Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Menkės kepenėlės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2
zuza
Sveikos, mamos,
nusipirkau menkių kepenėlių skardinę, bet nelabai žinau, kaip skaniau patiekti. Gal turit kokių idėjų? Ačiux 4u.gif
Amalia
QUOTE(zuza @ 2006 02 19, 09:00)
Sveikos, mamos,
nusipirkau menkių kepenėlių skardinę, bet nelabai žinau, kaip skaniau patiekti. Gal turit kokių idėjų? Ačiux  4u.gif
*

Gal kiausinius farsiruok
ručikas
Man tai labai skanu menkių kepenelės sumaišytos su smulkiai pjaustytais svogūniukais ir smulkiai supjaustytu kiaušiniu, viska sumaišai ir tepi ant skrudinto batono. thumbup.gif
Galima dar deti supjaustyta pamidora.
Osvile
Galima pasidaryti salotas su salotų lapais, pomidorais, agurkais, mėlynais svogūnais, kiaušiniu ir citrininiu aliejiniu užpilu thumbup.gif Ingridientus galima keisti ar papildyti pagal savo išmonę ar skonį.
jadzka
QUOTE(Osvile @ 2006 02 19, 13:00)
Galima pasidaryti salotas su salotų lapais, pomidorais, agurkais, mėlynais svogūnais, kiaušiniu ir citrininiu aliejiniu užpilu thumbup.gif  Ingridientus galima keisti ar papildyti pagal savo išmonę ar skonį.
*

drinks_cheers.gif:
Vilniuje "LAikinojos sostinėj " neraliausios salotos su menkių kepenėlėm ax.gif Tai ten ir deda salotas, pomidoro, juodų alyvuogių, kiaušinio, avokado, menkės kepenėlių ir kažkoks užpilas su avokadu ir česnakais. thumbup.gif: skanesnių salotų nesu valgius....
Akrila
Darau labai paprasta misraine... Ant konservuotu zirneliu dedu visa indeli menkiu kepeneliu su visu ten esanciu aliejum, ipjaustau svoguniuko ir dedu majonezo. Labai greit pasidaro tokia misraine.Skanumelis essen.gif
Mege
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
1kg.menkes kepenų(šviezių).
vegetos 5 šaukštai,
Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.
Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
skanaus drinks_cheers.gif
Tučka
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 21:47)
                vegetos 5 šaukštai,
            skanaus  drinks_cheers.gif
*

O kur nusipirkti svieziu menkiu kepeneliu? g.gif Vilniuj nemaciau schmoll.gif
Kozete
Mano pažįstama perka Šeškinės turgelyje. Bet man ten nepatogu nuvažiuoti dėl to nei karto nebuvau pirkti, bet gal kas žinote kitų kokių vietų? Beje, Šeškinėj sakė būna labai nebrangios ir jas ten greitai išperka.
Tučka
QUOTE(Kozete @ 2006 03 23, 10:55)
Mano pažįstama perka Šeškinės turgelyje. Bet man ten nepatogu nuvažiuoti dėl to nei karto nebuvau pirkti, bet gal kas žinote kitų kokių vietų? Beje, Šeškinėj sakė būna labai nebrangios ir jas ten greitai išperka.
*

Tai tikriausiai net nespeciau nuvaziuot iki turgelio lotuliukas.gif jau butu viskas ispirkta doh.gif

zuza
                vegetos 5 šaukštai,

*

Ačiū už receptą 4u.gif Tik dar klausimėlis, ar pasterizuojant stiklainiuose nieko nereikia užpilti ant kepenėlių? Ar jos tiesiog "savo sultyse" užsikonservuoja?
Tučka
QUOTE(zuza @ 2006 03 23, 11:31)
Ačiū už receptą  4u.gif Tik dar klausimėlis, ar pasterizuojant stiklainiuose nieko nereikia užpilti ant kepenėlių? Ar jos tiesiog "savo sultyse" užsikonservuoja?
*

Man atrodo, kad atsiranda aliejus nuo paciu kepeneliu mirksiukas.gif Bent jau mano drauge kai dare, tai nieko nedejo papildomai ir tikrai labai skaniai gavosi thumbup.gif
Mege
Teisingai, atsiranda is pacių aliejus ant viršaus.Kai paskutinį sykį turguje pirkau
1kg kainavo 7lt.Už 7lt parduotuvėje neiseina net 2 dėžutės gatavų.O siuo būdu kokios 5 jei ten perdėtume. thumbup.gif
Kozete
O čia Kalvarijų turgui ar kuriam? Ir jei Kalvarijų, tai kurioj maždaug vietoj (suprantu, kad prie žuvies, bet gal tiksliau kur jos būna)? 4u.gif
Utiuitiutė
Aš darau sumuštinukus: ant trapučio tepu kepenėles ir pabarstau pjaustytu poru. Mūsų šeimyna labai mėgsta rolleyes.gif
Elena
Dariau tokį patiekaliuką:
Reiks menkės kepenėlių dėžutę, pomidorų, virtų kiaušinių, kaparėlių, žalumynų ir svogūno ( aš paėmiau raudoną).
Susmulkinam kiaušinį, žalumynus, svogūną ir kaparėlius.Menkės kepenėles sumaigom su šakutę ir viską išmaišom.Pomidorų vidų reikia su šaukštų išimti, ir su tą masę farširuojam pomidorus.Man buvo skanu.Šiaip jei kas mėgsta galima dėti majonezo, bet kiek man aiškino kad majonezas „užmuša“ kepenėlių skonį.Vat mirksiukas.gif

Kozete
Buvau šiandien kalvarijų turguj ir kepenėlių negavau. verysad.gif
Sakė, GAL (bet didelis gal) bus ketvirtadienį. unsure.gif
Kada Jūs perkate? Ir kiek žinau Kalvarijų turguj yra tik vienas žuvies skyrius, o gal dar kokio nežinau? g.gif
Tučka
QUOTE(Kozete @ 2006 03 29, 08:48)
Buvau šiandien kalvarijų turguj ir kepenėlių negavau.  verysad.gif
Sakė, GAL (bet didelis gal) bus ketvirtadienį.  unsure.gif
Kada Jūs perkate? Ir kiek žinau Kalvarijų turguj yra tik vienas žuvies skyrius, o gal dar kokio nežinau?  g.gif
*

As radau menkiu kepeneliu karoliniskiu turguj thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 7.99 uz kilograma. bigsmile.gif

Tiesa dar ten pat maciau menkiu IKRU. Idomu ka is ju galima padaryti skanaus g.gif

Papildyta:
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 22:47)
                vegetos 5 šaukštai,
*

O druska tikriausiai irgi tinka deti vietoj vegetos g.gif
dekoratyvine
                vegetos 5 šaukštai,
*

Vakar panašiai gaminau kepenėles, tik vietoj Vegetos dėjau 1 šaukštą druskos ir šiek tiek pipirų. Ir viriau apie 1,5 valandos. Manyčiau, kad 5 šaukštų Vegetos būtų šiek tiek per daug g.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 08, 13:54)
Tiesa dar ten pat maciau menkiu IKRU. Idomu ka is ju galima padaryti skanaus  g.gif
*

Sako, kad iš menkių ikrų išeina neblogi blynai, bet pati dar nebandžiau, tik bendradarbė sakė
Tučka
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:30)

Sako, kad iš menkių ikrų išeina neblogi blynai, bet pati dar nebandžiau, tik bendradarbė sakė
*

O gal gali paklaust pas bendradarbe kaip jinai daro tuos blynus blush2.gif
dekoratyvine
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 08, 18:42)
O gal gali paklaust pas bendradarbe kaip jinai daro tuos blynus  blush2.gif
*

paklausiu pirmadienį ir parašysiu smile.gif
Tučka
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:46)
paklausiu pirmadienį ir parašysiu  smile.gif
*

Ok. labai lauksiu bigsmile.gif
Tučka
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 08, 19:46)
paklausiu pirmadienį ir parašysiu  smile.gif
*

Tai kur receptukas? g.gif biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu. thumbup.gif Tikrai labai skanu thumbup.gif Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati bigsmile.gif
Kozete
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 11, 10:18)
Tai kur receptukas?  g.gif  biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu.  thumbup.gif  Tikrai labai skanu  thumbup.gif  Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati  bigsmile.gif
*

O kur gavote jų? Nes aš jau tris kartus specialiai dėl jų į Kalvarijų turgų važiavau ir negavau. verysad.gif
Tučka
QUOTE(Kozete @ 2006 04 11, 11:20)
O kur gavote jų? Nes aš jau tris kartus specialiai dėl jų į Kalvarijų turgų važiavau ir negavau.  verysad.gif
*

Jau truputi auksciau rasiau, kad gavau karoliniskiu turgelyje. Sekmadieni jau neturejo, nes per velai nuejom, tai sake ateit antradieni iki 10 val. Bet jie labai mazai ju gauna, tai greit zmones ir isperka doh.gif
dekoratyvine
QUOTE(Danguole55 @ 2006 04 11, 10:18)
Tai kur receptukas?  g.gif  biggrin.gif

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu.  thumbup.gif  Tikrai labai skanu  thumbup.gif  Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati  bigsmile.gif
*

Taigi, mano bendradarbė iš menkių ikrų daro tokius labai paprastus blynus:
Menkių (galima ir kitokių žuvų) ikrus nuvalyti, įmušti 1 kiaušinį, įberti šiek tiek krakmolo, tik nedaug, kad tešla nebūtų per tiršta (maždaug kaip miltiniams blynams) ir kokių nori prieskonių (druskos, pipirų...) ir kepti aliejuje. Sako, kad gaunasi tokie traškūs blynai. Jei kas bandys - skanaus smile.gif
Tučka
QUOTE(dekoratyvine @ 2006 04 11, 20:10)
Taigi, mano bendradarbė iš menkių ikrų daro tokius labai paprastus blynus:
Menkių (galima ir kitokių žuvų) ikrus nuvalyti, įmušti 1 kiaušinį, įberti šiek tiek krakmolo, tik nedaug, kad tešla nebūtų per tiršta (maždaug kaip miltiniams blynams) ir kokių nori prieskonių (druskos, pipirų...) ir kepti aliejuje. Sako, kad gaunasi tokie traškūs blynai. Jei kas bandys - skanaus  smile.gif
*

Aciu uz receptuka drinks_cheers.gif Pabandysiu bigsmile.gif
krize
Sveikutes, labai megstu menkiu kepeneles. Moku tik kiausinius farsisuotus su menkiu kepenelem, labai noreciau daugiau kokiu receptuku, gal salotu suzinoti. Pasidalinkit, prasau 4u.gif
Liudmilka
Sako dažnai būna Šeškinės turguje.Beje ten ir silkė labai skani. smile.gif
Tučka
QUOTE(krize @ 2006 04 12, 11:57)
Sveikutes, labai megstu menkiu kepeneles. Moku tik kiausinius farsisuotus su menkiu kepenelem, labai noreciau daugiau kokiu receptuku, gal salotu suzinoti. Pasidalinkit, prasau 4u.gif
*

As tai darau tokias salotas:

Ryziai
Menkiu kepeneles
Virtas kiausinis
Kukuruzai
Poras
Majonezas

Man skanu thumbup.gif
Mil@na
O kaip vyksta tas pasterizavimo procesas? Ar paprastame puode? unsure.gif
Tučka
QUOTE(Mil@na @ 2006 04 15, 23:18)
O kaip vyksta tas pasterizavimo procesas? Ar paprastame puode?  unsure.gif
*

Jo. As itiesiu i puoda koki skudureli, stiklainius su menkiu kepenelem pastatau (reikia, kad butu apsemta iki puses stiklainio) ir verdu biggrin.gif
Mil@na
Ko gero reikės pabandyti...
Betty Boop
Skanūs tinginių pusryčiai : menkių kepenėlių užtepti ant batono ir užspausti citrinos sulčių.
alexxandra
Tėčio salotos lotuliukas.gif

smulkiai pjaustytas svogūnas
konservuoti žalieji žirneliai
menkių kepenėlės aliejuje

Proporcijas galima keisti savo nuožiūra, jokio padažo nebereikia, užtenka aliejaus nuo kepenėlių
Skanaus cool.gif
*CACA*
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 23:47)
                vegetos 5 šaukštai,
*

Nežianu ar būtent taip, bet mano mama irgi daro pati menkių kepenėles. Ai ai kaip skanu būna.
Pasiklausiu jos kaip daro ir jei receptukas bus kitoks parašysiu mirksiukas.gif
FataMorgana
Na čia labai panašus į kitus, bet putpelių kiaušiniai vis kitokį skonį priduoda... smile.gif
Menkių kepenėlių užkandis
1 dėž. Konserv. Menkių kepenėlių, 6 virti putpelių kiaušiniai, 3 mandarinai, poras.
Kepenėles sutrinti šakute, kiaušinius ir svogūnus kuo smulkiau sukapoti, dėti prie kepenėlių. Apšlakstyti aliejumi, kuriame buvo kepenėlės, išmaišyti ir valgyti su juoda duona, arba tiesiog užtepti ant duonos. Puošti susmulkintais žaliais svogūnų laiškais. ARBA: Menkių kepenėles sudedame į lėkštės vidurį. Aplink jas suberiame susmulkintus kiaušinių baltymus, mandarinų skilteles, kiaušinių trynius ir papuošiame poru arba svogūnu.
Auksinė
Taip pat menkių kepenėlės labai skanu ir su pupelėmis:
Dėžutė menkių kepenėlių
Dėžutė konservuotų baltųjų karališkų pupelių (na tokios didelės)
Smulkiai pjaustytas svogūniukas
Pipirai ir truputis druskos.

Bent jau man tai nerealiai skanu thumbup.gif
Geiša
Sveikutes mamytes 4u.gif
Paskutiniu metu pasisedejimu metu pamegom valgyti menkiu kepeneles drinks_cheers.gif esu girdejusi , kad jas pasiruosti galiam ir namu salygomis(taprasme jas "zalias" paciai apdoroti), tik vat beda, kad esu tik kazka , kazkur girdejus, o tiksliai nieko lotuliukas.gif Gal galite padeti man situo klausimu? rolleyes.gif busiu lb dekinga wub.gif
Geiša
net geda blush2.gif na, nebuciau blondine doh.gif , atidariau nauja tema, o apsirodo tokia jai yra ax.gif na, bet svarbiausia, kad susizojau kaip man jas paruosti drinks_cheers.gif
Elvita
QUOTE(Tučka @ 2006 04 11, 10:18)

*

Tučka, o tai tu darydama dėjai tuos 5 šaukštus vegetos ar dėjai mažiau druskos? Darysiu ir aš, bet nžn kaip čia su ta vegeta ar nebus per sūru g.gif
Tučka
QUOTE(Elvita @ 2007 08 16, 10:51)
Tučka, o tai tu darydama dėjai tuos 5 šaukštus vegetos ar dėjai mažiau druskos? Darysiu ir aš, bet nžn kaip čia su ta vegeta ar nebus per sūru  g.gif
*

Druskos visai nedejau, tik vegeta smile.gif Galima ir siek tiek maziau deti vegetos, reikia tik siek tiek paragauti zaliu kepeneliu, kad nenusudyt biggrin.gif
laurencija000
Sveikos Supermamytės, 4u.gif

gal galite pasidalinti įdėjomis kaip skaniai pagaminti menkės kepenėles mirksiukas.gif
lasisa
As tai sumustinius darau su jom,kepeneles virtas kiausinis ir majonezas.
laurencija000
QUOTE(laurencija000 @ 2007 10 14, 22:34)
Sveikos Supermamytės,  4u.gif

gal galite pasidalinti įdėjomis kaip skaniai pagaminti menkės kepenėles  mirksiukas.gif
*

Čia iš šviežių kepenėlių, ką tik iš menkės g.gif
gania
o gal zinot, kur kaune galima menkiu kepeneliu nusipirkti, esu ragavus vienos pazistamos tai super, labai noreciau pasidaryti pati, smagu, kad radau recepteliu smile.gif
Tučka
QUOTE(gania @ 2007 10 17, 20:52)
o gal zinot, kur kaune galima menkiu kepeneliu nusipirkti, esu ragavus vienos pazistamos tai super, labai noreciau pasidaryti pati, smagu, kad radau recepteliu smile.gif
*

Ju nebuna visus metus, nes buna menkiu gaudymo sezonai ax.gif
antbangu
O aš paspusseserę ragavau mikrobanginėje pagamintų menkės kepenėlių.Labai patiko.O daroma viskas taip:pridedama į 0,5l stiklainį 2/3 menkės kepenėlių,užpilama truputį vandens,įdedami 2 lauro lapai,druska ir pipirai pagal skonį.Kaitinti 20min.Tikrai labai skaniai gaunasi.Šiandien ir pati dariau. thumbup.gif
umede
labukas.radau daug ideju apie menkiu kepeneles,bet ar nezinot kuri nors ka galima daryti is vegeliu kepeneliu?labai laukiu atsakymo.
GalBut
QUOTE(umede @ 2007 12 12, 22:10)
labukas.radau daug ideju apie menkiu kepeneles,bet ar nezinot kuri nors ka galima daryti is vegeliu kepeneliu?labai laukiu atsakymo.

Eina vėgėlės?...vyras jau partempė?...šiaip vėgėlė menkinių šeimos...ar menkės,ar vėgėlės kepenai...1prie 1...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.