Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

XX tema:
http://www.supermama...;#entry45400708

user posted image

Prabangiai pradedu naują tema biggrin.gif

Šiandien už 6 litukus nusipirkau fainą knygą:

user posted image

http://www.knygufana...RIO-SEIMOS.html


Vartau ir galvoju: ar taip žmonių veidai pakito, ar fotografija dar nebuvo išvystyta - tas veidų "kitokiškumas" (net nezinau kaip pavadinti) mane visada trikdydavo vartant senas foto...
Atsakyti
aha,su veidais,tai aš irgi pastebėjau.Kažkokie kitokie jie tais laikais buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mirattes, bet jau bateliai kokio dedelio gėrio! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 11 kovo 2011 - 23:33
O dėl veidų, tai agam, musėt laikmečiai daug ką duoda, gyvenimo būdas. Va net ir ūgiai pakito ir moterų, bei vyrų figūros, bet aš labai mėgstu vartyt senas foto wub.gif
Atsakyti
seni veidai...

user posted image


Papildyta:
seni - nauji:

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Gėris - senos fotografijos. Turiu senelių albumą, kuriame ir jie jaunystėje, ir pusbroliai, pusseserės, giminaičiai po vieną ir eilėmis surikiuoti... Mėgstu kartais pavartyti...
Atsakyti
Aš čia turbūt būsiu biškį ne į temą, bet gal kas esat užmačiusios internete kokias nuorodas kaip gražiai suvyniot tokius tiurbanus kaip paskutinėse foto? blush2.gif Man labai gražu tokie, bet niekaip neišeina padoriai susivyniot savo galvą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 03 12, 00:04)
aha,su veidais,tai aš irgi pastebėjau.Kažkokie kitokie jie tais laikais buvo biggrin.gif

Man jie tokie pikti būdavo. biggrin.gif
PS.Pagaliau damušėm seną temą. doh.gif
Atsakyti
sveikos.
nugis apgavo mane su tais bridzais doh.gif parasius aprasyme buvo,kad jie vintage,o pagal etikete-ne velnio verysad.gif kai jau mausiuos,tai pasirodysiu,jei bus norinciu pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos!

user posted image


Atsakyti
Laba diena,

Turiu dideli prasyma! Patarkite, kur galima nusipirkti 60ju metu sukneles? Nebrangiai....

Pagarbiai,
Inga

suknele
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2011 03 18, 22:12)

Kaip romantiška wub.gif man labai gražu taip sušukuoti plaukai wub.gif
Atsakyti