Įkraunama...
Įkraunama...

Guminiai batai. Botai miestui ir kaimui.

Tęsiam botų paieškas ir pagyras, taip pat svajones apie juos.
Dalinamės patirtimi, kur pirkome ir kaip džiaugiamės ar nusivylėme.

Ankstesnė tema

Del buvusioje temoje paminetu Evercreatures, tai man atrodo, kad ir LT viena e-parduotuvė juos pardavinėja, kaip spalvoti margi tikrai visai nieko.
Atsakyti
Na ateinu ir as pasigirti biggrin.gif pries kelias dienas gavau savo Hunter wub.gif va tokius http://www.wellyware...ack-p-1602.html

Atrodo puikiai thumbup.gif Tikrai siaras ir aukstas aulas, kiek botams imanoma.
Zodziu, esu labai pasipuosus, prasom pavydeti biggrin.gif

Del dydziu galiu siek tiek patirtimi pasidalinti. Pirkau pries tai paskaicius si foruma ir konkreciai vienos forumietes patirti, jog 39/40 kojai 7 dydis buvo per didelis. Taigi su tokia pacia koja pirkau 6 dydi. Ir manyciau, kad ok, bet taip tik tik, taigi, jeigu koja tikra 40, patarciau pirkti 7. Tik va keistai pas Hunter su tais dydziais yra, nes jei 6, atitinka 39, tai 7 -40/41, tai pas ka 40 koja yra pasmerktos vaikscioti arba su per mazais arba per dideliais g.gif biggrin.gif
Atsakyti
June24, sveikinu, fainuoliski rolleyes.gif tikrai pavydziu biggrin.gif
is foto, tai neatrodo kad jie auksti butu, gal gali parasyti, kiek cm tavo blauzdos apimtis? ir kiek ten lieka vietos dzinsams ar ne? Aciu!
Atsakyti
QUOTE
Del buvusioje temoje paminetu Evercreatures, tai man atrodo, kad ir LT viena e-parduotuvė juos pardavinėja, kaip spalvoti margi tikrai visai nieko.


Taip, nenoriu būti reklamuotojas, bet evercreatures botai prekiauja "Dievinu botus" e-parduotuvė, rašiau jiem laišką kad papildytų vyrišką asortimentą Town and Country firmos guminiais batais - atrase, kad ne, taip pat kažkas facebook'e klausė ar Hunteriais prekiaus - atsakymas irgi ne. :/

QUOTE
Zodziu, esu labai pasipuosus, prasom pavydeti

Sveikinu wink.gif dabar seilę varvinsiu biggrin.gif O galima pamatyti fotkę kaip jie atrodo ant kojų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2010 09 03, 09:53)
Na ateinu ir as pasigirti  biggrin.gif  pries kelias dienas gavau savo Hunter  wub.gif  va tokius http://www.wellyware...ack-p-1602.html

Atrodo puikiai  thumbup.gif  Tikrai siaras ir aukstas aulas, kiek botams imanoma.
Zodziu, esu labai pasipuosus, prasom pavydeti  biggrin.gif

Del dydziu galiu siek tiek patirtimi pasidalinti. Pirkau pries tai paskaicius si foruma ir konkreciai vienos forumietes patirti, jog 39/40 kojai 7 dydis buvo per didelis. Taigi su tokia pacia koja pirkau 6 dydi. Ir manyciau, kad ok, bet taip tik tik, taigi, jeigu koja tikra 40, patarciau pirkti 7. Tik va keistai pas Hunter su tais dydziais yra, nes jei 6, atitinka 39, tai 7 -40/41, tai pas ka 40 koja yra pasmerktos vaikscioti arba su per  mazais arba per dideliais  g.gif  biggrin.gif

Sveiki, cia tikriausiai as apie savo Hunterius rasiau. Savo pardaviau, dabar noriu sau uzsakyti dydziu mazesnius, su 39-40 d.koja paimti UK 6. Ar galite pasakyti kiek cm yra jusu peda?Nes nenoriu vel prasauti su dydziu ax.gif Aciu is anksto 4u.gif
Ir kiek pas jus per storiausia blauzdos vieta?Jie siauri jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stenly: 03 rugsėjo 2010 - 18:04
QUOTE(Onora @ 2010 09 03, 10:37)
June24, sveikinu, fainuoliski  rolleyes.gif tikrai pavydziu biggrin.gif
is foto, tai neatrodo kad jie auksti butu, gal gali parasyti, kiek cm tavo blauzdos apimtis? ir kiek ten lieka vietos dzinsams ar ne? Aciu!

Auksti jie tikrai, mano pussesere pasimatavo, o ji mazute - 162 cm, tai vos ne kelius dengia, i batuota katina panasi biggrin.gif As 172 ir kojos normalaus ilgio ax.gif , tai iki kelio mazdaug 6 cm , blauzda storiausioje vietoje 36 cm, tai vietos dzinsams lieka, bet nedaug, kokiu labai jau pastorintu ar placiu tai nesukistum mirksiukas.gif

QUOTE(Šurikas @ 2010 09 03, 13:24)
Sveikinu wink.gif dabar seilę varvinsiu biggrin.gif O galima pamatyti fotkę kaip jie atrodo ant kojų? smile.gif

hihihi.gif tamsta esate botu fetisistas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(stenly @ 2010 09 03, 19:02)
Sveiki, cia tikriausiai as apie savo Hunterius rasiau. Savo pardaviau, dabar noriu sau uzsakyti dydziu mazesnius, su 39-40 d.koja paimti UK 6. Ar galite pasakyti kiek cm yra jusu peda?Nes nenoriu vel prasauti su dydziu ax.gif Aciu is anksto 4u.gif
Ir kiek pas jus per storiausia blauzdos vieta?Jie siauri jums?

Taip, padejote man, nes turbut buciau irgi 7 pirkus, aciu smile.gif
Peda 25 cm, blauzda 36. Dydzio, kaip ir rasiau jie man geri, bet jei noreciau stora kojine detis gal kiek ir spaustu jau, bet sitie Regent neoprene yra su pasiltinimu, tai gal jose vieta kojinei "neiskaiciuota" g.gif Aulas tikrai siauras kiek botams imanoma, kaip ir rasiau - siauri dzinsai tilptu, bet tai tik tiek. Ir ant pliku koju labai graziai atrodo (cia Šurika erzinu biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
June24, neopreniniai? Šaltesniems orams tikrai Good, o jei dar ir vilnonę kojinę, tai iki pat ledo galima braidyt ir laužyt ledus kaip ledlaužis wink.gif
QUOTE
tamsta esate botu fetisistas

nenoriu leistis į oftopic'ą, tiesiog norėjau sužinot kaip iš šono ir gyvai atrodo, nes kolegės hunteriukai šiek tiek kitokio aulo dizaino, t.y. ne klasikinio. O čia mane fetišistu išvadino sad.gif biggrin.gif
QUOTE
Ir ant pliku koju labai graziai atrodo (cia Šurika erzinu     )

Na bet, kadangi išvadino fetišistu tai reik pateisint lūkesčius biggrin.gif O prie juodų kelnaičių/stringiukų kaip atrodo? :DDDDDD
Varvinsiu seilę(™) xDDDDDDDDD

O dabar į temą smile.gif
Susirašiau su "dievinubotus" komanda, lyg ir netolimoj ateityje žada Rockfish Riders botus. Spalvų gama panaši kaip ir Hunterių, tik jie pigesni, 1 cm aulas trumpesnis, reguliuojamas(labiau tinka platesnėm blauzdom), na laukiu nesulaukiu, nes anie kaip ir hunteriai gaminami tiek vyrams tiek moterėlėms wink.gif Foto nedėsiu, nesunkiai galit pasigOOglinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šurikas: 03 rugsėjo 2010 - 20:11
QUOTE(Šurikas @ 2010 09 03, 21:07)

biggrin.gif
Foto prie progos pasistengsiu imesti, tik vat su stringais tai nepazadu biggrin.gif
Atsakyti
mergytes, kokias naudojat prieziuros priemones savo Hunteriukams? nes mano UGG pasidenge kazkokia balta plevele ir nezinau kuo nuvalyt, skaiciau, kad kazka naudojat - pasidalinkit patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šurikas @ 2010 09 03, 12:24)
Taip, nenoriu būti reklamuotojas, bet evercreatures botai prekiauja "Dievinu botus" e-parduotuvė, rašiau jiem laišką kad papildytų vyrišką asortimentą Town and Country firmos guminiais batais - atrase, kad ne, taip pat kažkas facebook'e klausė ar Hunteriais prekiaus - atsakymas irgi ne. :/


o as ju FB skaiciau, kad jie kitamet zada hunterius veztis smile.gif
bet vat del tu evercreatures, tai nesuprantu, kodel jie ta uzrasa uztusave savo svetaineje, galvojau, kad tie evercreatures nerealiai pigiau jei siustis, bet paziurejau, kad nieko labai ne pigiau, na, gal 20 Lt kokiu
Atsakyti
QUOTE(Šurikas @ 2010 09 02, 22:06)
Kuom Hunteriai yra gerai? 1. Jie ne iš PVC(polichvelidas - blogai sveikatai) 2. Jie iš natūralios gumos, t.y. ne tipiniai maximiniai tik nudažyti, bet iš tikros gumos(gamybos procesu į gumos pluoštą įmaišomos spalvų granulės), todėl Hunterių nebūna išmargintų belenkaip(man pvž vienspalviai patinka wink.gif ), bet būna vienos spalvos(žalia, raudona, mėlyna, šokoladinė, geltona, balta, juoda, fioletinė ir t.t.) 3. klasikinis dizainas(asmeniškai panelių(merginų, moterų) kojytės su Hunterių siaurais ir aukštais aulais - sexy, bet gal čia tik man taip).



drinks_cheers.gif

QUOTE(June24 @ 2010 09 03, 09:53)
Na ateinu ir as pasigirti


Pritariu drinks_cheers.gif As turiu dvejis Hunterius - su 40 koja pirkau UK 7 ir man IDEALIAI tinka thumbup.gif Turiu labai plonas blauzdas, todel Hunteriai man - issigelbejimas, nes jie siauruciai. Tiesa, kalbu apie aukstus. Kiti mano hunteriukai - iki puses blauzdu, blizgantys. Ju aulas platesnis, bet siaip ir su jais viskas o.k. , nera per platus.
Jei vel reiketu apsispresti, vis tiek pirkciau tik Hunterius - man svarbiausia, kad jie kokybiski, stilingi ir tokie botai negali atsibosti. Jie - laiko patikrinta klasika mirksiukas.gif


QUOTE(Tiffany @ 2010 09 03, 22:42)
mergytes, kokias naudojat prieziuros priemones savo Hunteriukams? nes mano UGG pasidenge kazkokia balta plevele ir nezinau kuo nuvalyt, skaiciau, kad kazka naudojat - pasidalinkit patirtimi  rolleyes.gif

As kazkur seniau rasiau - siunciausi is Amazon.co. uk sias priemones 4u.gif
http://www.amazon.co...y/dp/B002DKKB72
http://www.amazon.co...1/dp/B003TLAS90

Pirmoji lyg apsaugine priemone, tos pleveles nepasalino... Matyt, ja reikia purksti siaip, nuvalius g.gif
Antroji priemone skirta tai baltai plevelei salinti - liuks dalykas thumbup.gif Beje, tik matiniai Hunteriai pasidengia ta plevele. Turiu blizgius - jie blizga ir nepabala, bent kol kas ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ką gi, ir aš jau "Hunter'iuota" clap.gif esu labai labai patenkinta, super patogūs, labai kokybiški wub.gif nešioju 40 dydį ir 7 Hunter'ių tiko idealiai mirksiukas.gif tiesa, gerai kad pirkau tuos "adjustable", nes paprasti nebūtų tikę per blauzdą cool.gif
Atsakyti