Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai III

Tesiam tema!


4u.gif

A'yša, man buna kartais prilimpa lesis kai ilgesni laika ji panesioju aky, dar tuomet, kai akys linkusios sauseti yra. Pvz. kai grizdavau is lauko, kuriame stiprus vejas, tai tekdavo pavargti ir man.
Bet siaip daugiau mirksek, nusipirk drekinamuju lasiuku i akis, ju yra specialiu kur ant lesiu lasinasi ir nebeturesi to vargo! 4u.gif

*Bitukas*, ant kiek matosi dienos sviesoj, kad su lesiais?
As va laukiu dar savuju situ ir Focus, tai man taip smalsu.. Gal turi nuotraukyte kaip atrodo diena? Ar pasidaryti gal galetum? rolleyes.gif


eglegle, o gal Tu galetum parodyti kaip atrodo sitie lesiai akytese dienos sviesoj? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiliukė!: 14 rugsėjo 2010 - 14:53
Idedu nuotraukas kaip atrodo Mystical Black ant sviesiai melynu - pilksvu akiu.
Tamsoj grazu labai.
user posted image
Ryskioj sviesoj is arti matosi sitaip:
user posted image


Beje, senoji tema cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiliukė!: 03 spalio 2010 - 14:20
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 10 03, 15:19)
Idedu nuotraukas kaip atrodo Mystical Black ant sviesiai melynu - pilksvu akiu.
Tamsoj grazu labai.
user posted image
Ryskioj sviesoj is arti matosi sitaip:
user posted image
Beje, senoji tema cia

as irgi gundausi siais lesiais bet labai bijau atrodyti kaip kriugeris, pas mane akys sviesiai melynos, sakykit kas bandet nesigailejot kad pirkot ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 10 03, 17:32)
as irgi gundausi siais lesiais bet labai bijau atrodyti kaip kriugeris, pas mane akys sviesiai melynos, sakykit kas bandet nesigailejot kad pirkot ? doh.gif


As nesigailiu. Aisku, juos nesioju ne kiekviena diena, nes kai saule lauke ryski ryski ir buni lauke tai is artimo atstumo matosi.. Bet kadangi cia dazniausiai apsiniauke (Dubline), tai nepergyvenu, nes visada tamsios ir israiskingos akys ;]
Man patinka. blush2.gif
Atsakyti
gal kas pasiulytu kur geriausia kaina butu galima isigyti paryskinancus lesius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 10 07, 16:03)
gal kas pasiulytu kur geriausia kaina butu galima isigyti paryskinancus lesius  unsure.gif


As pirkau is cia http://gerilesiai.lt/ smile.gif Buvau nuejusi i Optika paklausti kiek kainuoja Focus lesiu pora, tai sake, kad 60Lt. O cia uz pora sumokejau 37Lt smile.gif Beje, jei kam idomu galiu imesti foto kaip atrodo Focus evergreen lesiu spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2010 10 07, 18:06)
As pirkau is cia http://gerilesiai.lt/  smile.gif  Buvau nuejusi i Optika paklausti kiek kainuoja Focus lesiu pora, tai sake, kad 60Lt. O cia uz pora sumokejau 37Lt  smile.gif Beje, jei kam idomu galiu imesti foto kaip atrodo Focus evergreen lesiu spalva  biggrin.gif

as vat nusipirkau is vienos mamytes rudus pakeiciancius spalva lesiukus tai su jais net nebematau, ir akys baisiai atrodo verysad.gif o pirkau naujiena tutis kurie 3men tinkami verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazas angelas: 07 spalio 2010 - 17:46
[quote=zhyi,2010 10 07, 18:06]
As pirkau is cia http://gerilesiai.lt/ smile.gif Buvau nuejusi i Optika paklausti kiek kainuoja Focus lesiu pora, tai sake, kad 60Lt. O cia uz pora sumokejau 37Lt smile.gif Beje, jei kam idomu galiu imesti foto kaip atrodo Focus evergreen lesiu spalva biggrin.gif
[/quote

Sveika,jeigu nesunku,tai imesk kaip atrodo ta evergreen gyvai 4u.gif nes as rosiuosi pirkti kaip tik ,bet neapsisprendziu,focus ar acuvue2 colors g.gif
Papildyta:
Beje,tiek prisiskaičiau apie tuos spalvotus lęšius,kad dabar negaliu apsispręsti,apie focus soft colors girdėjau daug atsiliepimų,kad labai greit įplyšta,sutrūkinėja,acuvue 2,kad tik dvisavaitiniai,tai nelabai apsimoka g.gif ,freshlook dimensions,kad akys labai nenatūraliai atrodo,kaip lėlės,net nebežinau,susipainiojau doh.gif pačios akys žalios,bet norisi ryškesnių,bet ne šviesių schmoll.gif (salotinių biggrin.gif )
Atsakyti
man per beveik 10 metų focus soft colors niekad nėra įplyšę ar sutrūkinėję.. čia gal priklauso nuo nagų ilgumo ir apskritai nuo priežiūros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2010 10 07, 16:06)
As pirkau is cia http://gerilesiai.lt/  smile.gif  Buvau nuejusi i Optika paklausti kiek kainuoja Focus lesiu pora, tai sake, kad 60Lt. O cia uz pora sumokejau 37Lt  smile.gif Beje, jei kam idomu galiu imesti foto kaip atrodo Focus evergreen lesiu spalva  biggrin.gif


Butinai imesk. kuo daugiau nuotrauku tuo geriau. Bus daug lengviau apsispresti pabandyti ar ne. As ir visai noreciau ismeginti Evergreen, nes pastoviai nesiodavau Royal Blue(anoj temoj imeciau kaip atrodo).
Laukiam foto 4u.gif

Mazas angelas Geriausia lesius pirkti bent jau manyra gerilesiai.lt. Greitas pristatymas, nemokamas jei ten perki uz 40lt man rodos, kainos labai mazos, vos ne dvigubai mazesnes nei optikose, tiesa, kiti tikrai pigesni dar nei dvigubai tongue.gif
O kokybe ta pati, nes tiekejai tie patys. Tik antkainiai minimalus pas ju, ne kaip optikose.


obrikyte, is kur istraukei, kad Focus suplysineja? Jie tikriausiai patys patvariausi lesiai, kokius esu ciupinejusi. biggrin.gif . As net pabandziau savo senuosius suplesyti, tai gavau papluseti, nes jie labais stiprus! ir man pasiduoti nelabai norejo. Tai tampiau su jega doh.gif unsure.gif
Atsakyti

obrikyte, is kur istraukei, kad Focus suplysineja? Jie tikriausiai patys patvariausi lesiai, kokius esu ciupinejusi. biggrin.gif . As net pabandziau savo senuosius suplesyti, tai gavau papluseti, nes jie labais stiprus! ir man pasiduoti nelabai norejo. Tai tampiau su jega doh.gif unsure.gif
[/quote]

Man bent 3 poros Focus lesiu suplyso. Ta jau esu anksciau temoje minejus, ir ner cia ko giedot giesmiu, kad turbut nezinia ka daro su tais lesiais tos, kurioms jie suplysta, nes va po focu perejau prie Acuve2 ir jau metai laiko nera nei suplyse nei sutruke, kaip minetieji focus.

Gal kas megino ant gan ryskiu naturaliu melynu akiu zalius lesius? g.gif
Atsakyti
na, aš tai rimtai neįsivaizduoju, kaip jie ten suplyšta. Gal labai ilgai naudojot? arba Jūsų nagai labai ilgi ir kažkokiu būdu susibraižė? na man nei karto taip nėra atsitikę, per tiek metų unsure.gif labai keista g.gif

aš pamenu, pernai kažkas rašė, kad ant spalvotų lęšių (ar po jais?), jei jie nėra reikiamo stiprumo, galima užsidėti paprastus kasdienius lęšius g.gif kažin ar esate kuri taip bandžius? turiu spalvotus "party" lęšius be dioptrijų.. nelabai įsivaizduoju, kaip užsidėti du lęšius ant akies blink.gif
Atsakyti