekviena vaika (proto rybose aisku). Yra logopedai, psihologas, ju pagalba skiriama tiems vaikams, kuriems is tikruju jos reikia, yra net speciali grupe, kuria lanko vaikuciai, kuriems tokia pagalba yra butina. Kelis kartus per metus organizuojamos sventes, per kurias nuolat labai kuribingai pastatomi mini spektakliai, kuriose dalyvauja visi vaikuciai be isimties. Darzelio aplinka nieko nesiskiria nuo privataus darzelio: labai graziai viskas padaryta vyduje, gerai irengtos grupes, graziai sutvarkyta aplinka. Rinkliavos nedaug skiriasi nuo kitu darzeliu, gal net mazesnes (NES turiu su kuo palyginti blink.gif )

Is tikruju labai rekomenduociau si darzeli visiems, kam yra idomu ismokti vaikus kalbeti rusiskai, kas toliau planuoja ir nori kad jo vaikas lankytu rusu mokykla. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs_mike: 18 birželio 2012 - 21:30
Pati lankiau šį darželį - tik geriausi atsiliepimai, prisiminimai.
Mano mamai kaip tik buvo didžiulis pliusas, kad buvo nemiegančiųjų grupė, nes niekada nemiegojau dieną.
Savo mažylius taip pat planuoju vestis čia.
Atsakyti
Sveiki, esu 1.9 metu berniuko mama, kuri labai nori , kad jos vaikas patektu i si darzeli, prasyma padaveme net 2011 , po gimimo. Bet del naujos tvarkos nezinome ar papulsime. Labai butu idomu suzinoti ar daug norinciu patekti i si darzeli, ar ilgai laukete eileje? Aciu
Ruosiames lankyti nuo 2014 metu, gyvename Zirmunuose.
Papildyta:
QUOTE(aniri89 @ 2012 11 01, 19:02)
Pati lankiau šį darželį - tik geriausi atsiliepimai, prisiminimai.
Mano mamai kaip tik buvo didžiulis pliusas, kad buvo nemiegančiųjų grupė, nes niekada nemiegojau dieną.
Savo mažylius taip pat planuoju vestis čia.



Labai butu idomu suzinoti ar daug norinciu patekti i si darzeli, ar ilgai laukete eileje? Aciu

Papildyta:
QUOTE(mrs_mike @ 2012 06 18, 21:29)
Sveiki,
mes lankome si darzeli nuo pernai. Net negaliu apsakyti kaip as patenkinta, kaip mums sis darzelis patinka (ir man ir vaikui). GaIla kad velokai perejom, praktiskai pora metu veltui praleidome kitame darze. Darzelyje labai draugiska aplinka, profesionalios aukletojos, geras maistas, atskiras poziuris i kiekviena vaika (proto rybose aisku). Yra logopedai, psihologas, ju pagalba skiriama tiems vaikams, kuriems is tikruju jos reikia, yra net speciali grupe, kuria lanko vaikuciai, kuriems tokia pagalba yra butina. Kelis kartus per metus organizuojamos sventes, per kurias nuolat labai kuribingai pastatomi mini spektakliai, kuriose dalyvauja visi vaikuciai be isimties. Darzelio aplinka nieko nesiskiria nuo privataus darzelio: labai graziai viskas padaryta vyduje, gerai irengtos grupes, graziai sutvarkyta aplinka. Rinkliavos nedaug skiriasi nuo kitu darzeliu, gal net mazesnes (NES turiu su kuo palyginti blink.gif

Is tikruju labai rekomenduociau si darzeli visiems, kam yra idomu ismokti vaikus kalbeti rusiskai, kas toliau planuoja ir nori kad jo vaikas lankytu rusu mokykla. thumbup.gif



Labai butu idomu suzinoti ar daug norinciu patekti i si darzeli, ar ilgai laukete eileje? Aciu


Papildyta:
QUOTE(oxxik @ 2011 07 13, 09:25)
O manajam 2.6 m. smile.gif




Labai butu idomu suzinoti ar daug norinciu patekti i si darzeli, ar ilgai laukete eileje? Aciu
Atsakyti


Papildyta:
QUOTE(jultik @ 2013 03 14, 09:50)
Sveiki, esu 1.9 metu berniuko mama, kuri labai nori , kad jos vaikas patektu i si darzeli, prasyma padaveme net 2011 , po gimimo. Bet del naujos tvarkos nezinome ar papulsime. Labai butu idomu suzinoti ar daug norinciu patekti i si darzeli, ar ilgai laukete eileje? Aciu
Ruosiames lankyti nuo 2014 metu, gyvename Zirmunuose.

drinks_cheers.gif Mums irgi labai rupi toks klausimas,nes ruosiames lankyti nuo 2014 m unsure.gif labai norim i Vaivorykste rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viki11: 17 birželio 2013 - 21:02
Man tai labai keista kodel daug kas nori i si darzeli. Teko paskaityti labai daug neigiamu atsiliepimu apie ji. O pora kartu teko vesti ten draugu vaika ir savo akim pamatyti kaip aukletojos bedrauja su vaikais. I grupe velavom, todel jos nemate kad mes buvom persirengimo kambary... vaikai sedejo prie stalo ir piese. O aukletoja pakeltu balsu aiskino jiems, kad i ja ziuret negalima, kad visi turi ziureti i lapa ir tyliai piesti... jau nekalbu apie tai, kad vaikui aukletoja pasake kad jo kreivos rankytes... 5 metu vaikai namiega, nes ju miegamajame padare dar viena grupe, o jei tevai reikalauja kad ju vaikas miegotu, ji veda miegot i maziuku grupe, kurie daznai serga ir del to daug laisvu lovu. vaikai ten yra apkrauti, sedi prie suolu kaip per pamokas mokykloj. Juk tai darzelis, ten neturi buti prievartos, turi buti linksma ir gera... apsilankius ten pora kartu nusprandziau kad savo vaiko tai tikrai ten nevesiu. todel labai aktyviai ieskom privataus darzelio kur vyktu ugdymas rusu kalba.
Atsakyti
O kodėl privatus darželis būtinai rusų kalba? Mes leidom į privatų lietuvišką, problemų nebuvo :)
Atsakyti