Įkraunama...
Įkraunama...

American Eagle Outfitters

Kadangi yra nemažai perkančių iš šios parduotuvės, pamaniau, jog būtų gerai turėti temą, kur galėtume dalintis patarimais. ax.gif

user posted image user posted image

Perkame IŠ ČIA per tarpininkes, kurios randasi ČIA.

Draugauk su AE facebook ir sužinok akcijas pirmas!




Ir aš iš karto su klausimu. bigsmile.gif Kas esat pirkę džinsu, patarkit, kokį dydį imti su 90cm per klubus? Šiaip nešioju kelnių 26 dydį. ax.gif
Atsakyti
Negi niekas nesat nieko pirkę iš šios parduotuvės? ax.gif

Turiu keletą maikučių ir vilnonį militaristinio stiliaus švarkelį. Švarkelis laaabai fainas, minkštas, maikutės irgi patinka, bet vyriškos šiek tiek fainesnės, nes minkštesnis audinys.
Atsakyti
kaip jų džinsai? nužiūrėjau kelis, labai gražūs, kažin kaip dydžiai g.gif
Atsakyti
Sako, kad superiniai, bet va su dydžiais ir aš neišsiaiškinu. biggrin.gif
Atsakyti
Apsižiūrėjau, kad šiaip ar taip arba 0, arba 12 likę man patikusių smile.gif
bet išsirinkau laikrodį, dabar 10 $. doh.gif
Atsakyti
Puiki idėja atidaryti AE temą 4u.gif

Dėl džinsų nepatarsiu moteriškų, nebent dėl vyriškų biggrin.gif

Aš laukiu batų papildymo, kukliai pas juos ax.gif Turiu mokasinus ir vienus žieminius thumbup.gif Ir patogūs, ir gerai nešiojasi.
Atsakyti
Gal patartų kas nors dėl batų dydžių? 4u.gif Nusižiūrėjau balerinas, nešioju 40,5 dydį. Ir nežinau, ar imti 10, ar 11 unsure.gif Lyg ir skaičiau, kad 11 atitinka jau 42, bet nesu tikra, ar nemaišau su kokia kita parduotuve g.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 02 11, 16:47)
bet išsirinkau laikrodį, dabar 10 $.  doh.gif

jau senokai gavau šitą laikrodį, tai kaip už tokią kainą atrodo super. dar gavom vyrišką, kokybė irgi puiki, dirželis dailiai pasiūtas, žo, likom patenkinti smile.gif

Gal kas turite moterišką AE striukę? Kaip dydžiai - atitinka daugmaž dėvimus? 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu švarkelį S, nešioju S, bet šitas man mažokas, neina rankų normaliai ištiesti, sagas persisiuvau, tai biškį geriau.
Atsakyti
Gavau džinsus. Su 90cm klubais ir 67 liemeniu 0 dydis kaip tik. thumbup.gif Gaunasi super skinny fit. Ėmiau "short", ūgis 163cm, tai ilgis tip top.

Labai patinka vyr. maikučių trikotažas. thumbup.gif
Atsakyti
Gavau šiuos:
http://www.ae.com/we...uctId=0431_7097
Su 90 cm klubais ėmiau 0 dydį. Iš pradžių persigandau, nes atrodė kaip vaikiški blink.gif Tačiau labai tamprūs ir puikiai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Gavau tokius dzinsus Dzinsai,tai su 89 cm klubais truputi didoki, manau butu idealiai klubams 90-92cm. Siaip dzinsas fainas, minkstas, tamprus, spalva atitinka paveiksliuke pavaizduota smile.gif
Turiu dar polo marskinelius S dydzio, 100% medvilnes, tai tokie laisvesni, gal puse dydzio didint..Siaip nesioju s, xs dydzius, per krutine 87cm.
Is AERIE turiu maikute S dydzio, tai kaip tik, manau dydi atitinka Maikute
Atsakyti