Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana 2- 5 metų vaikui

Patarkite ka padovanoti 5 metu mergaitei gimtadienio proga? 4u.gif Vaikas gyvena gan kukliai ir nesinori su dovanele persistengti, kad kitą kartą nupirkta dovana neatrodytu prastesne ar vaikui nemiela.
Atsakyti
Lele, piesimo rinkinuka, stalo zaidima koki nors, zurnalo "Penki" prenumerata tongue.gif
Atsakyti
Ne prosali butu pasidometi kuom mergaite domisi? Kas jai siuo metu aktualu?Kas patinka?

Knygos visada geros dovanos, dar deliones, beabejo leles...gal rinkinys i plaukus?
Nzn...juk galima sugalvoti smile.gif
Atsakyti
išties idealu prenumerata kokio žurnalo ,lėlės gal banalu.kaladėlės su raidėm,skaičiais , daili kuprinė ,mergaitiška su smulkmenom-rinkinys plaukučiam,spalvojimo knygelė ,veidrodukas.maniesiems beproto patinka kuprinės ,o jei su meškinu-itin faina.
Atsakyti
Tokiom mergytem ypac patinka mielos smulkmeneles, saguciai , gumytes ir t.t
Maniskei knygos labai patinka.
Ir dar labai patiko senelio salcio dovana Didele leles galva su ilgais plaukais sukuot thumbup.gif , labai laiminga buvo .
Cia kiekvienas vaikiukas skirtingai, geriausia butu pasidomet kuo domisi mergyte
Atsakyti
Siaip ir judriam ir nelabai judriam vaikui, juolab netgi dovana "isaugimui", tai toks kamuolys su ragais, kur gali ant jo sokineti, raiciotis ir siaip sedeti. Pravercia ir visai seimai.
Atsakyti
4u.gif aciu , labai man padejote. Is tokios daugybes jau issirinkau ka nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 01 27, 12:41)
4u.gif aciu , labai man padejote. Is tokios daugybes jau issirinkau ka nupirkti.

na tai parasyki ka ,nes greit mano draugės mergyte sveikint reikssu5 jubiliejum,pati abejoju ar pataikysiu.net nepagalvojau kad dovanos buna judriam ir ne vaikui
Atsakyti
Kaip sakoma yra vaiku ir vaiku, is savo dovanojimo patirties (mano vaikio draugai ir drauges) tau judriems labai patiko tokie kamuoliai, o nelabai judrus, tiesiog ant ju sedi, bet ne tiek po namus sokinedami duodais. O suaugusiems labai gerai nugaros atpalaidavimui ir siap lengvos gimnastikos pratimeliams. kazkaip su zaidimais bent jau mano vaiko labai dideli reikalavimai, visokiu ginklu, ar jo draugems vien suku ir papuosalu tai neuztenka ir neidomu.Geriau jau pinigus leisti, kad dovana ilgai tarnautu
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2006 01 30, 23:08)
Kaip sakoma yra vaiku ir vaiku, is savo dovanojimo patirties (mano vaikio draugai ir drauges) tau judriems labai patiko tokie kamuoliai, o nelabai judrus, tiesiog ant ju sedi, bet ne tiek po namus sokinedami duodais. O suaugusiems labai gerai nugaros atpalaidavimui ir siap lengvos gimnastikos pratimeliams. kazkaip su zaidimais bent jau mano vaiko labai dideli reikalavimai, visokiu ginklu, ar jo draugems vien suku ir papuosalu tai neuztenka ir neidomu.Geriau jau pinigus leisti, kad dovana ilgai tarnautu

tikrai kamuolys praverstu mums patiems,tik kur toki gauti ir kaina kokia?tikiuosi ,artimiausias taškas šiauliai.gal intern. yra kokių parduotuviu pavadinimu,nezinau nuo ko pradėt paieska
Atsakyti
Kovo mėnesį mažajai bus 2 metukai 4u.gif Niekaip nesugalvoju ką padovanot.Rodos jau viską turi.Ir lėlių ir vežimėlių ir mašinų ir knygučių.Norėtusi ko nors originalaus.Ką jūs dovanojote savo vaikučiams?Dukrytės kūma nori jai ausytes išdurt gimtadienio proga, ką manote apie tai?
Atsakyti
Man irgi grazu auskariukai, tik as nusprendziau palaukt iki triju ar keturiu metuku, kai labiau supras ju esme.
O dovanas jau nupirkom ir laukiam progos rolleyes.gif tai dulkiu siurblys vaikiskas ir dviratis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milana: 07 vasario 2006 - 21:59