Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 12, 18:44)
mirksiukas.gif  Taip taip, as jau tvirta skura auginu tiem gasdinimams... Dar vienas gyd credo istrigo: "Kartais svarbiau nepagydyti, o nepadaryti blogiau"... Cia kai nenori ranku kist prie sunkaus ligonio...  :ax

Musu gydytoja tai pamenu viena kart irgi mane labai sokiravo savo pasakymu,jog vaje,kaip jus vargstat jau daug metu,neva tokie lygoniai kaip mano mama jau seniai visi ismire.Norejosi atsauti-o vat mano mama matyt nemirtinga.Nesuprantu,kaip gydytojai taip gali sakyti doh.gif

Paix,stiprybes tau dideles,suprantu kaip jums dabar sunku.Laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 12, 18:44)
Mes ir vargom, kol neatradom Duphalac geriamojo tirpalo, jei ryte ant tuscio skrandzio suduodu pilna kamstuka isgerti, tai apie pavakare visada reikalas buna sekmingai uzbaigtas! Neatsistebiu, kad taip stebuklingai jai sie vaistukai suveikia. Linkiu ir jums atrasti tinkamus  doh.gif

Aha, toki skistimeli ir as anksciau duodavau. Suveikdavo per 2 -3 dienas. Bet isgirdau, kad jis vidurius raizo, tai nebeduodu. Gal visai neraizo g.gif Reikia ant saves isbandyti thumbup.gif

QUOTE(waja28 @ 2011 01 12, 21:03)
Musu gydytoja tai pamenu viena kart irgi mane labai sokiravo savo pasakymu,jog vaje,kaip jus vargstat jau daug metu,neva tokie lygoniai kaip mano mama jau seniai visi ismire.Norejosi atsauti-o vat mano mama matyt nemirtinga.Nesuprantu,kaip gydytojai taip gali sakyti  doh.gif

  Paix,stiprybes tau dideles,suprantu kaip jums dabar sunku.Laikykis.

Ir dar gydytoja!!!! Vargsai jos ligoniukai. O tu pati nemirtinga, jei vos jai taip neatsakei. Isivaizduoju daktares reakcija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 01 12, 22:03)
Musu gydytoja tai pamenu viena kart irgi mane labai sokiravo savo pasakymu,jog vaje,kaip jus vargstat jau daug metu,neva tokie lygoniai kaip mano mama jau seniai visi ismire.Norejosi atsauti-o vat mano mama matyt nemirtinga.Nesuprantu,kaip gydytojai taip gali sakyti  doh.gif



Man ne karta norejosi atsaut med.personalui, kad mes bet kuris bet kada galim atsidurti tokiu ligoniu vietoj, gydytojai taip pat... Atbunka tame darbe zmones...
Papildyta:
QUOTE(Juknele @ 2011 01 13, 02:26)
Aha, toki skistimeli ir as anksciau duodavau. Suveikdavo per 2 -3 dienas. Bet isgirdau, kad jis vidurius raizo, tai nebeduodu. Gal visai neraizo  g.gif  Reikia ant saves isbandyti  thumbup.gif


Hmm, jei labai kokie nemalonus raizymai butu - mano mama dar sugebetu tai pasakyti ar kazkakip parodyti, kad nepatinka... Gal dar nuo organizmo priklauso. Siaip ant butelio parasyta, kad tai skystoji laktulioze ir kad jokiu pagalbiniu m-gu tirpale nera. Mums skyriaus vedeja isgyre si sirupa, atseit jos mama daug metu jau vartoja kai tik uzkieteja viduriai taip ir isgeria... Juknele, ar tu mamai tikrai ant tuscio skrandzio rytais duodavai? Gal verta pabandyti jums ir vel? O as nejuokais sakau - pabandziau ax.gif Viena ryta galvoju reiktu issivalyt zarnyna, irgi isgeriau kamstuka pries valgi.... Tai man ne kas buvo, mane taip pykino kuri laika ir isvis nebuvo poveikio kaip mamai lotuliukas.gif Tai va, aciu auksciausiajam, kad jai veikia idealiai, o del manes kivis pries pusrycius ant tuscio skrandzio daro stebuklus thumbup.gif Na ir isrutuliojai tema...
Atsakyti
QUOTE(Juknele @ 2011 01 13, 00:26)
Aha, toki skistimeli ir as anksciau duodavau. Suveikdavo per 2 -3 dienas. Bet isgirdau, kad jis vidurius raizo, tai nebeduodu. Gal visai neraizo  g.gif  Reikia ant saves isbandyti  thumbup.gif
...

Aš pati esu gėrusi - tai pilvo skausmas, raižymas - buvo žiauru doh.gif Bet - kitiems gerai veikia, neskauda, neraižo -- čia nuo organizmo ir nuo vidurių bėdos priežasties priklauso.
Atsakyti
Rytoj einu į teismą pasiimti nutarties, sprendimo, - aš jau paskirta mamos rūpintoja smile.gif
Kur man po to reiks eiti su tuo lapu? Vėl niekas nežino smile.gif blush2.gif Turbūt į Sodrą?
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2011 01 13, 15:40)
Rytoj einu į teismą pasiimti nutarties, sprendimo, - aš jau paskirta mamos rūpintoja  smile.gif

Pagaliau. Sveikinu prasisukus pro biurokratijos girnas.

Paix nesirodo unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2011 01 13, 19:14)


Ačiu, pasakei tai taikliai drinks_cheers.gif

Įdomu kaip joms sekasi unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Labai labai ačiū už palaikymo žodžius... Vakar neturėjau jėgų rašyti. Šiandien jau viskas kitaip atrodo. Žodžiu, sirgom visa šeima gripu, stipriai, kai sukarščiavo mama, iškviečiau gydytoją penktadienį, išklausė, plaučiai švarūs, tik aukšta temperatūra buvo, skambino gydytoja greitajai, tačiau ten pareiškė, kad jei švarūs plaučiai, niekur neveža iš namų... Gydėm patys, analginą leidom, atrodo per porą dienų karštis atlėgo, tik kad mažai gėrė, per šiaudą neištraukia, o gert duodi, neryja... Ir nekosėjo, nors girdėjosi kaip reikia atsikosėt.. Ir maitinama normaliai valgė. Aš net neįtariau, kad gali taip komplikuotis... maniau jau liga pasitraukė, pastatyt susiruošėm ringerio su vit.C lašinę, tik pamatėm kad labai ėmė karkti ir drebėti, iškvietus greitąją iškart į reanimaciją išvežė... Baisulinė pneumonija, nebegalėjo kvėpuoti, todėl intubavo... Su lašine mes jai plaučius būtume užpylę... kas labai keisto, kad kakta vėsi, o termometras rodo 39. Tai reanimacijoj pavyko numušti temperatūrą, pradžioj dar insulto tikimybę įžvelgė. Jau vakar kai buvau, buvo sąmoninga, kai pasakiau, kad aš jos dukra, ėmė ašaros byrėt, kažką lyg sakytų, tik tas intubacinis vamzdis ir maisto zondas neleidžia kalbėt...
Šiandien popiet perkėlė ją iš bokso (ten viena guli, matyt bijo to pandeminio) ir paguldė bendroj reanimacijoj prieš pat postą, kad galėtų pabandyt atjungt dirbtinį kvėpavimą, tačiau tą vamzdį dar paliko iki ryt ryto, tada jau žiūrės, ar pati kvėpuoja...
Aš tai visą laiką galvoju, kad jos širdelė stipri, ir gydytojas pagaliau šiandien pasakė, kad rodikliai visi jį džiugina ir kad iki ryto jei taip išliktų, būtų labai gerai... Kaip aš noriu, kad ji grįžtų...labai labai... Namie net nekalbam tarpusavy nei vienas...taip nyku... Tačiau sakė kad ta pneumoniją sunku tokiam amžiuj išgydyti...
Va tokios tad naujienos pas mumi... Man šiandien jos jau tokios geros atrodo po tų dviejų nežinomybės dienų, kai tik ir sakė visi gydytojai, kad toks amžius ir stebuklų nebėr ko tikėtis...
Atsakyti
Paix, džiaugiamės kartu su tavim gerom naujienom 4u.gif
Kokio amžiaus tavo mama? blush2.gif
Atsakyti
Mano mamukui, jie duos dievulis, sukaks rudenį 90... Bet kai paklausė reanimacijoj, kokiom ligom sirgusi rimtom, teišvardinau tris...apendicitą jaunystėj, gimdos raiščių pakėlimo operaciją, kai aš mokykloj ėjau dar ir mikroinsultą prieš 4 metus.... Jiems ta mūsų senatvinė demencija visai neįdomi šiuo atveju
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 13, 21:31)
Mano mamukui, jie duos dievulis, sukaks rudenį 90...

Tikrai šaunuolė mamytė smile.gif Ir priežiūra, aišku, labai gera - prailgina gyvenimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paix @ 2011 01 13, 20:13)
Namie net nekalbam tarpusavy nei vienas...taip nyku... Tačiau sakė kad ta pneumoniją sunku tokiam amžiuj išgydyti...

Prašom greit sušildyt atmosferą namuose wub.gif , kaip reiks grįžt į šaltus namus? Pneumonija gulinčiam yra sunkus dalykas. Bet žmonės skirtingi, todėl visiems vieno modelio nepritaikysi.
QUOTE(Paix @ 2011 01 13, 20:31)
Mano mamukui, jie duos dievulis, sukaks rudenį 90...

Prieškarinė pagerinta karta biggrin.gif .
Atsakyti