Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengusios-nusirengusios miegate?

Sveikutes,

Idomu butu suzinoti kitu patirti. Man asmeniskai miegojimo rubai labai svarbus-turi buti grazus ir seksualus. mano vyras apskritai visokius medvilninius naktinius marskinius ir pizamas vadina "atgrasinais" biggrin.gif O kaip jusu?
Atsakyti
Žinok mano vyrukas apskritai nepripažįsta pižamų (aš jam da švenčių progą norėjau kokią pižamą padovanot, tai pasakė, kad nereikia).
O aš pati jau biški pradedu žiūrėti patogumą ir komfortą, o ne seksualumą.
Ku padarysi wink.gif
Atsakyti
o as kazkaip einu miegoti tik su pizama, man su ja labai patogu rolleyes.gif na nezinau gal cia pripratimo reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
man tai patinka seksualus naktiniai, o mano vyrui - kai mes miegam nuogi. todel tenka miegoti ievos kostiumu - visai nieko susiglaudziam abu, malonu wub.gif
Atsakyti
Ziema miegu su pizama ir siltom kojinem laugh.gif
Visu kitu metu laiku-nuoga,nes taip patogiau rolleyes.gif
Atsakyti
Ziema su siltais naktinaiciais tokiais svelnuciais wink.gif o vasara tai naktinaicius kitokius, nesvelnucius ir beveik nematomus vartoju tongue.gif bet vis tiek reikia miegot be ju rolleyes.gif rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
gal as ir keistuolė unsure.gif huh.gif bet nuoga miegoti negaliu net karstą vasarą rolleyes.gif turiu naktinukus jausti ant savo kūno nestuke.gif tik tada gerai užniegu thumbup.gif
Atsakyti
Visada miegam nuogi ir po viena antklode wub.gif wub.gif wub.gif apsirengiu vyro maike, tik kai sergu kokiu nors gripu, vyras maike apsimauna irgi jei buna persales. is tikruju naktiniu net neturejau, tik viena tokia sexy pizamyte.

dabar kai esu nestuke.gif gal ir deretu kazka apsivilkti, bet mes taip iprate ir toliau miegam nuogi biggrin.gif vyro klausiau, tipo gal cia man tokioj padety apsirengus miegot, tai jis klausimo nesuprato laugh.gif wub.gif

p.s. dabar turiu dvejus tvarkingus padorius naktinukus-nevaziuosiu gi gimdyt su vyro maike biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai miegu namuose tai miegu apsirengusi belekaip smile.gif svarbu patogu ir silta smile.gif O kai miegu su savo vaikinu tai deviu- trumpucius tokius fainus sortukus ir maikute ant petneseliu smile.gif o kartais ir be nuogai tenka uzmigti smile.gif
Atsakyti
Su naktiniais, su vyro majke kartais, o būna po audringo smileysex.gif kad nuogutėlė.......... smileysex.gif
Atsakyti
Kol gyvenau su tevais tai miegodavau su pizama arba naktiniaus, nes taip pas mus buvo iprasta, kai istekejau, vyras pripratino miegoti Ievos kostiumu, tai taip ir liko. Ir dabar net neisivaizduoju kitaip g.gif
Atsakyti
g.gif Įdomi tema. Dauguma atsakiusiųjų, kurios miega nuogutėlės, neturi vaikų arba laukiasi. Klausimas jums. Kaip apsirengusios-nusirengusios miegosite, kai susilauksite vaikiukų ir per naktį teks ne kartą keltis prie knerkiančio mažylio? O kaip pasikeis padėtis, kai tie maži kleckiukai paaugs?
Atsakyti