Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tėvų karšinimas (5)
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
izabele111
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 23:31)

Dar neprisiteisus. Nu, svarbiausia slauga susitvarkius.... O del globos kazkada senai jau rasiau, kokia pas mane situacija buvo, kai rajono (mama visdar ten deklaruota) soc.rupybos darbuotoja neiseme tvarkyt globos, tipo 1metus uztruks biurokratija, tai kam beapsimoka su tokiu ligoniu...  doh.gif O jau but dabar 6men praeje... Tai perdeklasuosiu ja pas save mieste ir eisiu tos teisines pagalbos, kur parasei ir susitvarkysiu manau...  mirksiukas.gif
*

tai sekmes tau dideles 4u.gif pranesk kaip sekasi mirksiukas.gif
Avetė
O as kai tam paciam mieste radau, tai sutaupiau po 18lt uz paka mirksiukas.gif
izabele111
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 23:36)
viespatie su viespaciukais!!!!!!!!!!!!!! Tai tuos valstybes kompensuojamus turbut  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nu ir naglumo buvimas - nusikaltimo vietoj pardavotis  ax.gif
Net sujuokinai  4u.gif
*

nu tipo ji sakydavo,kad tai drauges mamos likuciai...nes mire.....bet tai geri likuciai...as vien is jos gal 6 pakus pirkau....mums tai pastoviai truksta pampersu,menesiui reikia beveik 3 paku....
Avetė
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 02, 00:36)
tai sekmes tau dideles 4u.gif pranesk kaip sekasi mirksiukas.gif
*

Gerai prasinesiu paskui! Aciu mirksiukas.gif
izabele111
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 23:37)
O as kai tam paciam mieste radau, tai sutaupiau po 18lt uz paka  mirksiukas.gif
*

thumbup.gif tau gerai....vis nors tiek....
Avetė
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 02, 00:38)
nu tipo ji sakydavo,kad tai drauges mamos likuciai...nes mire.....bet tai geri likuciai...as vien is jos gal 6 pakus pirkau....mums tai pastoviai truksta pampersu,menesiui reikia beveik 3 paku....
*

Ot zalte kokia, kad kas prigautu ja blush2.gif O tai jum neskyre po ta 1 nemokamai i para?
O mum kaip taisykle 30pampersu i savaite! Tai kompensuojami sueina 1savatei, o 3pakus dar patys perkam... Tai dabar tikiuos tuo pigesniu budu prasisukt rolleyes.gif
Paix
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 01, 22:25)
o jeigu vaistai brangus(kaip PLAVIX) Vvirs 120 kainuoja....o jie butini prie insulto....
*

Metus po insulto Plavix'a mums kompensuodavo, paskui dvejis metus pirkau pilna kaina, tai brangiausiai eurovaistinej yra buvę 212 už juos, o pigiausiai sykį už 96 pirkau Norfos vaistinėj per akciją... Paskui gydytoja patarė duoti kitus vaistus, svarbu kad būtų ta pati veiklioji medžiaga clopidogrelis, skiriasi tik gamintojas. Ir tikrai nieko mama nepajuto kai pakeitėm. Pusę metų gėrėm Clopimef, kuris apie 45lt kainuoja, paskui Zyllt, kaina panaši. Va ir dabar guli nupirkta nepraimta Zyllt pakuotė, bet jau jų nebeduos, nes per enterinį zondą tik tą Nutrison tegali duoti ir tie vaistai netrirpsta... Nutrisono mano mamos dienos dozė - 1,2 ltr.... Tai yra 30lt vienai... Va taip.... Ieškodama to Nutrisono radau ir sauskelnes nebloga kaina http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/produc...nutrison_1000ml. Ryt reiks užsisakyt... Turim poką dabar kelnatinių sauskelnių, jos nebetinka jai...

izabele111
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 23:42)
Ot zalte kokia, kad kas prigautu ja  blush2.gif  O tai jum neskyre po ta 1 nemokamai i para?
O mum kaip taisykle 30pampersu i savaite! Tai kompensuojami sueina 1savatei, o 3pakus dar patys perkam... Tai dabar tikiuos tuo pigesniu budu prasisukt  rolleyes.gif
*

mums ir 4 pakai iseidavo,bet dabar kazkaip biski maziau jau reikia...o slaugoje neduodavo nei po viena....viska savo dedavom....
Papildyta:
QUOTE(Paix @ 2011 02 01, 23:44)
Metus po insulto Plavix'a mums kompensuodavo, paskui dvejis metus pirkau pilna kaina, tai brangiausiai eurovaistinej yra buvę 212 už juos, o pigiausiai sykį už 96 pirkau Norfos vaistinėj per akciją... Paskui gydytoja patarė duoti kitus vaistus, svarbu kad būtų ta pati veiklioji medžiaga clopidogrelis, skiriasi tik gamintojas. Ir tikrai nieko mama nepajuto kai pakeitėm. Pusę metų gėrėm Clopimef, kuris apie 45lt kainuoja, paskui Zyllt, kaina panaši. Va ir dabar guli nupirkta nepraimta Zyllt pakuotė, bet jau jų nebeduos, nes per enterinį zondą tik tą Nutrison tegali duoti ir tie vaistai netrirpsta... Nutrisono mano mamos dienos dozė - 1,2 ltr.... Tai yra 30lt vienai... Va taip.... Ieškodama to Nutrisono radau ir sauskelnes nebloga kaina http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/produc...nutrison_1000ml. Ryt reiks užsisakyt... Turim poką dabar kelnatinių sauskelnių, jos nebetinka jai...
*

kol gulejom ligonineje pirkom Plavixa pilna kaina...o tada iki metu kompensavo....dabar vietoj Plavixo liepe gert aspirina doh.gif reiks pasidomet sitais vaistukais g.gif aciu uz informacija 4u.gif o pampersai mums sitie mazi...mums reikalingi patys didieji,kurie kainuoja 72 Lt......large maxi slip....
Avetė
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 00:44)
*

Kaip keista, o mums Axura po insulto skyre kokius 2men ir viskas, nes kai i slaugos ligonine nuvykom (1menesiui), tai ten jie dievagojos, kad visi vaistai, kurie tinka po insulto - netinka mamos pagrindinei ligai - smegenu veziui, tipo skatina auglio augima... Tai mes dabar tik profilaktiskai krauja skystinanciu geriam... nieko daugiau nuo insulto... g.gif
Ar gerai supratau, kad jum vienos paros maistuko kaina 30lt? Vajei, betgi yra tie milteliai, metalinej dezutej (yra tavo nurodytam puslapy), kur uztenka vienam maitinimui kazkiek sauksteliu i vandeni ismaisyt, kaina ziuriu 30.64lt, tai sito jum uztektu gal savaitei speju... Irgi raso kad skirats zondiniam maistui su visais vit. ir mineralais...
Paix
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 01, 22:50)
mums reikalingi patys didieji,kurie kainuoja 72 Lt......large maxi slip....
*

http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/produc...slip_maxi_s_n24 ar šitie? Mano mamukui nedidelių reikia...

QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 22:54)
Ar gerai supratau, kad jum vienos paros maistuko kaina 30lt? Vajei, betgi yra tie milteliai, metalinej dezutej (yra tavo nurodytam puslapy), kur uztenka vienam maitinimui kazkiek sauksteliu i vandeni ismaisyt, kaina ziuriu 30.64lt, tai sito jum uztektu gal savaitei speju... Irgi raso kad skirats zondiniam maistui su visais vit. ir mineralais...
*

Doc. Bradulskis sakė, kad galima skiesti bus miltelius, tik tinkamai paruošti tam plonam zondui. Ir reikiamą koncentraciją padaryt ir reikiamos temperatūros vandeniu skiesti... Iš tos bankės išeina apie 2 ltr skysto maisto. Vadinas pakaks 30lt pusantros paros... Bet pradžioj reikia skystu maitint...
izabele111
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 00:02)
http://www.hiperfarma.lt/ecat/index/produc...slip_maxi_s_n24 ar šitie? Mano mamukui nedidelių reikia...

*

tokie,tik LARGE...O cia medium g.gif
Awita
Atidariau NAUJĄ TEMĄ, kad pasibaigus nereiktų klaidžiot blush2.gif
Avetė
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 01:02)
Doc. Bradulskis sakė, kad galima skiesti bus miltelius, tik tinkamai paruošti tam plonam zondui. Ir reikiamą koncentraciją padaryt ir reikiamos temperatūros vandeniu skiesti... Iš tos bankės išeina apie 2 ltr skysto maisto. Vadinas pakaks 30lt pusantros paros... Bet pradžioj reikia skystu maitint...
*

Nezinojau, kad zondai dar buna skirtingu plonumu... As net nezinau, koks mano mamos skaitos (jos toks, kur su dideliu svirkstu galiu skyscius isvirksti)... O jusu maistukas irgi gali buti isvirkstas ar laseliniu budu per ta zonda paduodamas?
As tik kartais mamai papildau raciona su tais milteliais, tai mum ilgam ju uztenka...
Vajei, kaip dar gali buti, kad tik tokiu maisteliu tenka maitinti... tai jau paprasto atskiesto trinto maisto niekada niekaip per ta zonda jums nebus galima? Tai oi kaip per kisene trenks jums... Jei 30lt i para, tai 900lt i menesi vien uz maista unsure.gif O kur dar pampersai, vaistukai... O slaugos pinigeliai jau atiutiu ligoninei... verysad.gif Ar isgalesit jus? Ar turit, kas parems? 4u.gif
Uztai as dar ir nedejuoju, kad man blogai, man dar nera blogai jokiom prasmem slaugyt savaja... Kas laukia tik neaisku, reik ruostis, kad ir tokiom situacijom, atsidet ta lita kita... g.gif
Paix
Buvo paprastas zondas per nosį įvestas reanimacijoj, bet jis ilgai negali būti, nes atsiranda nosyje pragulos nuo jo. Tai įvedė plonytį zondą ir tik juo galima maitint, sulašint tą maistelį... Mano mamukui nebedaug beliko, kad ir žiauriai skauda taip galvot verysad.gif Mes kiek galėsim, tiek palengvinsim jai tą likusį gyvenimėlį. Bus sunku, žinau, ir pinigėlių daug reiks, bet aš vienas vaikas pas mamą, tai ir turėsim tik mes rūpintis, kiek išgalėsim.... Kas gi mums padės... Mama visą gyvenimą man atidavė, aš grąžinsiu nors tiek kiek galiu...
Avetė
As ir viena.
Mums buvo pragula nosy, paskui buvom be jokiu zondu, dabar stoma tiesiai i skrandi per pilva.
O jums stiprybes 4u.gif Zinom cia gi visos, kad ir kiek laiko slaugai artimaji, vistiek tai baigciai neimanoma pasiruost sirdimi... wub.gif
Paix
Ačiū už gerą palaikantį žodį... Kartais taip reikia į kažką atsiremt, ir geriausiai tam tinka toks pats kaip pats kad esi...
Mums sakė, kad po kiek laiko statys PEG zondą į pilvo sienutę...
Avetė
Visad mielai prasom.
tai del to as ir susimaisiau su jumis, kad gal jau ivede, nes anskciau minejot stoma/PEG'a... Turiu perspet, kad patiems reiks nusipirkt, o kaina ~230lt
Alan
Jau nebeprireiks Paix Mamytei nieko... Nebespėjo ir į slaugos ligoninę pervežt...
Tik ką jos vyras paskambino...

Mieliausioji, padarei viską, ką galėjai, buvai geriausia dukra, kokia begali būti. Buvot tokios artimos viena kitai, kad tą jautė kiekvienas šalia esantis. Ir tas judviejų ryšys niekada nenutrūks.
Visi, šiandien gyvenantys, kada nors išeis... Tikiu, kiekvienas norėtų išeit, gaubiamas tokios meilės ir rūpesčio, kaip tavo Mamytė wub.gif
Kuo nuoširdžiausiai tave užjaučiu...

user posted image
izabele111
labas rytas 4u.gif
Didziausia uzuojauta,tau,Vitalija verysad.gif console.gifuser posted image
Blyksnis
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 23:36)
viespatie su viespaciukais!!!!!!!!!!!!!! Tai tuos valstybes kompensuojamus turbut  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nu ir naglumo buvimas - nusikaltimo vietoj pardavotis  ax.gif
Net sujuokinai  4u.gif
*

Jo jo,mano mama,kai gulejo kazkada slaugoj,tai irgi pamenu kaip slaugytoja pampersus pardavinedavo.Ir kadangi as dazniausiai rasdavau pigiau nusipirkt (skelbimuose)negu pas ja,tai ji tokia lyg ir nepatenkinta buvo.O skirt ligonine tai neskirdavo nei vieno pamperso.
Papildyta:
Paix,uzjauciu tave labai labai... console.gif
_una_
QUOTE(Alan @ 2011 02 02, 08:47)
Jau nebeprireiks Paix Mamytei nieko... Nebespėjo ir į slaugos ligoninę pervežt...
Tik ką jos vyras paskambino...
*

Ir ačiū Dievui. Sunku net skaityt jau buvo, bet kiekvieno savas kelias išeiti verysad.gif ... Tegu Gailestingumo angelas ją palydi ten, kur nebebus kančios.
user posted image
Awita
Paix , užjaučiu, palaikau skaudžią valandą verysad.gif user posted image

mamax3
Ačiū visoms už palaikymą ir užuojauta Paix
Paix
Išėjo mamukas nedejuodama... 3 nakties... nebuvau prie jos ir nelaikiau jos rankelės... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Labai labai noriu tikėt, kad jai dabar geriau.....
Awita
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 12:47)
Išėjo mamukas nedejuodama... 3 nakties...  nebuvau prie jos ir nelaikiau jos rankelės... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

console.gif
_una_
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 12:47)
Išėjo mamukas nedejuodama... 3 nakties...  nebuvau prie jos ir nelaikiau jos rankelės... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

Liūdna, bet visi išeinam po vieną, anapus nepalydėsi. Buvai labai gera duktė, meilės ir rūpesčio negailėjai, dabar jau begali tik pasimelst. O mamai tikrai ten geriau, pakankamai prisikentėjo. Ir išėjo taip simboliškai - per grabnyčias...
izabele111
QUOTE(Paix @ 2011 02 02, 13:47)
*

verysad.gif console.gif labai gaila....bet ir labai grazu amzeli nugyveno...duok dieve visiems tokio amziaus....jai tikrai dabar bus geriau TEN....daug tvirtybes tau 4u.gif
Bespalvė
Paix, stiprybes tau susitaikyti su Mamytes isejimu ir ramios Amzinybes tavo Brangiajai.
user posted image
rutulux

Paix, užjaučiu verysad.gif
Kabliuote
QUOTE(Paix @ 2011 02 01, 22:19)
O aš vakar iki savivaldybės gydytojos daėjau... Niekaip nesuvokiama, kodėl kai ligonis atsigula į ligoninę jam nebegalima išrašyti nors tų vienų nemokamų sauskelnių... Pasirodo, ligoninė turi duoti...

QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 02 01, 22:31)
Brangioji, del kitu ligoniniu ir/ar skyriu negarantuoju, bet slaugos ligoninei priklauso duot ligoniui 1pampersa i para (jie gi slaugos pinigelius gaus - nebe jus)...

jeigu teisybę pasakius- priklauso duoti 2 sauskelnes mirksiukas.gif varčiau dokumentus slaugos skyriaus (tiesa, čia mūsų mieste, bet abejoju, kad kitur būtų kitaip ax.gif mirksiukas.gif bet yra didelis bet...slaugytojoms pasakyta, kad jei mato, jog namiškiai atneša ir yra spintelėje- naudoti namiškių ir ligoninės sauskelnių neduoti rolleyes.gif aš pati tai studentė, gavau kažkada net barti kai paėmiau ligoninės, o ne paciento ax.gif
QUOTE(Paix @ 2011 02 01, 23:27)
Buvo paprastas zondas per nosį įvestas reanimacijoj, bet jis ilgai negali būti, nes atsiranda nosyje pragulos nuo jo.

reiškia retai išiminėdavo zondą ir leisdavo pailsėti odelei- slaugos spraga, deja, labai dažna verysad.gif

Paix, nuoširdi užuojauta ax.gif
Avetė
Paix, uzuojauta tau! Tavo mamyte turejo labai gera angela sarga, kuris isvadavo ja nuo nesamoningo egzistavimo, prijunginetai prie visokiu aparatu ir zondu... Tikiuosi, kad po liudesio, jog su visam atsisveikini, ateis palengvejimas, kad ji isejo, kur jai dabar geriau. Tikrai, kad Dievas ir tau duotu toki ilga amzeli!!!
Paix
Mielos mergaites,
labai labai jums ačiū už užuojautas ir maldeles mano mamytei... Vakar palaidojome...
Kokia ji graži buvo karstely, be jokių raukšlelių, be skausmo, visi tai matė, gulejo tokia šviesi, tokia rami rami... taip gera ją buvo matyt be visų zondų, šlangučių ir aparatų... Dukra atsikvėpė pamačius, sako "močiutei dabar taip gera..." Vakar visą mums likusį laiką pralaikiau jos rankeles.... Šiandien teturiu tik jos nuotraukytę su žvakele... Tetos barėsi, liepė man sėstis, atseit susirgsiu... Ar kas susirgo nuo gedėjimo?... Man taip buvo gera į ją gražią žiūrėt ir ją dar galėti paliesti, juk tiek laiko ją už tos rankelės vedžiojau... Aš nuoširdžiai tikiu, kad ten kur ji dabar, jai labai gera, nes nebėr tų kančių, nebėr tų aparatų... Sunku buvo skirtis, nes Mama šalia manęs buvo visą gyvenimą, aš jai buvau viskas, nes buvau jos vienas vaikelis... Ji visą gyvenimą gyveno mums, džiaugiuos kad jos paskutinius metus bent kiek galėjau jai gražinti to, ką man davė ji...
Dar sykį dėkui jums už užuojautą ir stiprybės jums su jūsų ligoniukais... Manau, užbėgsiu aš pas jus dar ne sykį....

distancija
Kol močiutė buvo gyva, atrodė kad vargas mums visiems, tai tas tai anas... Išėjo. Varags dabar širdelei... Pažiūriu kartais į veidrodį vonioj, kiek daug jos visko manyje gyvena,.. Ir verkiu apsikabinus kriauklę. Taip trūksta. Trūksta to kad turėdavau kuo rūpintis, pas ką užeit, kas išklausydavo ir paguosdavo... Amžius jau garbingas buvo, bet vis tiek.. Sunku iprasti. oi kaip sunku sad.gif verysad.gif verysad.gif
Kabliuote
QUOTE(distancija @ 2011 02 05, 23:28)
Kol močiutė buvo gyva, atrodė kad vargas mums visiems, tai tas tai anas... Išėjo. Varags dabar širdelei... Pažiūriu kartais į veidrodį vonioj, kiek daug jos visko manyje gyvena,.. Ir verkiu apsikabinus kriauklę. Taip trūksta. Trūksta to kad turėdavau kuo rūpintis, pas ką užeit, kas išklausydavo ir paguosdavo...  Amžius jau garbingas buvo, bet vis tiek.. Sunku iprasti. oi kaip sunku sad.gif  verysad.gif  verysad.gif

cray.gif

sako, kad laikas gydo žaizdas....
mums jau 1,5 metai kaip babytės nebeturim, o prisimenu kasdien, paskutiniu metu prisiminimai apie nuolatines vasaras kaime mane aplanko kasdien kasdien, mintyse dažnai kartoju giedotojų giesmelę- Šventoji, Bronele, šventasis angele, tau dabar gera, tau dabar šilta...................... cray.gif
žinau, kad jai dabar geriau, be kančių, be skausmo, bet...... taip trūksta, taip reikia jos........ verysad.gif
distancija
QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 06, 14:50)
cray.gif

mums jau 1,5 metai kaip babytės nebeturim, o prisimenu kasdien, paskutiniu metu prisiminimai apie nuolatines vasaras kaime mane aplanko kasdien kasdien, mintyse dažnai kartoju giedotojų giesmelę- Šventoji, Bronele, šventasis angele, tau dabar gera, tau dabar šilta...................... cray.gif
žinau, kad jai dabar geriau, be kančių, be skausmo, bet...... taip trūksta, taip reikia jos........ verysad.gif
*

Taip, tikiu kad laikas gydo.. Gydo jau daugybe dideliu zaizdu mano sirdyje.. Tikiu, kad viena diena bus daug lengviau... Stiprybes mums visiems. mes taip pat kazkada iseisim. Ir kazkas musu ilgesis. Dziaukimes sia siena, darykim mylimus zmones laimingais, kad jiems butu gera su mumis. Dziaukimes... Nieko nera amzino. group.gif friends.gif
Papildyta:
QUOTE(Paix @ 2011 02 05, 17:45)
Mielos mergaites,
labai labai jums ačiū už užuojautas ir maldeles mano mamytei... Vakar palaidojome...
Kokia ji graži buvo karstely, be jokių raukšlelių, be skausmo, visi tai matė, gulejo tokia šviesi, tokia rami rami... taip gera ją buvo matyt be visų zondų, šlangučių ir aparatų... Dukra atsikvėpė pamačius, sako "močiutei dabar taip gera..." Vakar visą mums likusį laiką pralaikiau jos rankeles.... Šiandien teturiu tik jos nuotraukytę su žvakele... Tetos barėsi, liepė man sėstis, atseit susirgsiu... Ar kas susirgo nuo gedėjimo?... Man taip buvo gera į ją gražią žiūrėt ir ją dar galėti paliesti, juk tiek laiko ją už tos rankelės vedžiojau... Aš nuoširdžiai tikiu, kad ten kur ji dabar, jai labai gera, nes nebėr tų kančių, nebėr tų aparatų...  Sunku buvo skirtis, nes Mama šalia manęs buvo visą gyvenimą, aš jai buvau viskas, nes buvau jos vienas vaikelis... Ji visą gyvenimą gyveno mums, džiaugiuos kad jos paskutinius metus bent kiek galėjau jai gražinti to, ką man davė ji...
Dar sykį dėkui jums už užuojautą ir stiprybės jums su jūsų ligoniukais... Manau, užbėgsiu aš pas jus dar ne sykį....
*

Labai Jus uzjauciu. Stiprybes. Ji Jus dabar is virsaus saugos ir globos... Ir vis tiek bus su Jumis visada visada...
Awita
Paix, labai dabar tau bus sunkus laikotarpis, kai reikia išmokti kitaip gyventi, kitoks ritmas, kiti rūpesčiai... ir mintys... console.gif
izabele111
QUOTE(Paix @ 2011 02 05, 17:45)
... Ar kas susirgo nuo gedėjimo?... Man taip buvo gera į ją gražią žiūrėt ir ją dar galėti paliesti, juk tiek laiko ją už tos rankelės vedžiojau... Aš nuoširdžiai tikiu, kad ten kur ji dabar, jai labai gera, nes nebėr tų kančių, nebėr tų aparatų...  . Manau, užbėgsiu aš pas jus dar ne sykį....
*

Tikrai,tikrai,jai ten dabar geriau....lauksim taves group.gif

As kartais pagalvoju,kad mano teciui but geriau ten....bet dievulis dar nepasiima,reiskia dar ne laikas....kaip skaudu ziuret i ji...rankyte dreba,ir vis miega,miega.....po kelias minutes visai nekvepuoja,o paskui taip garsiai ir giliai pradeda kvepuot....kol vel kvepavimas stoja....ir sirdute.....ir vel gilus atodusis.....ir dar prie viso sito ant alkunes gili zaizda....pragula,as taip speju.....uzklijavom hidrokoiloidini pleistra,tai antroj dienoj pradejo ji draskyt...mama nueme su kraujais....Mergaites gal kuri zinot tiksliai,kaip ji klijuot - ar ta puse kur limpa,ar ta sviesiaja g.gif
Papildyta:
QUOTE(distancija @ 2011 02 06, 00:28)
..  Amžius jau garbingas buvo, bet vis tiek.. Sunku iprasti. oi kaip sunku sad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 06, 14:50)

*

mano mociute mire ant mano ranku....atejau i ligonine po darbo,ir per 15 min. uzgeso....irgi buvo garbingo amziaus,ligonineje sulauke 90-ties.....tik ji jau nemate ir negirdejo...koma po insulto....5 dienos.....
as ir dabar ja labai daznai prisimenu...nors praejo jau desimtmetis....po laidotuviu visa menesi ji ateidavo pas mane...cezedavo kilimas,virtuveje brazdejo indai....as tuo nebuciau niekada patikejusi,bet kai man paciai tai atsitiko.....po menesio misiu viskas liovesi....
Kabliuote
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 06, 21:54)
ir dar prie viso sito ant alkunes gili zaizda....pragula,as taip speju.....uzklijavom hidrokoiloidini pleistra,tai antroj dienoj pradejo ji draskyt...mama nueme su kraujais....Mergaites gal kuri zinot tiksliai,kaip ji klijuot - ar ta puse kur limpa,ar ta sviesiaja g.gif

o labai didelė? šiaip ant pragulų nelabai dėčiau pleistrą rolleyes.gif pleistrus mes klijuojam ligoninėse, bet jie klijuojami tam, kad ten nėra nuolatinių prižiūrėtojų ir niekas nesicackija su senučiukais...o namie tikrai neklijuočiau, geriau išvalyti su paprastu NaCl 0,9 proc ir nusausinus laikyti atvirą žaizdą, žinoma, geriausia, kad ji atvira būtų miegant, tada geriau traukiasi, šiaip sako, kad neblogai praguloms yra kseroformas cool.gif dar būna, kad žaizdeles praplaunam ozonuotu vandeniu (gaila, nepamenu pavadinimo), neblogai žaizdoms tinka, tik jau toks brangesnis, bet juo plaunam tropines opas, tai tikrai geriau nei paprastas natrio chloridos tirpalas unsure.gif
na ir būtinai, priežpragulinę pagalvėlę dėkit ir vartykit kas 2 val arba keiskit padėtį kas 2 val BŪTINAI cool.gif
laikykitės 4u.gif
izabele111
QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 07, 15:18)
o labai didelė? šiaip ant pragulų nelabai dėčiau pleistrą rolleyes.gif pleistrus mes klijuojam ligoninėse, bet jie klijuojami tam, kad ten nėra nuolatinių prižiūrėtojų ir niekas nesicackija su senučiukais...o namie tikrai neklijuočiau, geriau išvalyti su paprastu NaCl 0,9 proc ir nusausinus laikyti atvirą žaizdą, žinoma, geriausia, kad ji atvira būtų miegant, tada geriau traukiasi, šiaip sako, kad neblogai praguloms yra kseroformas cool.gif dar būna, kad žaizdeles praplaunam ozonuotu vandeniu (gaila, nepamenu pavadinimo), neblogai žaizdoms tinka, tik jau toks brangesnis, bet juo plaunam tropines opas, tai tikrai geriau nei paprastas natrio chloridos tirpalas unsure.gif
na ir būtinai, priežpragulinę pagalvėlę dėkit ir vartykit kas 2 val arba keiskit padėtį kas 2 val BŪTINAI cool.gif
laikykitės 4u.gif
*

seip pati zaizda panasiai 1x1cm...nera didele,bet aplink jau raudonuoja,ir man atrodo,kad salia kita zaizdele prasivers....pleistro nebedesim jau tikrai....
buvo beveik uzsitraukusi t.y. sausa zaizdele,dejom krakmolo ir pataisu miltelius....o praplaunam su Octeniseptu....
o vartyt nesiduoda,jei apverciam ant sono,tai jis iskarto atsivercia atgal....o jei nepajegia,tai pradeda pykti,nervu priepuolis buna....
o tai kseroformas tai ne tie patys pataisu milteliai????
o vartyt
Patraukli ir Savarankiska
Gal ir nelabai į temą , bet norėjau paklausti . Senas žmogus pakankamai sveikas , prieš traumą vaiktęs , dabar guli lūžusia koja . Bijo sėstis , bijo vaikščioti su ramentais , bijo sėstis į vežimėli . Nepasitiki , sako , kad aš ją išmesiu , galiu išmesti iš lovos , neišlaikyti . Bet ligoninėje gražiausiai sėdi . namo gryžusi visko bijo , verkia , kad kjas skauda .
Kabliuote
QUOTE(izabele111 @ 2011 02 07, 15:54)
o vartyt nesiduoda,jei apverciam ant sono,tai jis iskarto atsivercia atgal....o jei nepajegia,tai pradeda pykti,nervu priepuolis buna....
o tai kseroformas tai ne tie patys pataisu milteliai????

tai tada gal dažniau sodinti lovoje reikia, tai į vieną pusę sodinkit, tai į kitą, arba apvertus, už nugaros užkiškit pagalvę, kad negalėtų apsiversti. Pyktsa, nepatinka, bet viskas juk to žmogeliuko labui unsure.gif
Kseroformas, bent jau kokį turim skyriuj, tokie geltoni tirštesni, smirdantys rolleyes.gif sunkiai nusiplauna tas kvapas nuo rankų, vyras užuodžia net kai namo pareinu biggrin.gif
o pataisų sporos yra gi bepkvapės, pati vaikui barstau...bet šiaip pataisų sporos praguloms jau nelabai tinka, jeigu jau ta tokia tikra pragula rolleyes.gif
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 17:12)
Gal ir nelabai į temą , bet norėjau paklausti . Senas žmogus pakankamai sveikas , prieš traumą vaiktęs , dabar guli lūžusia koja . Bijo sėstis , bijo vaikščioti su ramentais , bijo sėstis į vežimėli . Nepasitiki , sako , kad aš ją išmesiu , galiu išmesti iš lovos , neišlaikyti . Bet ligoninėje gražiausiai sėdi . namo gryžusi visko bijo , verkia , kad kjas skauda .

o negali būti atvirkštinis balto chalato efektas- mano, kad ligoninėje medikai, profesionalai ir viską gerai daro, o namie atseit paprasti žmonės, bijo, kad išmes g.gif
prieš kelias dienas stebėjausi, kai maitinau tokį vyruką- fainas vyrukas, šiaip pats dar pavalgo, tik padedu, kad neišbarstytų valgio...per pietus atėjo žmona- įeinu, žiūriu, žmona maitina šaukštu swoon.gif juk jis puikiai save apsitarnauja, o atėjus žmonai nieko nebemoka, tiksliau apsimeta ar kažkaip rpsichologiškai susikausto, patinka kai aplink jį šokinėja, įkalbinėja....
gal ir pas jus- nori, kad įkalbinėtumėt, apšokinėtumėt g.gif sunku pasakyti g.gif
izabele111
QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 07, 20:08)
tai tada gal dažniau sodinti lovoje reikia, tai į vieną pusę sodinkit, tai į kitą, arba apvertus, už nugaros užkiškit pagalvę, kad negalėtų apsiversti. Pyktsa, nepatinka, bet viskas juk to žmogeliuko labui unsure.gif
Kseroformas, bent jau kokį turim skyriuj, tokie geltoni tirštesni, smirdantys rolleyes.gif sunkiai nusiplauna tas kvapas nuo rankų, vyras užuodžia net kai namo pareinu biggrin.gif
o pataisų sporos yra gi bepkvapės, pati vaikui barstau...bet šiaip pataisų sporos praguloms jau nelabai tinka, jeigu jau ta tokia tikra pragula rolleyes.gif

*

anksciau sodindavom ir pats noredavo ir galedavo...prasededavo po 2 val.....o dabar jau per silpnas....visas kunas dreba,lygsvaros nebelaiko.....as ta zinau,kad butina sodint.....bet kaip priverst,kai jau neBEsupranta ,kad REIKIA.....
o miltelius kai uzbarstom,tai nekraujuoja ir nepuliuoja...sausa zaizdele laikosi....
Papildyta:
QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 07, 20:08)
o negali būti atvirkštinis balto chalato efektas-
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mano teciui taip yra....mamai karpyt nagu neduoda,o man duoda...ligonineje pavalgydavo pats,o kai as ateidavau,nebevalgydavo....
Patraukli ir Savarankiska
QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 07, 21:08)

o negali būti atvirkštinis balto chalato efektas- mano, kad ligoninėje medikai, profesionalai ir viską gerai daro, o namie atseit paprasti žmonės, bijo, kad išmes g.gif
prieš kelias dienas stebėjausi, kai maitinau tokį vyruką- fainas vyrukas, šiaip pats dar pavalgo, tik padedu, kad neišbarstytų valgio...per pietus atėjo žmona- įeinu, žiūriu, žmona maitina šaukštu swoon.gif juk jis puikiai save apsitarnauja, o atėjus žmonai nieko nebemoka, tiksliau apsimeta ar kažkaip rpsichologiškai susikausto, patinka kai aplink jį šokinėja, įkalbinėja....
gal ir pas jus- nori, kad įkalbinėtumėt, apšokinėtumėt g.gif sunku pasakyti g.gif
*

Na taip ir paqgalvojau , nepasitiki , traukiasi , sako , kad viena nesugebėsi pasodinti kad daktaras , labai liepė saugotis . Tai ir tenka rūpintis kaip nevaikštančiu ligoniu .
_una_
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 19:38)
Na taip ir paqgalvojau , nepasitiki , traukiasi , sako , kad viena nesugebėsi pasodinti  kad daktaras , labai liepė saugotis . Tai ir tenka rūpintis kaip  nevaikštančiu ligoniu .
*

Čia jau beveik dėsninga - artimas žmogus kelia mažiausiai pasitikėjimo. Blogiausia, kad ilgiau pagulėjus vyresniame amžiuje raumenys atrofuojasi ir tada iš tiesų nebepajėgiama vaikščioti. O kojas gali skaudėti, juk lūžis negreit sugyja, dar permainingi orai. Gerai būtų įtikint, kad truputį judėti būtina (geriausia, jei tai pasakytų gydytojas - kiek ir kaip reikia judėti).
Awita
QUOTE(Awita @ 2011 02 01, 23:12)
Atidariau NAUJĄ TEMĄ, kad pasibaigus nereiktų klaidžiot  blush2.gif
*

_una_
QUOTE(Awita @ 2011 02 07, 23:12)

O, kokia gerulė wub.gif - ir laiku, ir graži biggrin.gif .
Awita
QUOTE(Una Li @ 2011 02 07, 23:16)
QUOTE(Awita @ 2011 02 07, 23:12)

O, kokia gerulė wub.gif - ir laiku, ir graži biggrin.gif .
*

Radvylė nebesirodo, tai ... blush2.gif Kitą kartą gal kuri nors kita mergaitė padarys blush2.gif
imarta
Sveikutes

norejau paklausti del pampersu kompensavimo tvarkos. Turiu seneli gulinti po insulto, tai pampersu nekompensuoja, sake tik kai bus sutvarkyta slauga blink.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.