Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienis Šiauliuose

Gal yra žinančių, kur linksmai atšvęst gimtadienį Šiauliuose? blush2.gif
aš tai tik 2 veitas žinau: blush2.gif Žiogas PC Tilžėje ir vaikų šalis Tomas ir Džeris, pietiniam, Aido g.
Tomas ir Džeris atkrito mums iš karto, esam ten ne kart buvę, tai labai trūksta švaros ir tvarkos doh.gif na,m nebent dabar pasikeitė..... o tai būdavo, vaikas po padūkimo tenai grįžta tookiom nešariom kojinėm, kad net baisu doh.gif konkrečiai juodom.... netr neatsiskalbia.. duklių daug matos, na o ir tualete nešvaru....
apie Žiogą galėsiu parašyt kitą savaitę mirksiukas.gif
kas iš pradžių nustebino mane, tai ten laikas labai griežtai normuotas... va, savaitgaliais skirta gimtadieniui 2 val....
na, matysim....

va,. pernai šventėm namuose..... buvo princesių balius: ir kvietimus su princesėm darėm, iškojau tokių indų, staltiesės, servetėlių, net saldainius su princesėm pirkau....
organizavom vaikams atrakcionus ( buvo vienos mergaitės). buvo 8 mergaitės, sakyčiau per daug. aišku, vaikams linksma buvo, bet mes po to tvarkėmės 2 dienas doh.gif ir žaislų sulaužytų buvo, žaiudimų naujai dovanotų detalės išsimėtė.... reziumė, kad baigės mano mažės ašaromis, kai visi išėjo.... nes mylimiausiai barbei galva nusukta, pusės šrėko nebėra, dėlionės išbertos ir pan....
vbiskas: daugiau jokio šventimo namuose doh.gif
aišku, išeina brangiau, bet ką padarysi..... ir vaikams išsidūkt galimybė yra, ir po to verkt jubiliatei nereik...
Atsakyti
[quote=SIVERIJA,2009 02 23, 15:08]
Gal yra žinančių, kur linksmai atšvęst gimtadienį Šiauliuose? blush2.gif
aš tai tik 2 veitas žinau: blush2.gif Žiogas PC Tilžėje ir vaikų šalis Tomas ir Džeris, pietiniam, Aido g.
Tomas ir Džeris atkrito mums iš karto, esam ten ne kart buvę, tai labai trūksta švaros ir tvarkos doh.gif na,m nebent dabar pasikeitė..... o tai būdavo, vaikas po padūkimo tenai grįžta tookiom nešariom kojinėm, kad net baisu doh.gif konkrečiai juodom.... netr neatsiskalbia.. duklių daug matos, na o ir tualete nešvaru....
apie Žiogą galėsiu parašyt kitą savaitę mirksiukas.gif
kas iš pradžių nustebino mane, tai ten laikas labai griežtai normuotas... va, savaitgaliais skirta gimtadieniui 2 val....
na, matysim....

na na, prašome daugiau apie Žiogą ax.gif 4u.gif
ir nebūtinai švęsti gimtadienį, o šiaip nuvažiavus pabūti, kad vaikas pasiduotų, o tėveliai bariuke pasedėtų. tad norėčiau daugiau apie tai sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curny: 29 kovo 2009 - 00:22
Skaitau skaitau temą ir nesuprantu, ar ŠIAULIUOSE yra kur įdomiai, linksmai atšvęst vaikams gimtadienius g.gif Manęs visai nedomina nei Euroopa, nei Žiogas schmoll.gif kažko norisi originalesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 05 04, 20:48)
Skaitau skaitau temą ir nesuprantu, ar ŠIAULIUOSE yra kur įdomiai, linksmai atšvęst vaikams gimtadienius g.gif Manęs visai nedomina nei Euroopa, nei Žiogas  schmoll.gif kažko norisi originalesnio mirksiukas.gif

schmoll.gif Nera. Manajam kliackui, tai tikrai nebeidomus tie isdazyti veidai ir dukimas kamuoliukuose. Pabode jau... Tenka kazkaip patiems suktis smile.gif
Atsakyti
Idomu kur galima gimtadieni surengti Siauliuose apart Euroopos? Gal kas zinote personazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilara: 22 rugsėjo 2010 - 18:10
Negi nieko daugiau Šiauliusoe nėra? g.gif už poros sav dukrytės 4-metukai, gal kažkas kokių šviežių įdomių idėjų turite? 4u.gif
Atsakyti
Labai plati tema unsure.gif mano dukrytei uz menesio 3m, niekaip nieko doro nesugalvoju, namie tikrai nesvesim schmoll.gif gal kas ideju kokiu?
As dbr galvoju issinuomoti pripuciamus atrakcionus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 20 birželio 2011 - 17:15
sveikos. ar kas naudojotes http://www.elfe.lt ? kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Mano draugai naudojosi ju paslaugomis http://raudonavarna....x.php/renginiai, svesdami dukros 7 gimtadieni ir liko labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos mamytės smile.gif

Džiaugiuosi, kad ir man pavyko prisijungti prie Jūsų smile.gif
Kai vaikiukai ramiai žaidžia, labai knieti panaršyti, paskaityti... smile.gif
Pastaruoju metu man aktuali tema yra vaiko gimtadienis. Kur ir kaip jį atšvęsti. Norisi, kad būtų visiems smagu, o labiausiai, aišku, norisi gražios šventės savo mylimam vaikui.
Akropolyje "EUROPOJE" jau dalyvavome, gal ir patiko, gal ir per daug triukšmo...
MEGOJE esame pora gimtadieniukų sekmadieniais šventę, kai būna personažai, žaidimukai, šokeliai, staliuką užsisakyti galima. Tik mums papuolė piratai, panelė piratė buvo baisiai nevaikiška ir sexuali. Muzika beveik tik paaugliška, geriausiu atveju, o šiaip - techno jaunimui - bumčikas.
Tai va, o daugiau, iš kitų miestų galima užsisakyti neblogų programėlių, bet brangokai už kelionę lupa...
BUMCĖ važinėdavo pagal tėvelių užsakymus į namus kaip personažas, šauniai, kiek girdėjau, bet nepigiai. Ir LAUROS STUDIJOS pati LAURA viename gimtadienyje buvo personažu. Labai švelniai ir šiltai.
Dar draugė rekomendavo vieną įdomesnį dalykėlį - lėlių - pirštinių spektakliukus. Atvažiuoja dvi vedančiosios, gali būti Fėjos, Raganaitės, Klounai, Pepė Ilgakojine su Anika, ar piratai ir į programą įterpia spektakliuką. Vaikams laaaabai patiko, prašė dar. Tai ir draugė užsisakė tas pačias vedančiasias, tai kitą spektakliuką rodė- visai šauniai. Galiu duoti telefoną, jei kam būtų įdomu. 860045018. Ir puslapis yra smagisvente@weebly.com
O daugiau kaip ir nebežinau variantų.
Dar, tiesa, visai leliukams 1m., 2m. MIKITUKE" galima švęsti. Tai mokyklėlė tokia BRUKLINE.
Tai kuo galėjau, pasidalinau. biggrin.gif
Gal dar kas žino kokių variantų Šiauliuose?
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(ziezirba1 @ 2011 08 02, 20:38)
sveikos. ar kas naudojotes http://www.elfe.lt ? kokie butu atsiliepimai? 4u.gif

as naudojausi smile.gif
tiksliau - sventem dukrytes 5 m. gimtadieni. pasirinkom barbiu vakareli. linksmybes truko 3 val., o kai atejom pasiimti vaiku, tai puse is ju pradejo prasyti savo tevu, kad ir ju gimtadienius ten svestu thumbup.gif
mes pasirinkom varianta, kai perrengia vaikus, paruosia smulkias dovaneles visiems vaikams, dar filmavo ir fotografavo. (tiesa, sitoj srity galetu biski pasitobulinti g.gif )
dar padare gimtadienio kvietimus.
siaip is esmes likom patenkinti.
Atsakyti

Dar draugė rekomendavo vieną įdomesnį dalykėlį - lėlių - pirštinių spektakliukus. Atvažiuoja dvi vedančiosios, gali būti Fėjos, Raganaitės, Klounai, Pepė Ilgakojine su Anika, ar piratai ir į programą įterpia spektakliuką. Vaikams laaaabai patiko, prašė dar. Tai ir draugė užsisakė tas pačias vedančiasias, tai kitą spektakliuką rodė- visai šauniai. Galiu duoti telefoną, jei kam būtų įdomu. 860045018. Ir puslapis yra smagisvente@weebly.com

Atleiskite už mano kompiuterinį neraštingumą smile.gif Adresas, pasirodo, turėtų būti toks: http://smagisvente.weebly.com/
4u.gif
Atsakyti