Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Geniukų kalvė

Noreciau leisti dukryte i si darzeli.
Domina, ar cia yra pramoginiu sokiu burelis.
Kelinta valanda guldo vaikucius miegoti, ir ar yra salygos vaikams, nenorintiems miegoti, nesigulti, o uzsiimti kuo nors kitoj patalpoj?
Atsakyti
Labai laukiu nors kokiu atsiliepimu apie si darzeli.
Atsakyti
Laba diena,

mano abu vaikučiai lankė šį darželį ir mano atsiliepimai apie jį kuo geriausi. Aišku viskas priklauso, pas kokias auklėtojas papulsite, nes mums pasisekė, kad abu mano vaikai ėjo pas tas pačias (mažasis dar ir tebelanko). Darželyje yra šokių, dailės, dainavimo būreliai, dažnai atvažiuoja įvairius teatriukai su savo spektakliais, vaikučiai kiekvienai šventei rengia pasirodymus-žodžiu, mums patinka smile.gif
Atsakyti
Mums taip pat patinka smile.gif - lankome lopselinuku grupe jau puse metuku.
Atsakyti
Gal zinote ar lengva pakliuti i si darzeli? Nes kai ziuri per www.vilnius.lt, tai laisvu vietu nerodo. Bet jeigu pagal gyvenamaja vieta mums priklauso, gal bet kuriuo atveju turi priimti ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal yra cia besilankanciu, kas ves vaikucius nuo rugsejo 1 i darzeli ? domina grupe kur yra nuo 2008 m. gimimio vaikuciu smile.gif noretus pabendrauti susipazinti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Mano sūnus šiemet baigė šį darželį. Pareitoje temoje buvo labai daug nesamonių buvo prirašyta apie auklėtoją Andželitą, todėl norėčiau pasakyti, kad tai tikrai netiesa, labai normali ir gera auklėtoja, mano sūnui ji buvo pati geriausia auklėtoja iš visų. Mamos, nepriimkite už gryną pinigą kas ką skiedžia forumuose, žmogų apkaltinti labai lengva, o kaip paskui jam gyventi. Sėkmės visiems būsimiems "Geniukų kalvės" darželinukams.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlante: 01 liepos 2011 - 12:00
QUOTE(Mickute @ 2011 07 01, 09:26)
Sveikos mamytės,

Mano sūnus šiemet baigė šį darželį. Pareitoje temoje buvo labai daug nesamonių buvo prirašyta apie auklėtoją Andželitą, todėl norėčiau pasakyti, kad tai tikrai netiesa, labai normali ir gera auklėtoja, mano sūnui ji buvo pati geriausia auklėtoja iš visų. Mamos, nepriimkite už gryną pinigą kas ką skiedžia forumuose, žmogų apkaltinti labai lengva, o kaip paskui jam gyventi. Sėkmės visiems būsimiems "Geniukų kalvės" darželinukams.


4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, labai butu malonu, jei lankantys si darzeli issamiau papasakotu apie dienos ritma, apie grupes, apie aplinka,zaislus, tvarka, apie burelius, kiek kartu ir kokia maisto kokybe, ar jo pakanka ... visko net neisvardinsiu, zodziu pasakokit, viskas labai rupi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2011 07 10, 21:32)
Sveiki, labai butu malonu, jei lankantys si darzeli issamiau papasakotu apie dienos ritma, apie grupes, apie aplinka,zaislus, tvarka, apie burelius, kiek kartu ir kokia maisto kokybe, ar jo pakanka ... visko net neisvardinsiu, zodziu pasakokit, viskas labai rupi  4u.gif

na,paprastas post sovietinis darzelis smile.gif tikrai neprabangus, tvarkingas. Kieme aplinka gal ir skurdoka,bet vaikams kazin ar tai rupi smile.gif musu aukletojos tikrai saunios, vaikas eina labai noriai. yra sokiu, dainavimo, dailes bureliai . gal ir dar kas yra. Mums buvo pasiulyti sie. Maistas ,tikriausiai, kaip ir visuose valstybiniuose darzeliuose smile.gif
Mums patinka 4u.gif
Atsakyti
Postsovietinis, maciau, buvau sian nulekus smile.gif bet gal visi valstybiniai tokie, ar yra ir kitokiu?
Atsakyti