Įkraunama...
Įkraunama...

BIOFIRST Klinika

Sveikutes 4u.gif

Gal kas lanketes sitoje naturalios medicinos klinikoje Kaune?Kokie butu jusu atsiliepimai? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2010 09 01, 15:19)
Gal kas lanketes sitoje naturalios medicinos klinikoje Kaune?Kokie butu jusu atsiliepimai? 4u.gif

Aš lankausi šioje klinikoje pradėjau lankytis liepos mėnesį. Tai dabar jau buvau 2 kartus. Spalio mėnesį bus trečias kartas. Savijauta mano pagerėjusi, bet, kad jausčiausi visiškai gerai, tai dar taip nėra. Bet tikiuosi geriausio. Daug kas priklauso nuo ligos., t.y. gydymo trukmė. Homeopatinis gydymas dažniausiai užtrunka ilgiau. Aš dariausi elektropunktūrinę deagnostiką DERMATRON CLS aparatu.
Atsakyti
Buvau siandien sioje klinikoje, padare pilna tyrima, prirase gydyma, viskas kaip ir gerai, tikiuosi rezultatu, Taciau esu siaubingai pasipiktinus net nezinau kuo tiksliai, bet esme tame, kad salia ju yra ir ju vaistine (homeopatiniai vaistai ir t.t.) ir as ten nusipirkau visus man prirasytus vaistus, ir papildus. Gryzus namo pasiieskojau informacijos, ir suzinojau, jog vienus papildus (brangiausius ir viso saraso) uz kuriuos sumokejau 98 LT, kitoje vaistineje galejau nusipirkti uz 62 LT. Nesuprantu, kaip taip imanoma, sitoks kainu skirtumas, negana to, kad klinika uz visas konsultacijas gauna DAUG pinigu, nes paslaugos brangios pas juos, bet dar ir ant stebuklinguju vaistu uzsideda nenormalu antkaini.

Taigi PATARIMAS, nepirkit vaistu is karto, o pasiiekokit internete informacijos apie kainas, ir tikrai rasite pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 10 20, 20:13)
Buvau siandien sioje klinikoje, padare pilna tyrima, prirase gydyma, viskas kaip ir gerai, tikiuosi rezultatu, Taciau esu siaubingai pasipiktinus net nezinau kuo tiksliai, bet esme tame, kad salia ju yra ir ju vaistine (homeopatiniai vaistai ir t.t.) ir as ten nusipirkau visus man prirasytus vaistus, ir papildus. Gryzus namo pasiieskojau informacijos, ir suzinojau, jog vienus papildus (brangiausius ir viso saraso) uz kuriuos sumokejau 98 LT, kitoje vaistineje galejau nusipirkti uz 62 LT. Nesuprantu, kaip taip imanoma, sitoks kainu skirtumas, negana to, kad klinika uz visas konsultacijas gauna DAUG pinigu, nes paslaugos brangios pas juos, bet dar ir ant stebuklinguju vaistu uzsideda nenormalu antkaini.

Taigi PATARIMAS, nepirkit vaistu is karto, o pasiiekokit internete informacijos apie kainas, ir tikrai rasite pigiau.

As kiek zinau,tai kiekvienoje vaistineje galima nusiprkti viena vaista pigiau,o kita brangiau,taip jau yra.As pati lankausi toje klinikoje ir esu labai patenkinta tiek aptarnavimu,kainomis ir vaistine mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kazkas daretes maisto netoleravimo testa sioje klinikoje,su tuo aparatu? Hutu idomu suzinoti ar verta ji darytis,tiksliau ar istikruju Jie gali ji atlikti...
Atsakyti
as taip pat lankiausi sioje klinikoje proceduros geros man tikrai padeda,tik vienas niuansas mane nemaloniai nuteike.Jei gerai supratau tai buvo klinikos direktore,kuri pusiau maloniu veidu ziuredama man i akis ,,paprase papildomo uzmokescio''kad paskirtu man patogu laika procedurai sioje klinikoje.Va tai mane jau sokiravo.
Atsakyti
Mane domina ar yra isgijusiu po gydymo sioje klinikoje? Ar n4ra brukamo visos paslaugos, teikiamos sioje klinikoje?
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2011 06 09, 09:43)
Mane domina ar yra isgijusiu po gydymo sioje klinikoje? Ar n4ra brukamo visos paslaugos, teikiamos sioje klinikoje?

Brukama be galo daug papildomų homeopatinių vaistų. Nors turėtų pakakti ir konkrečiai pacientui užprogramuotų pagal tyrimo rezultatus. Deja deja... Komercija, kaip ir kitur...Žmogus kaip objektas, galintis papildyti firmos biudžetą ir tiek.
Atsakyti
Sveiki, gal kas esate lankesi sioje klinikoje ir daresi Dermatron CLS 3D viso organizmo tyrima? Kokie atsiliepimai? Ar tikrai veiksminga ir tikslu? Pavyko pilnai išsigydipo po diagnostikos siuo aparatu? Išgirdusi apie sia klinika internete apsilankiau ju puslapyje, tikedamasi pagaliau rasti pagalba diegnozuojant mane kamuojancia liga, bet matau, kad tyrimo kaina ten baisiai didele, nesinoretu moketi sitiek pinigu uz tai, kas gali ir neduoti naudos
mastau.gif
Atsakyti
siandien kaip tik yra akcija pas juos issitirti bet idomu ar tai naudinga, ar tik grazi reklama? Gal kas daretes?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 10 10, 07:58)
siandien kaip tik yra akcija pas juos issitirti bet idomu ar tai naudinga, ar tik grazi reklama? Gal kas daretes?

Dar nesidariau, bet kaip tik susigundziau ta akcija blush2.gif Mama mane seniai spaudzia, kad eiciau tirtis, nors man atrodo, kad ir taip zinau, kas man yr blush2.gif Na bet paziuresiu, ka ten gero pasakys. O paskui parasysiu atsiliepima mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai idomu bus atsiliepimai
Atsakyti