Įkraunama...
Įkraunama...

Piercing


Pagrindinės sėkmingo piercing'o taisyklės:

* gerai pasirinktas meistras
* protingas pasirinkimas (jokių šautuvų)

Ilgą laiką, vienintelis būdas ausų pravėrimui buvo “pistoletas”, tačiau jis visiškai nepritaikytas kūno auskarų vėrimo praktikoje. “Pistoletas” negali būti tinkamai sterilizuojamas. Jis nėra visiškai tikslus , be to, auskarai negali būti veriami NIEKUR KITUR, kaip tik į ausį dėl savo užsegimo ir formos. Daugumoje profesionalių auskarų vėrimo studijų pasaulyje, vėrimas “pistoletu” netoleruojamas.

user posted image

Malonių pokalbių


Sena tema čia-->
Atsakyti
Ėhėj ....Rigistruojuos naujoj temoj pioneer.gif

Va kokie meilučiai wub.gif
user posted image

Ta pati mergiotė user posted image ...
user posted image
user posted image

biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image

Nu ir t.t. ...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mustachio: 30 liepos 2010 - 21:06
Pirmos dvi nuotraukos wub.gif wub.gif wub.gif tiesiog retas grozis wub.gif O jau akys mergaites wub.gif Ir lupos... Trecioj (-ose) tokia ux.. velniukstis biggrin.gif zodziu thumbup.gif

Sveiki sveiki, namai nauji 4u.gif
Atsakyti
Oi kokia dailutė smile.gif INM, tai kada dainuosim skrido uodas? biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
as irgi registruojuos smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ch Ch,su naujais namučiais drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu user posted image
Atsakyti
Ui... Ččč Ččč, net žodžius atimeni wub.gif Jau net paskaičius beveik nebebijau biggrin.gif Bet nebesakyk nieko. Mane nesunku įkalbėt unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie jūsų. drinks_cheers.gif
Pyrsingas - mano aistra.
Atsakyti
sveikos, susinervinau nerealiai siandien, ziuriu, mano liezuvis papuliavo blink.gif o man ji vis skaudedavo vienoj vietoj, tai galvoju, gal pratruko tiesiog, kai pora dienu su druska paskalavau g.gif: bet atrodo net aplink auskara daugiau vietos pasidare..
Atsakyti
Galėsi įsikišti antrą auskarą biggrin.gif
Atsakyti
turejau omeny, kad tinimas apslugo biggrin.gif ka tu, jei jau skyle padidetu, pagalvociau, kad puti pradejau biggrin.gif
Atsakyti