Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno URMO bazė

Sveikos, idomu jusu nuomone smile.gif Ar apsipirkinejate Kauno urmo bazeje? Kokio stiliaus drabuzius, batus perkate? Ko pasigendate? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kartą dar senais laikais pirkau kerzus, ir neapsižiūrėjusi vietoj Steel nusipirkau Stiil doh.gif tai tokie ir mano atsiminimai apie tas bazes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 28 sausio 2011 - 11:28
Bazėj perku tik kojines vyrui.. daugiau nieko.. nekokia nuomonė apie rūbus ten ar batus.
Atsakyti
Gerai paieškojus visur perliukų galima rast, Bazėj taip pat. Tų prekių kur veža tonom vienods tai aišku neverta pirkt, bet esu ten radus labai smagių išskirtinių suknyčių, ir nebrangių smile.gif nors dažniausiai jei gražus ir geras daiktas tai ir kaina bus kaip parduotuvėse, o gal net ir brangiau ..
Atsakyti
Perku tik latviskus vienspalvius lygius liemenukus su paslepta silikono pagalvele, kuriuos galiu deveti prie bet kokio rubo ir nesimato jokiu rauksliu thumbup.gif .
Ir pukines striukes Decantly firmos (Rusija), kuriu kokybe nepriekaistinga iki menkiausios siuleles. Aisku ir kaina atitinkama.
Seniau dar rasdavau Utenos trikotazo produkcijos, bet dabar atrodo nera.
Pedkelnes, kuriom prekiauja ir visos firmines parduotuves, nes ima is to pacio tasko lotuliukas.gif .
Brangiausias pirkinys is Jako (odiniai rubai), uz lengva svarkeli plojau 1200lt. doh.gif
Atsakyti
Bazėj yra puiki knygų išparduotuvė, tik ten ir lankausi biggrin.gif
Atsakyti
O as manau, kad reikia nepatingeti pasivaikscioti po baze ir tikrai yra geru drabuziu ar batu, aisku apie vienkartinius nekalbu...
Atsakyti
Aš manau yra gan neblogų drabužėlių ir batų. Buvau bazėj radus suknelę megztą už 150 lt, o po kiek laiko žiūriu Imitze lygiai tokia pati ir etiketės viens prie vieno, okaina 199 lt. Be to patenkinta batais kur šiemet pirkau bazėje už 380 lt, super, net kulnas nenuėjo thumbup.gif , nors kasdien tampau, o pvz pirkau AEG batuose ar kitoj nepamenu firmoj už 500, tai po sezono nusitryne buvo kaip reikalas. doh.gif .
Atsakyti
Bet ir kainos labai ivairios, as siemet bazej 3 sandely pirkau batus uz 210, o nuejus i 8 radau lygiai tokius pat uz 249, tai skirtumas nemazas, gal patalpos brangesnes... Bet visada pereinu ir tuos kur manau maziau lankomi smile.gif
Atsakyti
As daznai perku.. akropoliuose nesveikai kainos uzkeltos tu paciu drabuziu.. doh.gif unsure.gif bet bazei irgi graziai suzaidzia.. nusiperka bliuska is kitacu uz 15lt ir poto pardudoa uz 50lt lotuliukas.gif bukit atidzios.. 4u.gif tik mane uuuuuuuzknisa kai neleidzia apsizet ramiai.. nu negaliu.. doh.gif tik prieini ir rekia jau is km: kooooookio dydzio ieskot????? dieve sventas.. gal galima pasizet pradziai.. tokiu atveju apsisuku ir nueinu.. man alergija nuo tokiu pardaveju smile.gif taip kad jei skaito urmo bazes darbuotojos, tai turekit omeny, kad ikyrumu pardavimu nepadidinsit, o tik prarasit pirkejus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 30 sausio 2011 - 14:24
Dar geriau, kai lenda i kabinas ziureti ir aiskina kad labai tinka, ypac su apatiniais lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane irgi nervina tas įkyrumas, kai apipuola pardavėjos kaip šakalai. o aš mėgstu ramiai pasižiūrėti,pagalvoti, o pasiklausiu pati , kas mane domina. biggrin.gif
Atsakyti