Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis, "Vaikystės sodas"

Sveiki. Pradėjome žiūrinėti darželius savo vaikučiui, sudomino "vaikystės sodas". Kas lankėte šį darželį? Prašom pasidalinti įspūdžiais. Ačiū visiems.
Atsakyti
QUOTE(Vaivoz @ 2011 05 08, 17:14)
Sveiki. Pradėjome žiūrinėti darželius savo vaikučiui, sudomino "vaikystės sodas". Kas lankėte šį darželį? Prašom pasidalinti įspūdžiais. Ačiū visiems.



Mes pradesime lankyti nuo liepos menesio. Tikrai butu idomu isgirsti mamyciu, kuriu vaikiukai jau lanko, atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
Lankėm, bet mums nepasisekė... sirgo l.daug. Dabar namie su aukle (prieš tai labai nenorėjom auklės, tik apie darželį svajojom). Šiaip viskas ten OK, ir manau grįšim nuo 3 metukų vėl.
Atsakyti
QUOTE(kaspasakemiau @ 2011 06 01, 23:08)
Lankėm, bet mums nepasisekė... sirgo l.daug. Dabar namie su aukle (prieš tai labai nenorėjom auklės, tik apie darželį svajojom). Šiaip viskas ten OK, ir manau grįšim nuo 3 metukų vėl.


Lanko sunutis ten. Nieko darzelis. Nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
Tiesa, jau pagaliau veikia ir darželio tinklalapis - ten irgi pačiai pradžiai naudingos info galima pasiskaityti.
Atsakyti
Kol kas viskas ok, tik va, kad vaikai miega su tais pačiais rūbeliais, su kuriais ir žaidžia, truputį keista...
Atsakyti
QUOTE(sauletai @ 2011 07 07, 20:25)
Kol kas viskas ok, tik va, kad vaikai miega su tais pačiais rūbeliais, su kuriais ir žaidžia, truputį keista...


Man tai netrukdo kazkaip, juolab, kad dukte kitame darziuke irgi taip pat miega, t. y. su rubais.
Kita vertus, darzelio personalas yra labai lankstus ir atsizvelgia i visus teveliu pageidavimus (bent jau man, ko tik prasiau/prasau, visada buna padaroma) - juk galite atnesti rubelius pietu miegui ir paprasyti aukletojos, kad pries migdant, aprengtu jais Jusu vaikuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauletai @ 2011 07 07, 21:25)
Kol kas viskas ok, tik va, kad vaikai miega su tais pačiais rūbeliais, su kuriais ir žaidžia, truputį keista...


Na o man labai keista, kai vaikai darzelyje eina miegoti su pizamomis... Man tai kvepia kazkokiu perdetu sterilumu smile.gif Nezinau, kaip kitos mamos, bet as namie niekuomet pietu miegeliui nerengiu pizamos.

Personalas "Vaikystes sode" tikrai superinis, tad, manyciau, gali aprengti vaikiuka pizama, jei mama to pageidauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidule17: 02 rugsėjo 2011 - 15:16
Esu bendravus su šio darželio vadove ir įkūrėja - superinė moteris, labai kompetentinga, išmananti apie vaiko raidą, apie psichologiją ir edukologiją, žmogiška ir empatiška. Neabejoju jos gebėjimu pasirinkti tinkamą personalą. Vesčiau savo vaikus pas ją į darželį 4u.gif
Atsakyti
As irgi neabejodama vesciau savo vaika i ta darzeli, jei tik finansai leistu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2011 09 03, 22:37)
As irgi neabejodama vesciau savo vaika i ta darzeli, jei tik finansai leistu rolleyes.gif

Tai jei teisingai supratau jis privatus?
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2011 09 05, 17:09)
Tai jei teisingai supratau jis privatus?

Taip.
Atsakyti