Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

Be paliovos sruvena laikas, tarsi orkestro mums grojama simfonija… Kurios neišgirdus, ji pražus kaip nebuvus. Gaila, bet ji grojama tik vieną kartą, nes ji yra gyvenimas.Tarp pirmojo saulėtekio šypsenos ir paskutinių saulėlydžio gaisų telpa visas žmogaus gyvenimas. Ir, tik artėjant saulėlydžiui, viską pradedam jausti daug giliau, labiau branginam kiekvieną akimirką ir taip norim, kad kuo ilgiau neužgestų saulėlydžio šviesa.

user posted image

Ankstesnės temos:

čia

čia

čia

čia
Atsakyti
Nusipirkau plaunamajį kremą Tena, dar norėčiau tų vienkartinių pirštinių. Ar verta, kaip jums patiko, jei naudojot? Kiek supratau ant šuntančių vietų jį irgi galima tepti unsure.gif

Anos temos pabaigoje labai liūdnų istorijų prirašyta - stiprybės, mergaitės, ant jūsų pečių ir laikosi pasaulis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2010 07 18, 19:23)
Nusipirkau plaunamajį kremą Tena, dar norėčiau tų vienkartinių pirštinių. Ar verta, kaip jums patiko, jei naudojot? Kiek supratau ant šuntančių vietų jį irgi galima tepti  unsure.gif

Turėjau, bet spėjau panaudot tik vieną kartą, tai nieko labai ir negaliu pasakyt verysad.gif . Berods Radvylė daugiau praktikos turėjo plaunamų kremų naudojime g.gif . Tik gal karštis gali turėt įtakos efektui - vienaip oda reaguos prie normalios temperatūros ir visai kitokia reakcija gali būt dabar.
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2010 07 18, 18:23)
Nusipirkau plaunamajį kremą Tena, dar norėčiau tų vienkartinių pirštinių. Ar verta, kaip jums patiko, jei naudojot? Kiek supratau ant šuntančių vietų jį irgi galima tepti  unsure.gif

Taip, tai buvo ,,duona kasdieninė'' tas kremas. Juo naudotis išmokome slaugos ligoninėje. Iki tol nereikėjo ir apsiėjome. Gal todėl, kad sauskelnes namie naudojome tik nakčiai, tai ir neiššusdavo.
O kokios tos vienkartinės pirštinės? ,,Tenos'' plačios ar tos kaip chirurgų guminės, plonytės? g.gif Pirmosios man niekam tikusios, o antrosios gal ir nieko, bet labiau dirbau natūraliai. Sava oda geriau jauti - juk is dėlto savas žmogus. wub.gif
Papildyta:
Tą kremą slaugos ligoninėje tepdavo ir ant galimų pragulų vietų (pvz., visą nugarą išmozodavo, persigerdavo per marškinėlius). Nežinau, ar tai buvo būtina, bet namie taip nedarydavau, ir nieko blogo nebuvo (mama dalį dienos sėdėdavo). Tepiau tik po sauskelnėmis, nes šiek tiek pradžioje matėsi alergijos žymių, kad mažesnis sąlytis būtų.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Simense @ 2010 07 16, 21:19)
Jeigu žmogus negali atlikti jokio juridinio veiksmo, tai jis ir yra neveiksnus. Aišku, nelengva tai pasakyti garsiai sad.gif Ypač apie savo tėvus. verysad.gif  Bet kartais tenka susitaikyti su realybe. Jūs nespėjote susitvarkyti taip, kad mamos priežiūrai reikalingus pinigus galėtumėt paimti naudodamiesi internetine bankininkyste. Tiesa, dar yra viena galimybė - jūs pasispaudžiate ir prisidedate prie mamos išlaikymo visi kartu. O pinigėlius anksčiau ar vėliau atgausite, kai mamai jau nebereikės.
Jums rinktis. 4u.gif


Simense, as turiu bankininkyste, bet mums patogiau naudotis kortele. Aisku tas kelias yra ir juo naudosiuos, bet koks absurdas, kad neuztenka gydytojo pazymos naujai gauti g.gif Tai negi dabar eiti kryziaus kelius del to oficialaus nustatymo, tik tam, kad gautumem banko kortele. Nesuprantu, kaip daro kiti g.gif Nes gyventi nenaudojant nei pensijos nei slaugos pinigeliu butu per sunku, o ir nelogiska. Juk kazkoks budas tvarkyti pinigus turi buti, gal nuo saskaitos galima nuimineti?

QUOTE(Lauruška @ 2010 07 18, 16:55)

Buvau ir šiandien ligoninėj pas tėvą. Susipažinom iš naujo... Nusivežiau jam pasirašyti popierius, nes tvarkau SP-1. (Vežiau jam pasirašyti, nes pagal naują tvarką aš negaliu kreiptis dėl spec. poreikių jam nustatymo - jis turi kreiptis pats. Jei kreipiuosi aš - turiu turėti jo įgaliojimą. Kai pasakau, kad joks notaras nerašys įgaliojimo, nes jis kas antrą dieną į Kremlių važiuoja - gūžteli pečiais... "Tvarkykitės globą". Eilė pas teismo psichiatrą dėl ekspertizės - METAI  doh.gif Taigi, jis pasirašė, aš siųsiu registruotu paštu jo vardu. Ot tvarkelė Lietuvoj...  doh.gif )


O as ja antra karta sia pazyma gaunu be mamos. Na skaiciuko pazymos tiksliai nepamenu. Ir pasirasineju visur uz ja, ir niekur nekilo bedu. Visur viskas skirtingai, niekur nera tvarkos Lietuvelej doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2010 07 18, 20:20)

Tą kremą slaugos ligoninėje tepdavo ir ant galimų pragulų vietų


Esu mačiusi kaip naudoja tą kremą ir jo efektyvumą (gal ne visiems tinka g.gif ), bet pastebėjau, kad žmogui pragulų neatsirado. Mama visą laiką sėdi pasvirusi viena poza, bijau, kad neatsirastų pragulos ant sėdmenų. Jau raukšlė kartais darosi doh.gif Turėjau omeny tą pirmają, kaip sakei pirštinę. Tai nelabai jinai? Dabar su skudurėliu valau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2010 07 18, 15:55)
Buvau ir šiandien ligoninėj pas tėvą. Susipažinom iš naujo... Nusivežiau jam pasirašyti popierius, nes tvarkau SP-1. (Vežiau jam pasirašyti, nes pagal naują tvarką aš negaliu kreiptis dėl spec. poreikių jam nustatymo - jis turi kreiptis pats. Jei kreipiuosi aš - turiu turėti jo įgaliojimą. Kai pasakau, kad joks notaras nerašys įgaliojimo, nes jis kas antrą dieną į Kremlių važiuoja - gūžteli pečiais... "Tvarkykitės globą". Eilė pas teismo psichiatrą dėl ekspertizės - METAI  Taigi, jis pasirašė, aš siųsiu registruotu paštu jo vardu. Ot tvarkelė Lietuvoj...  )
Pradėjau aiškinti, kad tvarkau popierius, kad jam pinigėlių daugiau būtų, jam pravestų į sąskaitą (visą gyvenimą pinigas jam buvo aukščiau VISKO - be išimčių). Tai jis pradėjo verkt... "Tu tik pinigų iš manęs neimk, gerai?"... Tai taip ir pamaniau - jau nieko žmogus nesuvokia, dukters nepažįsta, ale savo dievo ir nepamiršo.... Ir vis - skuba, važiuoja kažkur, kažkam mišką parduoda, kažkam traktorių. Kai paklausiu, kur pinigus dės, atsakymas vienas - "pragersiu". Baisu.

Kokia įdomi tvarka - pasirašyti žmogui, kuris nepajėgia. g.gif Na, gal tai mums duodami Dievulio išbandymai. Būna, kad įstatymai kai kada nesudera. verysad.gif Reikia laiko.
O dėl tų pinigėlių, tai taip jau gal ir liks jam iki pabaigos. mastau.gif Gal dėl to gėrimo jis tik šiaip mesteli, nes jis nori būti saugus. Ir tik turėdamas pakankamai pinigų turbūt jis jaučiasi saugus. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Awita @ 2010 07 18, 19:27)
Turėjau omeny tą pirmają, kaip sakei pirštinę. Tai nelabai jinai? Dabar su skudurėliu valau  g.gif

Tu pabandyk ant rankos užsidėti vos ne kartono gabalą ir ką nors subtilaus atlikti. Va, todėl man ir tos medicininės chirurginės pirštinės nelabai tiko. Juk odelė tose vietose tai jautri. g.gif Tos pirštinės tik pats paviršius atrodo švelnus, bet per ją nesijaučia visi linkimai taip gerai, be to, ji didelė ir kadaruojasi. Pabaigti vis tiek turėdavau su skudurėliu natūraliai.
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2010 07 18, 20:48)

Tos pirštinės tik pats paviršius atrodo švelnus, bet per ją nesijaučia visi linkimai taip gerai, be to, ji didelė ir kadaruojasi.

Iš tolo man atrodė labai patraukliai g.gif Ačiu už atsakymą smile.gif , džiaugiuosi, kad paklausiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2010 07 18, 19:54)
Iš tolo man atrodė labai patraukliai  g.gif  Ačiu už atsakymą smile.gif , džiaugiuosi, kad paklausiau  4u.gif

Tos pirštinės gal tik ligoninėms naudingos - juk šitiek užpakaliukų nejuokai nuvalyti. doh.gif O kai vienas ir be to, savas ax.gif , tai nėra taip jau neįmanoma. Kaip mano tėtis sakydavo: ,,Nėra nieko švariau už vandenį ir nieko nešvariau už š...(pilnas žodis)''. blush2.gif Taigi nėra jokio š..., kuris nebūtų nuplaunamas paprastu vandeniu. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ajb @ 2010 07 18, 19:25)
as turiu bankininkyste, bet mums patogiau naudotis kortele. (...) Juk kazkoks budas tvarkyti pinigus turi buti, gal nuo saskaitos galima nuimineti?

Nuo sąskaitos tik pačiam žmogui leidžiama nuimti. O jūs, jei turite tokią (internetinę) galimybę, tai tikrai rasite būdų, kaip pervesti pinigus jos poreikiams naudoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2010 07 18, 21:16)
Kaip mano tėtis sakydavo: ,,Nėra nieko švariau už vandenį ir nieko nešvariau už š...(pilnas žodis)''.  blush2.gif Taigi nėra jokio š..., kuris nebūtų nuplaunamas paprastu vandeniu.  smile.gif

Tai štai kodėl drėgnos kūdikių servetėlės panaikina įsisenėjusias benzino dėmes nuo automobilio kapoto doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2010 07 18, 20:22)
Tai štai kodėl drėgnos kūdikių servetėlės panaikina įsisenėjusias benzino dėmes nuo automobilio kapoto doh.gif .

Man išvis nesuvokiama būdavo privačiuos slaugos namuos, kaip ten keičiant sauskelnes visai nebūdavo naudojamas vanduo. doh.gif Tik tie ,,Tenos'' kremai ir tos servetėlės. sad.gif Suprantu, kad kokioje kelionėje, bet ištisus metus privačiuos... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
teko ir man slaugyti senuciuke mamyte, kuri 2008m.kovo 20 d. mire mano namuose budama 87 metu. Laikykites, nepasakykit negero zodelio, nes po to prisiminus gaila uz tokius negerus zodzius pasakytus. Niekas nepaprotino, kad jau mamytei ir nuo skausmo reikejo ka nors suleisti, ja dusino , gal savaite laiko negalejo atsigulti tik sedejo.... sededama ir numire, kai as laikiau jos rankeles savosiose. Tris kartu ikvepe, ikvepe ir neiskvepe... I ligonine atsisake grieztai vaziuoti, norejo buti namuose..
Atsakyti