Įkraunama...
Įkraunama...

Calvin Klein: pasidalinkim

Laba,

pažiūrėjau, kad temos apie CALVIN KLEIN nėr.
Taigi, pasidalinam apie šios firmos drabužius, jų dydžius ir t.t.

Mane labai domina, ar kas turite kostiumėlį, kaip su dydžiais. Nedrąsu siųstis, nes esu girdėjusi, kad būna dydžių neatitikimų.

štai kas mane domina:
user posted image

bei švarkelis su suknia
user posted image
dydžiai 2,4, 6 ir t.t. doh.gif
kokio reiktų su krūtine 88cm, klubais 90cm?
Atsakyti
Calvin klein
Kokybe labai prasta doh.gif striuke isploviau 1 karta ir viskas nusiplove visi uzrasai isipesiojo doh.gif tai pat buvo ir su MB striuke. verysad.gif doh.gif sakem daugiau is ten nieko nepirksim blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoniux18 @ 2011 02 06, 17:44)
Calvin klein
Kokybe labai prasta doh.gif striuke isploviau 1 karta ir viskas nusiplove visi uzrasai isipesiojo doh.gif tai pat buvo ir su MB striuke. verysad.gif  doh.gif sakem daugiau is ten nieko nepirksim blink.gif

Kokios striukes - pukines, medziagines? Ant etiketes koks valymo budas nurodytas buvo?
Atsakyti
Neturiu butent kostiumeliu, bet turiu pukine striuke ir paltuka. Su 97 cm per krutine striuke M, o pastukas 10 dydzio. Po jais drasiai galiu pasivilkti stora megztini arba dzemperiuka. Dzinsus is CK Jeans turiu, tai su 106 klubais turiu 8 dydi ( sudety 1% elastano).
Atsakyti
viskas nesiojasi kuo puikiausiai thumbup.gif nezinau kodel Jums taip ivyko, gal nebuvo galima skalbt.
Atsakyti
Pūkinę striukę nešioju 2 metai- ir nieko viskas gerai. calvin klein jeans džinsai padidinti 1 dydžiu ( jei ne daugiau tai tikrai). Kokybė thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klasikini palta, jau anti metai, puikiai nesiojasi. Kokybe nereali.
Emiau del peciu didesni dydi ir viskas puikiai tiko. MArskinelius nesioju 10d , paltas 12d.
Atsakyti
QUOTE(Simoniux18 @ 2011 02 06, 18:44)
Calvin klein
Kokybe labai prasta doh.gif striuke isploviau 1 karta ir viskas nusiplove visi uzrasai isipesiojo doh.gif tai pat buvo ir su MB striuke. verysad.gif  doh.gif sakem daugiau is ten nieko nepirksim blink.gif

kaip keista doh.gif striukę ir aš turiu, antri metai nešioju g.gif
Atsakyti
dzinsu kokybe labai prasta - vieni melyni iki siol kojas dazo, nors skalbta jau n kartu doh.gif juodi po pirmo skalbimo nusiplove unsure.gif

man patinka kelnaites, tik is brangesniu, medvilniniu nesu turejusi, bet girdejau apie jas nekokiu atsiliepimu ax.gif

idomu kaip su liemeneliu dydziais - jei nesioju 75 B (34B), tai koki pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2011 02 07, 12:23)
kaip keista doh.gif striukę ir aš turiu, antri metai nešioju g.gif

nezinau kodel man tai MB net neplovem ir visa isipesiojo blink.gif o ant mano parasyta kad galima skalbti ant 40 4u.gif ir svarbiausia pirkom viska is Calvin klein parduotuves is jokiu kitu,turejau dar dzinsiukus geriau nesiojosi bet buvau uzsidejus 2 kartus,padidnti kokiu 1 dydziu tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 07, 10:55)
Turiu klasikini palta, jau anti metai, puikiai nesiojasi. Kokybe nereali.
Emiau del peciu didesni dydi ir viskas puikiai tiko. MArskinelius nesioju 10d , paltas 12d.


Turiu ir as klasikini juoda ilga palta. Kasdien netampau, nors labai irgi nesaugau, bet jau ilgokai nesioju, ne metus ir ne du. Kokybiskas. Ir medziaga, ir pasiuvimas, ir fasonas.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 02 07, 12:39)

idomu kaip su liemeneliu dydziais - jei nesioju 75 B (34B), tai koki pirkti?  4u.gif

turiu, taip ir pirkit
Atsakyti