Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkpėdė: Skroblinukas

Su Rugsėjo pirmąją visus vaikučius ir tėvelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linita @ 2010 09 01, 13:02)
P.S. Nepamirškit med pažymų į darželį smile.gif


doh.gif turėjau vakar rankinuke, bet užsiplepėjau su auklėtoja ir pamiršau paduot....
Atsakyti
Apie "Žvirbliukų" auklėtojas gal kas galite nuomonę parašyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucinukas: 02 rugsėjo 2010 - 15:53
sveikos mamytės,

gal yra kas iš "buvusių boružiukų" dabar atrodo bus "pelėdžiukai" pas auklėtoją danutę? įdomu kaip sekasi? mes šią savaitę sirgom tai įdomu būtų sužinoti kaip vaikučiai kt grupėj jaučiasi? jei viskas gerai tai pirmadienį ateisim.
Atsakyti
Sveiki. Ar čia apsilanko BITINUKŲ tėveliai? Mano sūnukas perėjo į paruošemukus. Bet labai ilgisi savo senos grupės ir auklėtojos..... Kaip jam pagelbėt?
P.S. VYturiukų auklėtojos fainuolės- JĖGA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Stiklo: 12 rugsėjo 2010 - 00:51
Sveikos,

Mes irgi sia savaite pagaliau pradejome eiti po visu atostogu. Ziuresim kaip seksis.
Pazymu neturim, nera kaip pas gyd papulti smile.gif
Uzrasiau Emile i sokiu bureli, siandien pirma diena, ziuresim, kaip seksis smile.gif
Atsakyti
O mes sirgom truputį, šiandien buvom pas gyd, tai sakė sveika jau, bet dar šią sav namie palaikysiu, ateisim nuo kitos.
Kažkada buvau atvažiavus į darželį pasiimt G su mažuoju, tai pradžioj jam nedrasu buvo, o paskui kaip įsidūko su vaikais, kad aš ir rūbinėj G aprengiau ir ėjau į grupę jo kviest, kad eitume. Čia kažkaip Muse apie mūsų mažuosius ir jų adaptaciją pagalvojau, tai prisiminiau. Sakiau reiks man gal dažniau su juo atvažiuot G pasiimt, gal pažįstamos vietos jam taps darželis ir bus mažesnis stresas, kai reiks pasilikt.
Tiesa, labai įdomu ar patiks jum šokiai, aš vis svarstau ar man G leist, man ji tokia išsiblaškius, neišlaikanti dėmesio atrodo, o ten susikaupt reiks, kartot tą patį, baisu, kad nepavyks jai, kad nusibos, kad ims ir išeis, nes neįdomu bus. Tai net nžn ką daryt.
Atsakyti
QUOTE(VŽ @ 2010 09 14, 17:40)
O mes sirgom truputį, šiandien buvom pas gyd, tai sakė sveika jau, bet dar šią sav namie palaikysiu, ateisim nuo kitos.
Kažkada buvau atvažiavus į darželį pasiimt G su mažuoju, tai pradžioj jam nedrasu buvo, o paskui kaip įsidūko su vaikais, kad aš ir rūbinėj G aprengiau ir ėjau į grupę jo kviest, kad eitume. Čia kažkaip Muse apie mūsų mažuosius ir jų adaptaciją pagalvojau, tai prisiminiau. Sakiau reiks man gal dažniau su juo atvažiuot G pasiimt, gal pažįstamos vietos jam taps darželis ir bus mažesnis stresas, kai reiks pasilikt.
Tiesa, labai įdomu ar patiks jum šokiai, aš vis svarstau ar man G leist, man ji tokia išsiblaškius, neišlaikanti dėmesio atrodo, o ten susikaupt reiks, kartot tą patį, baisu, kad  nepavyks jai, kad nusibos, kad ims ir išeis, nes neįdomu bus. Tai net nžn ką daryt.


mes irgi lankėm šokius darželyje pas mokytoją Nataliją. labai šauni mokytoja. mano atsiliepimai apie šį būrelį tik geri . kaip tik vaikai čia mokosi susikoncentruoti ir nesiblaškyti. kas pusmetį ,bent jau anksčiau buvo, -vaikų "atestacija" kur susirenka visos Petreikio šokių mokytojos su savo "auklėtiniais". mes patys esam dalyvavę ir Latvijoj konkurse, o kai baigėm darželį tai pradėjom jau rimtai šokti pramoginius šokius. aišku darželyje treniruotės toli gražu ne tokios rimtos ir "taisyklingos" kaip klube, bet kaip kaip darželyje tai labai gerai ir pliusas, kad nereikia niekur vežioti . išsiplėčiau čia aš labai ax.gif
Atsakyti
Dėkui, MAMYČIUKAS2, bandysim lankyt tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VŽ @ 2010 09 16, 13:58)
Dėkui, MAMYČIUKAS2, bandysim lankyt tada smile.gif



nėr už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiai lanko pas Natalija, Emile buvo 2 kartus, Ugnius -1. Kol kas Emilei tai labai patinka, del Ugniaus nezinau, neapsisprendes jis pats.

Kas man patiko, kad jau po pirmos pamokos vaikai rode, kaip ismoko kazko, ten kelis zingsnius ar judesius. Skambinau mokytojai, maloni pasirode. Abu sake, kad labai mokytoja patiko.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2010 09 20, 15:34)
Maniskiai lanko pas Natalija, Emile buvo 2 kartus, Ugnius -1. Kol kas Emilei tai labai patinka, del Ugniaus nezinau, neapsisprendes jis pats.

Kas man patiko, kad jau po pirmos pamokos vaikai rode, kaip ismoko kazko, ten kelis zingsnius ar judesius. Skambinau mokytojai, maloni pasirode. Abu sake, kad labai mokytoja patiko.



sveiki Muse

pamatysit kaip jie šoks "disko" šokį. šis šokis pas Nataliją labai fainas, užvedantis- vaikai visokius garsus šokdami naudoja kaip tutu, pišpiš lotuliukas.gif -bent jau anksčiau taip buvo. tai mums jis labiausiai patiko thumbup.gif . norėdavosi atsistot ir kartu su vaikais šokt.

mačiau langučius pradėjo statyti- boružiukuose. gal kas girdėjot ar iki kitų grupių prieis?

ir dar Muse klausimėlis jums ar padėjo jusų vaikučiams anginos operacija? ar mažaiu serga?
Atsakyti